Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Recko Oskar | Zadworzany | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
2 | Kozaczyńska Ada | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
3 | BURAK JOANNA | SOKÓŁKA | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | sp.1 | opłacono |
4 | Mudrewicz Jan | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
5 | Gedroyć Adam | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
6 | Onoszko Wojciech | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
7 | Pezowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
8 | Sikorska Milena | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
9 | Jermak DAWID | SOKÓŁKA | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | SP1 Sokółka | opłacono |
10 | Sikorska Elena | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
11 | Biergiel Agnieszka | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
12 | Majorek Barbara | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
13 | Wiktoria Aniśko | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
14 | Aniśko Patrycja | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
15 | Joszczyk Aleksandra | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
16 | Cichowlas Emilia | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
17 | Łosińska Michalina | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
18 | Galewska Zuzanna | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
19 | Dargiewicz Weronika | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
20 | Joszczyk Julia | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
21 | Sadkowska Magda | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
22 | Puchalska Agnieszka | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
23 | Kuklicz Dariusz | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
24 | Kussy Wioletta | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
25 | Aniskiewicza Krzysztof | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
26 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
27 | Gremza Dawid | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
28 | Pezowicz Rafał | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
29 | Lech Bartosz | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
30 | Sokolik Kornelia | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
31 | Zajczyk Łucja | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | Szkola | opłacono |
32 | Giba Szymon | sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
33 | Puchalski Adam | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
34 | łapicz Ksawery | sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
35 | Kiemiesz Monika | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
36 | Kozaczyńska Maja | Sokółka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | opłacono | |
37 | BorowskaMarkowska Agata | Sokólka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
38 | klimowicz bartosz jerzy | Sokolka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I | sp nr 1 | opłacono |
39 | Antonowicz Amelia | Sokolka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna | opłacono | |
40 | Tomaszycki Michal | Sokolka | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
41 | nowakowski filip | Polanki 15 | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono | |
42 | Białobłocka Ewa | Kuźnica | Polska | IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II | opłacono |
Wyświetleń: 6954