VII Europejski Rajd Rowerowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jezierska Anna Gdańsk Trasa Rodzinna (krótka) SAAB TEAM
2 Jezierski Alekander Gdańsk Trasa Rodzinna (krótka) SAAB TEAM
3 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Trasa Rodzinna (krótka) SAAB TEAM
4 Jezierski Sławomir Gdańsk Trasa Rodzinna (krótka) SAAB TEAM
5 Oreszke Alicja Karwia Trasa Rodzinna (krótka)
6 Oreszke Jan Karwia Trasa Rodzinna (krótka) BRW KP PSP
7 Wojtinski Przemysław Leśniewo Trasa Zaawansowana Specjal Team
8 Rumpca Krzysztof Leśniewo Trasa Zaawansowana Specjal Team
9 Rymon Lipinska Ania Lipnica Trasa Zaawansowana Buce z Kronxu
10 Budnik Bartosz Łebcz Trasa Rodzinna (krótka) Troskliwe Misie
11 Budnik Dorota Łebcz Trasa Rodzinna (krótka) Troskliwe Misie
12 Budnik Magda Łebcz Trasa Rodzinna (krótka) Troskliwe Misie
13 Kubawska Agnieszka Łebcz Trasa Rodzinna (krótka) Biegamy i Wymiatamy Razem Władysławowo
14 Sieminski Marcin Rozewie Trasa Zaawansowana
15 Sieminska Kamila Rozewie Trasa Zaawansowana
16 Gajdzinska Joanna Warszawa Trasa Rodzinna (krótka) Karolki
17 Gajdzinski Paweł Warszawa Trasa Rodzinna (krótka) Karolki
18 Malec Grzegorz Witkowice Trasa Zaawansowana Nice JURA BIKE Częstochowa
19 Kroll Rafal Wladyslawowo Trasa Zaawansowana Klif Senior
20 Twarogowski Szymon Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Twarogowe kòlo
21 Twarogowska Agata Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Twarogowe kòlo
22 Twarogowski Kamil Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Twarogowe kòlo
23 Mach Izabela Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Biegamy i Wymiayamy Razem Władysławowo
24 Dampc Artur Władysławowo Trasa Zaawansowana Brygada RR
25 Humanowski Maciej Władysławowo Trasa Zaawansowana Specjal Team
26 Dampc Magdalena Władysławowo Trasa Zaawansowana Brygada RR
27 Dampc Małgorzata Władysławowo Trasa Zaawansowana Brygada RR
28 Gojke Dawid Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka)
29 Męczykowski Mateusz Władysławowo Trasa Zaawansowana Sokoły
30 Grapp Dariusz Władysławowo Trasa Zaawansowana Klif Senior
31 Foltyński Anna Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
32 Foltyński Piotr Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
33 Zagrabski Bartłomiej Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Wesoła rodzinka
34 Foltyński Wiktor Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
35 Słowińska Aneta Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Biegamy i Wymiatamy Razem Władysławowo
36 Foltyński Maksymilian Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
37 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Różyczki BRW team
38 Struck Aleksander Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
39 Wittbrodt Joanna Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka) Różyczki BRW team
40 Struck Beata Władysławowo Trasa Zaawansowana BIKE GO FOLTKI
41 Rymon Lipinski Artur Władysławowo Trasa Zaawansowana Buce z Kronxu
42 Popis Katarzyna Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka)
43 Popis Jakub Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka)
44 Popis Filip Władysławowo Trasa Rodzinna (krótka)


Wyświetleń: 949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ