I Bieg Komtura Dzierzgońskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sikora Marcin Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
2 Wisnioch Kasia Otłowiec Start opłacono on-line
3 Sikora Magda Ankamaty Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
4 BARANOWSKA WIOLETTA ŻUŁAWKA SZTUMSKA Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
5 Dęga Lidia Tralewo Start opłacono
6 Huderewicz Anka Huderewicz Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Amatorka opłacono on-line
7 Sawicki Marcin Elbląg Start opłacono on-line
8 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
9 Hudzik Marek Gdynia Start KL Gdynia opłacono
10 Zima Jan Minięta Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
11 Samp Michał Kwidzyn Start opłacono
12 Giembicki Jan Sztum Start LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
13 Czopek Jaroslaw EŁK Start
14 Urbański Daniel Stary Targ Start opłacono
15 Jaszewska Joanna Szropy Start opłacono on-line
16 Kołecki Michał Iława Start MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
17 Latańska Zuzanna Żygląd Start
18 Ulikowski Tomasz Pasłęk Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) KB BiegamBoLubię Pasłęk
19 SZRAMA Marian Lębork Start BAZA 44 opłacono on-line
20 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
21 Hajdukiewicz Mateusz Stare Miasto Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
22 Molasy Dorota Malbork Start opłacono on-line
23 Maszka Ilona Starogard Gdański Start Samrun Stg opłacono on-line
24 Michalski Paweł Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
25 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Start Samrun Stg opłacono on-line
26 Berk Piotr Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
27 Przybyła Tomasz Janówka Start opłacono
28 Michalska Ewa Poliksy Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
29 Socha Piotr Zajezierze Start opłacono on-line
30 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start opłacono on-line
31 Gumuła Wojciech Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
32 Gumuła Agnieszka Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
33 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
34 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
35 Socha Monika Zajezierze Start opłacono on-line
36 Socha Beniamin Zajezierze Start opłacono on-line
37 Wysocki Mariusz Prabuty Start Pies Ich Ganiał opłacono on-line
38 Wysocka Alicja Prabuty Start Pies Ich Ganiał opłacono on-line
39 Barczykowski Piotr Kwidzyn Start Piotr Barczykowski Domowa Rehabilitacja opłacono on-line
40 Fedoruk Wojciech Prabuty Start opłacono on-line
41 Grygier Tytus Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono
42 Guzowska-Grygier Anna Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono
43 Guzowska-Boiwka Kinga Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono on-line
44 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
45 Jankowska Beata Stare Pole Start opłacono
46 Waszczyszyn Monika Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
47 Pawłowska Dorota Marzęcice Start
48 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK Start Kram opłacono on-line
49 Przybyła Marta Janówka Start opłacono
50 Śnigórski Paweł Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
51 Nowacki Tomasz Malbork Start opłacono on-line
52 Pędzisz-Piórkowska Joanna Pędzisz-Piórkowska Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
53 Kosałka Marcin Nowy Staw Start opłacono on-line
54 Leoniak Ewa Gdynia Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
55 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF PASŁĘK Start opłacono
56 Mazur Magda Starogard Gdański Start opłacono on-line
57 Bukowski Fabian Rożental Start opłacono on-line
58 Boschke Magdalena Pelplin Start opłacono on-line
59 kapteina robert gronowo górne Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
60 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
61 Ruchlewicz Urszula Sztum Start opłacono on-line
62 Kozak Zdzislaw Pruszcz Gdanski Start opłacono
63 Pietrzak Anna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
64 Nazarewicz Ewa Zakręty Start opłacono on-line
65 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
66 Zając Bartosz Kierzliny Start BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo opłacono
67 Milewska Marta Susz Start Crossfit Susz opłacono on-line
68 Tymiński Szymon Kwidzyn Start opłacono
69 Brocki Artur Kwidzyn Start opłacono
70 Brocka Joanna Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA opłacono
71 Wróbel Michał Sztum Start Sowiński Team opłacono
72 Klimczewski Mirosław Malbork Start opłacono on-line
73 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
74 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
75 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
76 Wasilewski Piotr Tomaszkowo Start opłacono on-line
77 Krysiak Beata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
78 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
79 Falasa Krzysztof Pszczółki Start KWIDZYN BIEGA opłacono
80 Kamińska Grażyna Elbląg Start opłacono
81 Kamiński Janusz Elbląg Start opłacono
82 Patelczyk Sławomir Demlin Start opłacono on-line
83 Dering Marcin Demlin Start opłacono on-line
84 Bakuła Andrzej Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
85 Szczepański Mateusz Szembruk Start BBKTS opłacono on-line
86 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
87 Kuciński Łukasz Elbląg Start opłacono on-line
88 Satkiewicz Piotr Pasłęk Start Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
89 Odziemczyk Tomasz Elbląg Start opłacono on-line
90 Chwesiuk Kacper Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
91 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Start Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
92 Suchomski Marcin Nowy Staw Start Nowy staw biega /Golden team opłacono on-line
93 Heland Jan Gdańsk Start opłacono
94 Heland Grzegorz Gdańsk Start opłacono
95 Witt Grażyna Sopot Start MaratonyPolskie.PL TEAM
96 Witt Henryk Sopot Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Norbsoft.pl
97 Kowalewski Łukasz Gardeja Start Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
98 Wojtowicz Marcin Gdynia Start BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono on-line
99 Kunecki Łukasz Sztum Start opłacono on-line
100 Derlaga Kamil Szymankowo Start NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line


Wyświetleń: 7949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ