Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
2 | Wisnioch Kasia | Otłowiec | Polska | Start | opłacono on-line | |
3 | Sikora Magda | Ankamaty | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
4 | BARANOWSKA WIOLETTA | ŻUŁAWKA SZTUMSKA | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
5 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Start | opłacono | |
6 | Huderewicz Anka Huderewicz | Bruk | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Amatorka | opłacono on-line |
7 | Sawicki Marcin | Elbląg | Polska | Start | opłacono on-line | |
8 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
9 | Hudzik Marek | Gdynia | Polska | Start | KL Gdynia | opłacono |
10 | Zima Jan | Minięta | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
11 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
12 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
13 | Urbański Daniel | Stary Targ | Polska | Start | opłacono | |
14 | Jaszewska Joanna | Szropy | Polska | Start | opłacono on-line | |
15 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Start | MiSiEk Runner / ULG | opłacono on-line |
16 | Ulikowski Tomasz | Pasłęk | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | KB BiegamBoLubię Pasłęk | limit osiągnięty |
17 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Start | BAZA 44 | opłacono on-line |
18 | Goliński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
19 | Hajdukiewicz Mateusz | Stare Miasto | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
20 | Molasy Dorota | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
21 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | Start | Samrun Stg | opłacono on-line |
22 | Michalski Paweł | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
23 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Start | Samrun Stg | opłacono on-line |
24 | Berk Piotr | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
25 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Start | opłacono | |
26 | Michalska Ewa | Poliksy | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
27 | Socha Piotr | Zajezierze | Polska | Start | opłacono on-line | |
28 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
29 | Gumuła Wojciech | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
30 | Gumuła Agnieszka | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
31 | Kowalski Grzegorz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
32 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Start | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
33 | Socha Monika | Zajezierze | Polska | Start | opłacono on-line | |
34 | Socha Beniamin | Zajezierze | Polska | Start | opłacono on-line | |
35 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | Start | Pies Ich Ganiał | opłacono on-line |
36 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | Start | Pies Ich Ganiał | opłacono on-line |
37 | Barczykowski Piotr | Kwidzyn | Polska | Start | Piotr Barczykowski Domowa Rehabilitacja | opłacono on-line |
38 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Start | opłacono on-line | |
39 | Grygier Tytus | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono |
40 | Guzowska-Grygier Anna | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono |
41 | Guzowska-Boiwka Kinga | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono on-line |
42 | Koziara Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
43 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Start | opłacono | |
44 | Waszczyszyn Monika | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
45 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | Start | Kram | opłacono on-line |
46 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Start | opłacono | |
47 | Śnigórski Paweł | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
48 | Nowacki Tomasz | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
49 | Pędzisz-Piórkowska Joanna Pędzisz-Piórkowska | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
50 | Kosałka Marcin | Nowy Staw | Polska | Start | opłacono on-line | |
51 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
52 | BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF | PASŁĘK | Polska | Start | opłacono | |
53 | Mazur Magda | Starogard Gdański | Polska | Start | opłacono on-line | |
54 | Bukowski Fabian | Rożental | Polska | Start | opłacono on-line | |
55 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Start | opłacono on-line | |
56 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
57 | Smolarczyk Tomasz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
58 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Start | opłacono on-line | |
59 | Kozak Zdzislaw | Pruszcz Gdanski | Polska | Start | opłacono | |
60 | Pietrzak Anna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
61 | Nazarewicz Ewa | Zakręty | Polska | Start | opłacono on-line | |
62 | Czałpińska Kinga | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
63 | Zając Bartosz | Kierzliny | Polska | Start | BSB Barczewo Biega/ ZK Barczewo | opłacono |
64 | Milewska Marta | Susz | Polska | Start | Crossfit Susz | opłacono on-line |
65 | Tymiński Szymon | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
66 | Brocki Artur | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
67 | Brocka Joanna | Kwidzyn | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
68 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Start | Sowiński Team | opłacono |
69 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
70 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
71 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
72 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
73 | Wasilewski Piotr | Tomaszkowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
74 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
75 | Więckowski Mikołaj | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
76 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
77 | Kamińska Grażyna | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
78 | Kamiński Janusz | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
79 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Start | opłacono on-line | |
80 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Start | opłacono on-line | |
81 | Bakuła Andrzej | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
82 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | Start | BBKTS | opłacono on-line |
83 | Bakuła Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
84 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Start | opłacono on-line | |
85 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Start | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
86 | Odziemczyk Tomasz | Elbląg | Polska | Start | opłacono on-line | |
87 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
88 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Start | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
89 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Start | Nowy staw biega /Golden team | opłacono on-line |
90 | Heland Jan | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
91 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
92 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Norbsoft.pl | limit osiągnięty |
93 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
94 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | Polska | Start | BBL BAŁTYK GDYNIA | opłacono on-line |
95 | Kunecki Łukasz | Sztum | Polska | Start | opłacono on-line | |
96 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Start | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
97 | Żemetro Ryszard | Waplewo Wielkie | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
98 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
99 | Podsiadlik Karolina Podsiadlik | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
100 | Wiktorowska Daria | Nowy Staw | Polska | Start | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16643