Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Start | opłacono on-line | |
102 | Magnuski Rafał | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
103 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
104 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
105 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Start | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
106 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
107 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start | Sztum Biega | opłacono |
108 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
109 | Zięba Agnieszka | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
110 | Czwerenko Paulina | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
111 | Treć Leon | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
112 | Kakowski Sebastian | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
113 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń TEAM | opłacono on-line |
114 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Start | opłacono on-line | |
115 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Start | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
116 | Tul Paulina | Kwidzyn | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
117 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
118 | Zegadło Ela | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
119 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | Start | Wieluń Biega | opłacono on-line |
120 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Wieluń Biega | limit osiągnięty |
121 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
122 | Okulska Joanna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
123 | Kamińska Monika | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
124 | Krauze Kamil | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
125 | Żelesławski Patryk | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
126 | Żelesławska Sylwia | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
127 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Start | opłacono on-line | |
128 | Rutkowski Damian | Lidzbark Warmiński | Polska | Start | OSiR Lidzbark Warmiński | opłacono |
129 | Olszewska Maria | Benowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
130 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Start | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
131 | Świerczyńska Monika | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
132 | Gąsiorowski Dariusz Gąsiorowski | Gardeja | Polska | Start | opłacono on-line | |
133 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Start | opłacono on-line | |
134 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
135 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
136 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
137 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Start | Godlewski Runners | opłacono on-line |
138 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
139 | Myśliński Marek | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
140 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
141 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Start | TEAM ANIOŁOWO | opłacono |
142 | Zięba Łukasz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
143 | Grzebyk Jacek | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
144 | Murak Stefania | Sadlinki | Polska | Start | opłacono on-line | |
145 | Czechowska Paulina | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
146 | Sibila Malwina | Prabuty | Polska | Start | opłacono on-line | |
147 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | Start | opłacono | |
148 | piatek adam | elblag | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
149 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
150 | Weisner Monika | Benowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
151 | OCZKOWSKA ANNA | MALBORK | Polska | Start | opłacono | |
152 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Start | opłacono | |
153 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Start | opłacono on-line | |
154 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start | Finisz Morąg | opłacono on-line |
155 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
156 | Pławska Justyna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
157 | Pławski Marcin | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
158 | Dydymska Agata | Rumia | Polska | Start | opłacono on-line | |
159 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
160 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
161 | Wójcik Piotr | PRABUTY | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
162 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DzierzgońTeam | opłacono |
163 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Polska | Start | Malbork Biega | opłacono |
164 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | Start | ALUSIA TEAM | opłacono on-line |
165 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start | JRG Malbork | opłacono |
166 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Start | opłacono on-line | |
167 | Nadolski Tomasz | Prabuty | Polska | Start | Drużyna Olbrzyma | opłacono on-line |
168 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Start | 22 blt | opłacono on-line |
169 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | Start | opłacono | |
170 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
171 | Potorski Zbigniew | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
172 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | Start | opłacono on-line | |
173 | Krawców Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Start | opłacono on-line | |
174 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
175 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
176 | Sznycer Sebastian | Gronowo Elbląskie | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
177 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Start | opłacono on-line | |
178 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
179 | Nehring Barbara | Chełmno | Polska | Start | opłacono | |
180 | Nehring Tomasz | Chełmno | Polska | Start | opłacono | |
181 | Warachewicz Anna | MALBORK | Polska | Start | opłacono on-line | |
182 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Start | OŻW | opłacono on-line |
183 | Domeracki Mariusz | Gronowo Elbląskie | Polska | Start | Ratownik Medyczny Team | opłacono on-line |
184 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
185 | Ostrowska - Hendzel Izabela | Barcice | Polska | Start | opłacono on-line | |
186 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Start | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
187 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start | JBB | opłacono on-line |
188 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | First Malbork Team | opłacono |
189 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
190 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
191 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | KWIDZYN BIEGA | limit osiągnięty |
192 | Wierzbicka Hanna | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
193 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
194 | Lewicka Elżbieta | Knurów | Polska | Start | niezrzeszona | opłacono on-line |
195 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Start | EUROFINS | opłacono on-line |
196 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Start | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
197 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
198 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
199 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
200 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
Wyświetleń: 16775