I Bieg Komtura Dzierzgońskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bączek Barbara Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
2 Bakuła Andrzej Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
3 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
4 BARANOWSKA WIOLETTA ŻUŁAWKA SZTUMSKA Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
5 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start opłacono on-line
6 Barczykowski Piotr Kwidzyn Start Piotr Barczykowski Domowa Rehabilitacja opłacono on-line
7 Bałdyga Radosław Elbląg Start JBB opłacono on-line
8 Berk Piotr Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
9 Białkowski Krzysztof Rozajny Start Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
10 Bieńkowski Dawid Malbork Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) First Malbork Team opłacono
11 Boschke Magdalena Pelplin Start opłacono on-line
12 Brocka Joanna Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA opłacono
13 Brocki Artur Kwidzyn Start opłacono
14 Buber-Bubrowiecka Dagmara Sztum Start zButa
15 Bukowski Fabian Rożental Start opłacono on-line
16 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF PASŁĘK Start opłacono
17 Chabowski Tomasz sztum Start Sztum Biega opłacono
18 CHĘTNIK Rafał SZTUM Start opłacono on-line
19 Chodukiewicz Jan Kwidzyn Start opłacono
20 Chwesiuk Kacper Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
21 Czałpińska Kinga Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
22 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
23 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
24 Czechowska Paulina Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
25 Czopek Jaroslaw EŁK Start
26 Czwerenko Paulina Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
27 Dębski Tomasz Kwidzyn Start opłacono on-line
28 Dęga Lidia Tralewo Start opłacono
29 Dering Marcin Demlin Start opłacono on-line
30 Derlaga Kamil Szymankowo Start NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
31 Domeracki Mariusz Gronowo Elbląskie Start Ratownik Medyczny Team opłacono on-line
32 Duchała Piotr Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA
33 Dydymska Agata Rumia Start opłacono on-line
34 Dydymska Monika Rumia Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
35 Dydymski Krzysztof Rumia Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
36 Dziwosz Paweł Malbork Start BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
37 Falasa Krzysztof Pszczółki Start KWIDZYN BIEGA opłacono
38 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega opłacono
39 Fedoruk Wojciech Prabuty Start opłacono on-line
40 Gąsiorowski Dariusz Gąsiorowski Gardeja Start opłacono on-line
41 Giembicki Jan Sztum Start LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
42 Godlewski Marek Malbork Start Godlewski Runners opłacono on-line
43 Goliński Krzysztof Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
44 Groszkowski Marcin Malbork Start 22 blt opłacono on-line
45 Grygier Tytus Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono
46 Grzebyk Jacek Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
47 Gumuła Agnieszka Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
48 Gumuła Wojciech Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
49 Guzowska-Boiwka Kinga Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono on-line
50 Guzowska-Grygier Anna Kwidzyn Start LEKI NATURY opłacono
51 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Start opłacono on-line
52 Hajdukiewicz Mateusz Stare Miasto Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
53 Heland Grzegorz Gdańsk Start opłacono
54 Heland Jan Gdańsk Start opłacono
55 Huderewicz Anka Huderewicz Bruk Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Amatorka opłacono on-line
56 Hudzik Marek Gdynia Start KL Gdynia opłacono
57 Jakubowska Jolanta Wieluń Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) Wieluń Biega
58 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Start opłacono on-line
59 Janczynski Karol Dąbrówka Start OŻW opłacono on-line
60 JANIK Roman KWIDZYN Start KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
61 Jankowska Beata Stare Pole Start opłacono
62 Jarosińska Katarzyna Prabuty Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
63 Jaszewska Joanna Szropy Start opłacono on-line
64 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Start opłacono on-line
65 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Start LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
66 Jeziorny Ryszard Wieluń Start Wieluń Biega opłacono on-line
67 Jugo Aleksandra Kwidzyn Start
68 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
70 Kakowska Kamila Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń TEAM opłacono on-line
71 Kakowski Sebastian Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
72 Kamińska Grażyna Elbląg Start opłacono
73 Kamińska Joanna Aniołowo Start TEAM ANIOŁOWO
74 Kamińska Joanna Malbork Start 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
75 Kamińska Monika Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
76 Kamiński Janusz Elbląg Start opłacono
77 Kamiński Piotr Malbork Start EUROFINS opłacono on-line
78 kapteina robert gronowo górne Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia)
79 Karabin Anetta Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono on-line
80 Karczewski Andrzej Sztutowo Start opłacono on-line
81 Karnowska Agnieszka Cygany Start Gmina Gardeja Biega
82 Kawski Bartłomiej Kisielice Start opłacono on-line
83 kesz-karczewska magdalena sztutowo Start opłacono on-line
84 Klimczewski Mirosław Malbork Start opłacono on-line
85 Komasara Piotr Malbork Start JRG Malbork opłacono
86 Kosałka Marcin Nowy Staw Start opłacono on-line
87 Kossecki Michał Tczew Start
88 Kowalewski Łukasz Gardeja Start Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
89 Kowalska Anna Kwidzyn Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) KWIDZYN BIEGA
90 Kowalski Grzegorz Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
91 Kownacka Marta Malbork Start opłacono on-line
92 Kozak Zdzislaw Pruszcz Gdanski Start opłacono
93 Koziara Zuzanna Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono on-line
94 Kozłowski Dariusz Malbork Start opłacono
95 Kołecki Michał Iława Start MiSiEk Runner / ULG opłacono on-line
96 Kołkowski Krzysztof Malbork Start BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
97 Krauze Kamil Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) opłacono
98 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Start opłacono on-line
99 Krysiak Beata Dzierzgoń Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) Dzierzgoń Team opłacono
100 Kuciński Łukasz Elbląg Start opłacono on-line


Wyświetleń: 10354

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ