Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
2 | Bakuła Andrzej | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
3 | Bakuła Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
4 | BARANOWSKA WIOLETTA | ŻUŁAWKA SZTUMSKA | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
5 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
6 | Barczykowski Piotr | Kwidzyn | Polska | Start | Piotr Barczykowski Domowa Rehabilitacja | opłacono on-line |
7 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Start | JBB | opłacono on-line |
8 | Berk Piotr | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
9 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
10 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | First Malbork Team | opłacono |
11 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | Start | opłacono on-line | |
12 | Brocka Joanna | Kwidzyn | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
13 | Brocki Artur | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
14 | Buber-Bubrowiecka Dagmara | Sztum | Polska | Start | zButa | limit osiągnięty |
15 | Bukowski Fabian | Rożental | Polska | Start | opłacono on-line | |
16 | BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF | PASŁĘK | Polska | Start | opłacono | |
17 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Start | Sztum Biega | opłacono |
18 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Start | opłacono on-line | |
19 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono | |
20 | Chwesiuk Kacper | Bruk | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
21 | Czałpińska Kinga | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
22 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
23 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
24 | Czechowska Paulina | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
25 | Czopek Jaroslaw | EŁK | Polska | Start | limit osiągnięty | |
26 | Czwerenko Paulina | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
27 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
28 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | Start | opłacono | |
29 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Start | opłacono on-line | |
30 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Start | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
31 | Domeracki Mariusz | Gronowo Elbląskie | Polska | Start | Ratownik Medyczny Team | opłacono on-line |
32 | Duchała Piotr | Kwidzyn | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | limit osiągnięty |
33 | Dydymska Agata | Rumia | Polska | Start | opłacono on-line | |
34 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
35 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
36 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
37 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
38 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
39 | Fedoruk Wojciech | Prabuty | Polska | Start | opłacono on-line | |
40 | Gąsiorowski Dariusz Gąsiorowski | Gardeja | Polska | Start | opłacono on-line | |
41 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Start | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
42 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | Start | Godlewski Runners | opłacono on-line |
43 | Goliński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
44 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | Start | 22 blt | opłacono on-line |
45 | Grygier Tytus | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono |
46 | Grzebyk Jacek | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
47 | Gumuła Agnieszka | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
48 | Gumuła Wojciech | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
49 | Guzowska-Boiwka Kinga | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono on-line |
50 | Guzowska-Grygier Anna | Kwidzyn | Polska | Start | LEKI NATURY | opłacono |
51 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
52 | Hajdukiewicz Mateusz | Stare Miasto | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
53 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
54 | Heland Jan | Gdańsk | Polska | Start | opłacono | |
55 | Huderewicz Anka Huderewicz | Bruk | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Amatorka | opłacono on-line |
56 | Hudzik Marek | Gdynia | Polska | Start | KL Gdynia | opłacono |
57 | Jakubowska Jolanta | Wieluń | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | Wieluń Biega | limit osiągnięty |
58 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Start | opłacono on-line | |
59 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Start | OŻW | opłacono on-line |
60 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
61 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | Start | opłacono | |
62 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | Start | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
63 | Jaszewska Joanna | Szropy | Polska | Start | opłacono on-line | |
64 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Start | opłacono on-line | |
65 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Start | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
66 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | Start | Wieluń Biega | opłacono on-line |
67 | Jugo Aleksandra | Kwidzyn | Polska | Start | limit osiągnięty | |
68 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
69 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
70 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń TEAM | opłacono on-line |
71 | Kakowski Sebastian | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
72 | Kamińska Grażyna | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
73 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | Start | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
74 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Start | TEAM ANIOŁOWO | limit osiągnięty |
75 | Kamińska Monika | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
76 | Kamiński Janusz | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
77 | Kamiński Piotr | Malbork | Polska | Start | EUROFINS | opłacono on-line |
78 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | limit osiągnięty | |
79 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono on-line |
80 | Karczewski Andrzej | Sztutowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
81 | Karnowska Agnieszka | Cygany | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | limit osiągnięty |
82 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | Start | opłacono on-line | |
83 | kesz-karczewska magdalena | sztutowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
84 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
85 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start | JRG Malbork | opłacono |
86 | Kosałka Marcin | Nowy Staw | Polska | Start | opłacono on-line | |
87 | Kossecki Michał | Tczew | Polska | Start | limit osiągnięty | |
88 | Kowalewski Łukasz | Gardeja | Polska | Start | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
89 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Start (osoby niepełnosprawne i osoby powyżej 70 roku życia) | KWIDZYN BIEGA | limit osiągnięty |
90 | Kowalski Grzegorz | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
91 | Kownacka Marta | Malbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
92 | Kozak Zdzislaw | Pruszcz Gdanski | Polska | Start | opłacono | |
93 | Koziara Zuzanna | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono on-line | |
94 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | Start | opłacono | |
95 | Kołecki Michał | Iława | Polska | Start | MiSiEk Runner / ULG | opłacono on-line |
96 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Start | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
97 | Krauze Kamil | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | opłacono | |
98 | Krawców Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | Start | opłacono on-line | |
99 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Dzierzgoń) | Dzierzgoń Team | opłacono |
100 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Start | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16774