Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moroz Andrzej | Bergkamen | Niemcy | Start pływaków | odwołano | |
2 | Lazowski Georg | Bergkamen | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | odwołano | |
3 | Kiryluk Piotr | Brodnica | Polska | Start pływaków | odwołano | |
4 | WAŚNIEWSKA MARTYNA | ELBLĄG | Polska | Start pływaków | odwołano | |
5 | Maciejowska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | odwołano |
6 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków | odwołano | |
7 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | odwołano |
8 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | odwołano |
9 | Moskwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
10 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | odwołano | |
11 | Szyszło Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen POlamd | odwołano |
12 | Lisowska Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | odwołano |
13 | Murawski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | odwołano |
14 | Prusaczyk Dawid | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | odwołano |
15 | Szczepański Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | odwołano |
16 | WIESE DARIUSZ | GDAŃSK | Polska | Start pływaków | niezrzeszony | odwołano |
17 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
18 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanklub Dużych Cycusiów | odwołano |
19 | Grabarczyk Magdalena Grabarczyk | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Torus Triathlon Team | odwołano |
20 | Wojciechowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
21 | Kowalewski Zbigniew | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
22 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | odwołano |
23 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | odwołano |
24 | Pawełkiewicz Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
25 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
26 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | odwołano |
27 | Brokowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
28 | Kowalewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
29 | Kowalewska Daria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
30 | Bogdański Łukasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
31 | Skibiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | odwołano |
32 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
33 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
34 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
35 | Pawluk Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
36 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
37 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
38 | Ługowski Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
39 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
40 | Wojciechowicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
41 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | odwołano |
42 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | PWS | odwołano |
43 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | odwołano |
44 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | odwołano | |
45 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
46 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
47 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków | Biegowy_świr | odwołano |
48 | Bebkiewicz Izabela | Gdynia | Polska | Start pływaków | Total Immersion Trójmiasto | odwołano |
49 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
50 | Sankowska Ewelina | Gdynia | Polska | Start pływaków | Total Immersion Trójmiasto | odwołano |
51 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | odwołano | |
52 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
53 | Wierzbowski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | życioweorigami.pl | odwołano |
54 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | odwołano |
55 | Zienkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
56 | Lesniak Maciej | Gdynia | Polska | Start pływaków | JUMPCITY Poland | odwołano |
57 | Kułakowska Ewelina | Gdynia | Polska | Start pływaków | odwołano | |
58 | WACHOWSKI Ryszard WACHOWSKI | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO | odwołano |
59 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | odwołano |
60 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | odwołano | |
61 | Janowski Jarosław | Kazimierz Dolny | Polska | Start pływaków | odwołano | |
62 | Brońska Julia | Kazimierz Dolny | Polska | Start pływaków | Wisła Puławy | odwołano |
63 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | odwołano | |
64 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | niezrzeszony | odwołano |
65 | Moczyło Kaja | Lębork | Polska | Start pływaków | odwołano | |
66 | Jakubowski Paweł | Lubawa | Polska | Start pływaków | Orka Masters Iława | odwołano |
67 | Czarnota Kamil | Malbork | Polska | Start pływaków | MalWOPR Malbork | odwołano |
68 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków | MalWOPR Malbork | odwołano |
69 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal WOPR Malbork | odwołano |
70 | Gebhardt Jakub | Małkowo | Polska | Start pływaków | Fundacja Gebhardt Sport/Smaruj Na Trening/Baltix.se | odwołano |
71 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | odwołano | |
72 | Lewicki Andrzej | Płock | Polska | Start pływaków | odwołano | |
73 | Petik Viktoriia | Poznań | Ukraina | Start pływaków | Żaglica Poznań | odwołano |
74 | Wiśniewski Mateusz | Rotmanka | Polska | Start pływaków | odwołano | |
75 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | odwołano | |
76 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków | BIANKOWSKITEAM | odwołano |
77 | czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | odwołano | |
78 | Moroz Kacper | Słupsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
79 | Burzyński Łukasz | Słupsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
80 | Szymczak Tomasz | Słupsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
81 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
82 | Wojciechowicz Jadwiga | Słupsk | Polska | Start pływaków | odwołano | |
83 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start pływaków | odwołano | |
84 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | odwołano | |
85 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Tri Dzioba Team | odwołano |
86 | Mirny Zuzanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | odwołano | |
87 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | odwołano | |
88 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | odwołano | |
89 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | odwołano | |
90 | Kikolski Wojciech | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk AWFiS | odwołano |
91 | Filipiak Mikołaj | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | UKS Siódemka Sopot | odwołano |
92 | Filipiak Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | UKS Siódemka Sopot | odwołano |
93 | Sheahan-Buntic Maria | Sopot | Polska | Start pływaków | odwołano | |
94 | Karcz Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków | odwołano | |
95 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | AZS Politechnika Warszawska | odwołano |
96 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | odwołano | |
97 | Flisikowski Łukasz Flisikowski | Starogard Gdański | Polska | Start pływaków | odwołano | |
98 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | odwołano | |
99 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | odwołano |
100 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | odwołano |
Wyświetleń: 8809