Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moskwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
2 | Saldana Cristian | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
4 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | ||
5 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
6 | Andrzejewicz Łukasz | Warszawa | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
7 | Okarmus Igor | Kraków | Polska | Start pływaków | KRAKÓW | |
8 | Stańczyk Wojciech | Nowy Wiśnicz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Burzyński Łukasz | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | łukasiewicz krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | Maja | |
11 | Gogacz Sebastian | Puławy | Polska | Start pływaków | UKS Trójka Puławy | opłacono on-line |
12 | Mikusek Bogdan | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | ||
14 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków | MalWOPR Malbork | opłacono on-line |
15 | Proń Adam | Katowice | Polska | Start pływaków | ||
16 | Szewczyk Piotr | Radom | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
17 | Soiński Dominik | Poznań | Polska | Start pływaków | Warta Poznań | |
18 | Kaźmierczak Anna | Włocławek | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Bogusz waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | ||
20 | Staszak Krzysztof | Konstantynów Łódzki | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Pietrzyk Jerzy | Olsztyn | Polska | Start pływaków | Torus Triathlon Team | |
22 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Start pływaków | ||
23 | Schmidt19 Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Wilkowski Sławomir | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
26 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Start pływaków | Centrum Sportowe u Jezuitów | opłacono on-line |
27 | Chojcan Joanna | Wrocław | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Grzybowski Artur | Koszalin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
29 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | Jankowska Emilia | Sopot | Polska | Start pływaków | ||
31 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Start pływaków | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
32 | Jędrzejewska Nela | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Start pływaków | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
33 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
34 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
36 | Kuchta Maria | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
37 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
38 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
39 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
40 | Motas Maciej | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P.Żaglica Poznań | opłacono on-line |
42 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P.Żaglica Poznań | opłacono on-line |
43 | Lutkowski Tomasz | Rokietnica | Polska | Start pływaków | Morsy Rokietnica | opłacono on-line |
44 | Klimza Edyta | Toruń | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Sobieszczyk Miroslaw | Paryz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
46 | Sheahan-Buntic Maria | Sopot | Polska | Start pływaków | ||
47 | Sobiech Artur | Warszasa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
49 | Ciepłowski Robert | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | GRUPA WODA | opłacono on-line |
50 | Hoppe Mateusz | gdansk | Polska | Start pływaków | sopocki klub zeglarski | opłacono on-line |
51 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
52 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
53 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
54 | Pszczółkowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fit4everest.pl | opłacono on-line |
55 | Kruczkowski Rafał | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
56 | Stec Adam | Szczecin | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Sawickij Sergiej | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
58 | Zajączek Magdalena | Poznań | Polska | Start pływaków | KS Warta Poznań | opłacono on-line |
59 | Teleżyńska Maria | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Leszczyński Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
61 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
62 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
63 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | ||
64 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
65 | Lamparski Bartłomiej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
66 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
67 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
68 | Popinigis Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
69 | Krassowski Cyprian | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | MOSiR Sopot | opłacono on-line |
70 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | ||
71 | Lelito Marcelina | Gdynia | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | ||
72 | Zachara Stefan | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) | opłacono on-line | |
73 | Filipiak Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | UKS Siódemka Sopot | opłacono |
74 | Filipiak Mikołaj | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | UKS Siódemka Sopot | opłacono |
75 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono on-line | |
76 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
77 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
78 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
79 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
80 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
81 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
82 | Grabarczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Torus Triathlon Team | opłacono |
83 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
84 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
85 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
86 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | PWS | opłacono |
87 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Sopocki Klub Morsów | opłacono |
88 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
89 | Jakubowski Paweł | Lubawa | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Orka Masters Iława | opłacono |
90 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
91 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
92 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
93 | Sankowska Ewelina | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
94 | Czarnota Kamil | Malbork | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWOPR Malbork | opłacono |
95 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
96 | Wiśniewski Mateusz | Rotmanka | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
97 | WACHOWSKI Ryszard | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO | opłacono |
98 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
99 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
100 | Kiryluk Piotr | Brodnica | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono |
Wyświetleń: 12702