Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wrzosek Daniel Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
2 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Torus Triathlon Team opłacono
3 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
4 Reuter Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
5 Triebwasser Jack Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
6 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy PWS opłacono
7 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Sopocki Klub Morsów opłacono
8 Czerep Cezary Skowarcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
9 Jakubowski Paweł Lubawa Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Orka Masters Iława opłacono
10 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
11 Woronik-Deskiewicz Urszula Włocławek Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
12 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
13 Sankowska Ewelina Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
14 Czarnota Kamil Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MalWOPR Malbork opłacono
15 Micał Lidia Kętrzyn Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
16 Wiśniewski Mateusz Rotmanka Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
17 WACHOWSKI Ryszard Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO opłacono
18 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
19 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
20 Kiryluk Piotr Brodnica Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
21 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Toruń Multisport Team opłacono
22 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
23 Wieczorkowski Nikodem Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Dwójka Tczew opłacono
24 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
25 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
26 Kułakowska Ewelina Kułakowska Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
27 Brokowski Piotr Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
28 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKP JEDYNKA ELBLĄG opłacono
29 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
30 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MAL WOPR Malbork opłacono
31 Karcz Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
32 Wojciechowicz Jadwiga Słupsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
33 Wojciechowicz Andrzej Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
34 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
35 Suszyńska Anna Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
36 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
37 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków - osoby powyżej 65 lat UKS Wodniacy Garczyn
38 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
39 Filipiak Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot opłacono
40 Filipiak Mikołaj Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot opłacono
41 morawska renata sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono on-line
42 Czaja Krzysztof Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
43 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
44 Lamparski Bartłomiej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
45 Stukan Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
46 Własów Olga Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
47 Popinigis Joanna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
48 Krassowski Cyprian Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) MOSiR Sopot opłacono on-line
49 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
50 Lelito Marcelina Gdynia Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
51 Zachara Stefan Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
52 Moskwiński Krzysztof Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
53 Saldana Cristian Gdansk Start pływaków opłacono on-line
54 Hapke Tomasz Wilkowo Start pływaków Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
55 Ścisłowski Rafał Parpary Start pływaków
56 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR opłacono on-line
57 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Start pływaków Warsaw Masters Team opłacono on-line
58 Okarmus Igor Kraków Start pływaków KRAKÓW
59 Stańczyk Wojciech Nowy Wiśnicz Start pływaków opłacono on-line
60 Burzyński Łukasz Słupsk Start pływaków opłacono on-line
61 łukasiewicz krzysztof Bydgoszcz Start pływaków Maja
62 Gogacz Sebastian Puławy Start pływaków UKS Trójka Puławy opłacono on-line
63 Mikusek Bogdan Gdynia Start pływaków opłacono on-line
64 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków
65 Patoka Konrad Malbork Start pływaków MalWOPR Malbork opłacono on-line
66 Proń Adam Katowice Start pływaków
67 Szewczyk Piotr Radom Start pływaków opłacono on-line
68 Soiński Dominik Poznań Start pływaków Warta Poznań
69 Kaźmierczak Anna Włocławek Start pływaków opłacono on-line
70 Bogusz waldemar Tczew Start pływaków
71 Staszak Krzysztof Konstantynów Łódzki Start pływaków opłacono on-line
72 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Start pływaków Torus Triathlon Team
73 Szota Janina Olsztyn Start pływaków
74 Schmidt19 Beata Gdynia Start pływaków opłacono on-line
75 Fediuk Karol Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
76 Wilkowski Sławomir Gdynia Start pływaków opłacono on-line
77 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków Centrum Sportowe u Jezuitów opłacono on-line
78 Chojcan Joanna Wrocław Start pływaków opłacono on-line
79 Grzybowski Artur Koszalin Start pływaków opłacono on-line
80 Całus Mirosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
81 Jankowska Emilia Sopot Start pływaków
82 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański opłacono on-line
83 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański opłacono on-line
84 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
85 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków opłacono on-line
86 Łoboda Tymoteusz Mława Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
87 Kuchta Maria Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew opłacono on-line
88 Zielińska Maria Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
89 Ciemiewska Marcelina Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
90 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
91 Motas Maciej Warszawa Start pływaków opłacono on-line
92 Kubiak Krzysztof Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań opłacono on-line
93 Vokhminov Vladimir Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań opłacono on-line
94 Lutkowski Tomasz Rokietnica Start pływaków Morsy Rokietnica opłacono on-line
95 Klimza Edyta Toruń Start pływaków opłacono on-line
96 Sobieszczyk Miroslaw Paryz Start pływaków opłacono on-line
97 Sheahan-Buntic Maria Sopot Start pływaków
98 Sobiech Artur Warszasa Start pływaków opłacono on-line
99 Dębicki Artur Gdynia Start pływaków opłacono on-line
100 Ciepłowski Robert Bydgoszcz Start pływaków GRUPA WODA opłacono on-line


Wyświetleń: 5680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ