Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zachara Stefan Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
2 Lelito Marcelina Gdynia Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
3 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
4 Krassowski Cyprian Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) MOSiR Sopot opłacono on-line
5 Wojciechowicz Andrzej Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
6 Wojciechowicz Jadwiga Słupsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
7 Popinigis Joanna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
8 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Start pływaków Biega ZiE! opłacono on-line
9 Mikołajczak Mateusz Rumia Start pływaków opłacono on-line
10 Leszczyński Maciej Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
11 Teleżyńska Maria Wejherowo Start pływaków opłacono on-line
12 Zajączek Magdalena Poznań Start pływaków KS Warta Poznań opłacono on-line
13 Sawickij Sergiej Gdynia Start pływaków
14 Stec Adam Szczecin Start pływaków opłacono on-line
15 Kruczkowski Rafał Gdynia Start pływaków opłacono on-line
16 Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk Start pływaków Fit4everest.pl opłacono on-line
17 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków KS Delfin Gdynia opłacono on-line
18 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
19 Gajewski Rafał Mosty Start pływaków
20 Hoppe Mateusz gdansk Start pływaków sopocki klub zeglarski opłacono on-line
21 Ciepłowski Robert Bydgoszcz Start pływaków GRUPA WODA opłacono on-line
22 Dębicki Artur Gdynia Start pływaków opłacono on-line
23 Karcz Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
24 Sobiech Artur Warszasa Start pływaków opłacono on-line
25 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MAL WOPR Malbork opłacono
26 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
27 Sheahan-Buntic Maria Sopot Start pływaków
28 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKP JEDYNKA ELBLĄG opłacono
29 Sobieszczyk Miroslaw Paryz Start pływaków opłacono on-line
30 Klimza Edyta Toruń Start pływaków opłacono on-line
31 Lutkowski Tomasz Rokietnica Start pływaków Morsy Rokietnica opłacono on-line
32 Vokhminov Vladimir Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań opłacono on-line
33 Kubiak Krzysztof Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań opłacono on-line
34 Motas Maciej Warszawa Start pływaków opłacono on-line
35 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań opłacono on-line
36 Brokowski Piotr Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
37 Kułakowska Ewelina Kułakowska Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
38 Własów Olga Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
39 morawska renata sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono on-line
40 Ciemiewska Marcelina Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
41 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
42 Zielińska Maria Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
43 Kuchta Maria Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew opłacono on-line
44 Łoboda Tymoteusz Mława Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW opłacono on-line
45 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków opłacono on-line
46 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
47 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański opłacono on-line
48 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański opłacono on-line
49 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
50 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
51 Wieczorkowski Nikodem Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Dwójka Tczew opłacono
52 Filipiak Mikołaj Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot opłacono
53 Filipiak Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot opłacono
54 Stukan Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
55 Jankowska Emilia Sopot Start pływaków
56 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
57 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków - osoby powyżej 65 lat UKS Wodniacy Garczyn
58 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Toruń Multisport Team opłacono
59 Lamparski Bartłomiej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
60 Całus Mirosław Gdynia Start pływaków opłacono on-line
61 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
62 Kiryluk Piotr Brodnica Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
63 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
64 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
65 Grzybowski Artur Koszalin Start pływaków opłacono on-line
66 Chojcan Joanna Wrocław Start pływaków opłacono on-line
67 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków Centrum Sportowe u Jezuitów opłacono on-line
68 WACHOWSKI Ryszard Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO opłacono
69 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) opłacono on-line
70 Wilkowski Sławomir Gdynia Start pływaków opłacono on-line
71 Fediuk Karol Gdańsk Start pływaków opłacono on-line
72 Schmidt19 Beata Gdynia Start pływaków opłacono on-line
73 Szota Janina Olsztyn Start pływaków
74 Wiśniewski Mateusz Rotmanka Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
75 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Start pływaków Torus Triathlon Team
76 Micał Lidia Kętrzyn Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
77 Czarnota Kamil Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MalWOPR Malbork opłacono
78 Sankowska Ewelina Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
79 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
80 Woronik-Deskiewicz Urszula Włocławek Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
81 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
82 Jakubowski Paweł Lubawa Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Orka Masters Iława opłacono
83 Czerep Cezary Skowarcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
84 Staszak Krzysztof Konstantynów Łódzki Start pływaków opłacono on-line
85 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Sopocki Klub Morsów opłacono
86 Bogusz waldemar Tczew Start pływaków
87 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy PWS opłacono
88 Triebwasser Jack Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
89 Reuter Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
90 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy opłacono
91 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Torus Triathlon Team opłacono
92 Kaźmierczak Anna Włocławek Start pływaków opłacono on-line
93 Soiński Dominik Poznań Start pływaków Warta Poznań
94 Szewczyk Piotr Radom Start pływaków opłacono on-line
95 Czaja Krzysztof Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej)
96 Proń Adam Katowice Start pływaków
97 Patoka Konrad Malbork Start pływaków MalWOPR Malbork opłacono on-line
98 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków
99 Mikusek Bogdan Gdynia Start pływaków opłacono on-line
100 Gogacz Sebastian Puławy Start pływaków UKS Trójka Puławy opłacono on-line


Wyświetleń: 2471

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ