Wyścig pływacki dookoła Molo 2018 #1 - 1200m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 114 WOŹNIAK HUBERT M 1 M 17-26 BYDGOSZCZ MUKS PIETNASTKA BYDGOSZCZ 1200m 0:16:35
2 86 WIECZORKOWSKI NIKODEM M 2 M 0-16 TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:16:36
3 25 GRZYBOWSKI ARTUR M 3 M 17-26 KOSZALIN 1200m 0:16:41
4 113 BAKUNIAK HANNA K 1 K 17-26 BYDGOSZCZ MKP SZCZECIN 1200m 0:16:43
5 43 KUCHTA MARIA K 2 K 17-26 TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:16:47
6 105 MONCZAK GRZEGORZ M 4 M 37-46 1 DASZEWICE-POZNAŃ 1200m 0:17:16
7 108 SZALAST KAROLINA K 3 K 0-16 RUMIA TRI TEAM RUMIA 1200m 0:17:24
8 115 WILEJTO IGOR M 5 M 17-26 1 2 LO TCZEW 1200m 0:17:32
9 80 TOFIL EMILIA K 4 K 0-16 1 GDYNIA KS DELFIN GDYNIA 1200m 0:17:34
10 15 FILIPIAK MIKOŁAJ M 6 M 0-16 1 SOPOT UKS SIÓDEMKA SOPOT 1200m 0:17:37
11 21 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 7 M 27-36 1 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM 1200m 0:17:44
12 19 GOGACZ SEBASTIAN M 8 M 37-46 2 PUŁAWY UKS TRÓJKA PUŁAWY 1200m 0:17:50
13 87 WILKOWSKI SŁAWOMIR M 9 M 17-26 2 GDYNIA 1200m 0:18:11
14 14 FILIPIAK MACIEJ M 10 M 0-16 2 SOPOT UKS SIÓDEMKA SOPOT 1200m 0:18:18
15 116 KRASSOWSKA MILENA K 5 K 0-16 2 SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:18:24
16 40 KRASSOWSKI CYPRIAN M 11 M 17-26 3 SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:18:30
17 51 ŁOBODA TYMOTEUSZ M 12 M 0-16 3 MŁAWA MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:18:31
18 143 BAUZA PIOTR M 13 M 37-46 3 SOPOT GRUPA PIOTRA 1200m 0:18:36
19 9 CZARNOTA KAMIL M 14 M 0-16 4 MALBORK MALWOPR MALBORK 1200m 0:18:41
20 42 KUBIAK KRZYSZTOF M 15 M 27-36 2 POZNAŃ K.P.ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:18:44
21 23 GRAPENTYN JAKUB M 16 M 0-16 5 MALBORK MAL WOPR MALBORK 1200m 0:18:49
22 48 LUBIŃSKI KAMIL M 17 M 27-36 3 GDYNIA CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW 1200m 0:18:54
23 84 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 6 K 0-16 3 ELBLĄG UKP JEDYNKA ELBLĄG 1200m 0:19:03
24 72 STASZAK KRZYSZTOF M 18 M 27-36 4 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI 1200m 0:19:38
25 147 GLEB TOMASZ M 19 M 47-56 1 ELBLĄG UKP JEDYNKA ELBLĄG/ETT 1200m 0:19:49
26 62 REUTER TOMASZ M 20 M 47-56 2 SOPOT 1200m 0:19:54
27 118 GACKA ALEKSANDRA K 7 K 0-16 4 GDYNIA UKS7GDYNIA 1200m 0:20:03
28 71 STAŃCZYK WOJCIECH M 21 M 27-36 5 NOWY WIŚNICZ 1200m 0:20:07
29 49 LUTKOWSKI TOMASZ M 22 M 37-46 4 ROKIETNICA MORSY ROKIETNICA 1200m 0:20:09
30 47 LEWANDOWSKA WIKTORIA K 8 K 27-36 1 GDAŃSK 1200m 0:20:09
31 154 KALLINOWSKI KRZYSZTOF M 23 M 37-46 5 GDAŃSK DREAM TRIETAM 1200m 0:20:13
32 83 WACHOWSKI RYSZARD M 24 M 47-56 3 GDYNIA STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO 1200m 0:20:15
33 13 FELCHNER JAN M 25 M 17-26 4 WEJHEROWO 1200m 0:20:18
34 121 CIEŚNIK KAROLINA K 9 K 27-36 2 GRUDZIĄDZ 1200m 0:20:20
35 122 DYBAŁA-MAKURAT DAGNA K 10 K 27-36 3 LĘBORK 1200m 0:20:25
36 96 ZIELIŃSKA MARIA K 11 K 0-16 5 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:20:26
37 7 CIEPŁOWSKI ROBERT M 26 M 37-46 6 BYDGOSZCZ GRUPA WODA 1200m 0:20:27
38 73 STEC ADAM M 27 M 17-26 5 SZCZECIN 1200m 0:20:33
39 5 CHOJCAN JOANNA K 12 K 27-36 4 WROCŁAW 1200m 0:21:02
40 36 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 13 K 37-46 1 GDANSK SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:21:11
41 8 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 28 M 47-56 4 POZNAŃ TS OLIMPIA POZNAŃ 1200m 0:21:26
42 111 BOGUSZ WALDEMAR M 29 M 57+ 1 TCZEW 1200m 0:21:43
43 59 PIOTROWSKA MARTA K 14 K 27-36 5 GDYNIA 1200m 0:21:44
44 29 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 30 M 27-36 6 LUBAWA ORKA MASTERS IŁAWA 1200m 0:22:04
45 6 CIEMIEWSKA MARCELINA K 15 K 0-16 6 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:22:35
46 28 HOPPE MATEUSZ M 31 M 27-36 7 GDANSK SOPOCKI KLUB ZEGLARSKI 1200m 0:22:37
47 22 GRABARCZYK MAGDALENA K 16 K 27-36 6 GDAŃSK TORUS TRIATHLON TEAM 1200m 0:22:46
48 104 BOŁTUĆ MAŁGORZATA K 17 K 27-36 7 WROCŁAW 1200m 0:22:58
49 132 LEWANDOWSKI MARCIN M 32 M 27-36 8 GDAŃSK 1200m 0:23:08
50 106 SAWICKIJ SERGIEJ M 33 M 27-36 9 GDYNIA 1200m 0:23:10
51 156 DZIOBA MICHAŁ M 34 M 37-46 7 SOPOT 0 1200m 0:23:15
52 76 SUSKI ROBERT M 35 M 27-36 10 GDYNIA GDYŃSKIE WOPR 1200m 0:23:20
53 142 CIEPLUCH MARIUSZ M 36 M 37-46 8 REDA TATA ROCHA 1200m 0:23:20
54 79 TELEŻYŃSKA MARIA K 18 K 27-36 8 WEJHEROWO 1200m 0:23:24
55 1 ANDRZEJEWICZ ŁUKASZ M 37 M 27-36 11 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM 1200m 0:23:27
56 75 STUKAN MACIEJ M 38 M 27-36 12 SOPOT 1200m 0:23:28
57 82 VOKHMINOV VLADIMIR M 39 M 27-36 13 POZNAŃ K.P.ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:23:57
58 50 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 40 M 37-46 9 GDYNIA PWS 1200m 0:24:08
59 141 KOWALEWSKI ZBIGNIEW M 41 M 57+ 2 GDAŃSK 1200m 0:24:20
60 61 PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA K 19 K 27-36 9 GDAŃSK FIT4EVEREST.PL 1200m 0:24:23
61 46 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 42 M 37-46 10 GDAŃSK 1200m 0:24:27
62 63 SALDANA CRISTIAN M 43 M 27-36 14 GDANSK 1200m 0:24:34
63 17 FRANKOWSKI DAWID M 44 M 27-36 15 KOŚCIERZYNA 1200m 0:24:40
64 10 CZEREP CEZARY M 45 M 47-56 5 SKOWARCZ 1200m 0:24:41
65 133 BIAŁOUS MACIEJ M 46 M 47-56 6 GDAŃSK 1200m 0:24:45
66 30 JĘDRZEJEWSKA NELA K 20 K 0-16 7 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 1200m 0:25:06
67 137 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 47 M 57+ 3 GDYNIA 1200m 0:25:24
68 64 SANKOWSKA EWELINA K 21 K 37-46 2 GDYNIA 1200m 0:25:50
69 136 ORACZ FRANCISZEK M 48 M 0-16 6 WARSZAWA BUKS 1200m 0:26:03
70 112 ROKICKI PAWEŁ M 49 M 47-56 7 WARSZAWA WOPR MASTER 1200m 0:26:26
71 85 WENTA AGNIESZKA K 22 K 27-36 10 GDAŃSK 1200m 0:26:46
72 68 SOBIECH ARTUR M 50 M 37-46 11 WARSZASA 1200m 0:27:04
73 32 KARCZ TOMASZ M 51 M 37-46 12 SOPOT 1200m 0:27:05
74 53 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 52 M 27-36 16 RUMIA 1200m 0:27:16
75 103 OS IWO M 53 M 47-56 8 SOPOT 1200m 0:27:38
76 60 POPINIGIS JOANNA K 23 K 27-36 11 SOPOT 1200m 0:27:50
77 26 HAPKE TOMASZ M 54 M 37-46 13 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 1200m 0:28:06
78 117 GACKA KATARZYNA K 24 K 37-46 3 GDYNIA MEWA GDYNIA 1200m 0:28:10
79 146 SHEAHAN-BUNTIC MARIA K 25 K 37-46 4 SOPOT 1200m 0:28:19
80 24 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 26 K 27-36 12 GDAŃSK 1200m 0:28:38
81 27 HOGA FRYDERYK M 55 M 27-36 17 GDYNIA 1200m 0:28:38
82 151 MUNIAK PAWEŁ M 56 M 27-36 18 WARSZAWA 1200m 0:28:45
83 35 KLIMZA EDYTA K 27 K 37-46 5 TORUŃ 1200m 0:28:47
84 31 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 57 M 37-46 14 NOWA WIEŚ RZECZNA TRI STAROGARD GDAŃSKI 1200m 0:28:55
85 153 SCHMIDT19 BEATA K 28 K 37-46 6 GDYNIA 1200m 0:28:57
86 77 SUSZYŃSKA ANNA K 29 K 57+ 1 GDYNIA 1200m 0:29:19
87 129 BOHDZIEWICZ BARBARA K 30 K 37-46 7 GDAŃSK 1200m 0:29:25
88 92 WORONIK-DESKIEWICZ URSZULA K 31 K 57+ 2 WŁOCŁAWEK 1200m 0:29:35
89 20 GOLOMBEK PIOTR M 58 M 47-56 9 GRUDZIĄDZ 1200m 0:29:44
90 89 WŁASÓW OLGA K 32 K 17-26 1 SOPOT 1200m 0:29:50
91 95 ZAJĄCZEK MAGDALENA K 33 K 37-46 8 POZNAŃ KS WARTA POZNAŃ 1200m 0:30:16
92 120 STAROŚCIAK JACEK M 59 M 57+ 4 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:30:17
93 131 SOBOL LUDWIK M 60 M 47-56 10 KOMAŃCZA 1200m 0:30:44
94 149 AUGUSTYNIAK MARCIN M 61 M 37-46 15 GDAŃSK 1200m 0:30:59
95 150 KAFTAŃSKI LECH M 62 M 57+ 5 ŁEBIEŃ 1200m 0:31:01
96 140 PIETRZYK JERZY M 63 M 47-56 11 OLSZTYN TORUS TRIATHLON TEAM 1200m 0:31:04
97 93 WRZOSEK DANIEL M 64 M 27-36 19 SOPOT 1200m 0:31:04
98 94 ZACHARA STEFAN M 65 M 37-46 16 SOPOT 1200m 0:31:05
99 139 SZOTA JANINA K 34 K 47-56 1 OLSZTYN 1200m 0:31:13
100 148 ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF M 66 M 37-46 17 BYDGOSZCZ MAJA 1200m 0:31:27
101 81 TRIEBWASSER JACK M 67 M 47-56 12 GDAŃSK 1200m 0:31:34
102 57 MOTAS MACIEJ M 68 M 37-46 18 WARSZAWA 1200m 0:31:37
103 102 STARONIEWICZ KATARZYNA K 35 K 57+ 3 SOPOT MORSY GDAŃSK 1200m 0:32:10
104 155 CZAJA KRZYSZTOF M 69 M 37-46 19 SOPOT 1200m 0:32:12
105 44 KUŁAKOWSKA EWELINA K 36 K 17-26 2 GDYNIA 1200m 0:32:32
106 2 BROKOWSKI PIOTR M 70 M 17-26 6 GDAŃSK 1200m 0:32:38
107 74 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 71 M 37-46 20 SOPOT 1200m 0:32:41
108 91 WOJCIECHOWICZ JADWIGA K 37 K 27-36 13 SŁUPSK 1200m 0:33:36
109 90 WOJCIECHOWICZ ANDRZEJ M 72 M 17-26 7 GDAŃSK 1200m 0:33:40
110 130 SOBOL MIKOŁAJ M 73 M 0-16 7 KOMAŃCZA 1200m 0:33:43
111 41 KRUCZKOWSKI RAFAŁ M 74 M 27-36 20 GDYNIA 1200m 0:34:01
112 18 FRANKOWSKI STANISŁAW M 75 M 57+ 6 KOSCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN 1200m 0:34:02
113 135 CIBOR WŁODZIMIERZ M 76 M 57+ 7 WARSZ 1200m 0:34:15
114 37 KOPERSKI ANDRZEJ M 77 M 57+ 8 BERLIN NIEZRZESZONY 1200m 0:34:29
115 100 DRUŻYNSKA GENOWEFA K 38 K 57+ 4 RUDA-ŚLĄSKA NIEZRZESZONY 1200m 0:34:31
116 39 KRAĆ JANUSZ M 78 M 37-46 21 GDAŃSK WRZESZCZ 1200m 0:35:37
117 119 TOKMINA ALEKSANDER M 79 M 57+ 9 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:36:09
118 124 KĘPIŃSKA ELŻBIETA K 39 K 47-56 2 TARNÓW KĘPA SPORT TARNÓW 1200m 0:36:19
119 125 KĘPIŃSKI LESZEK M 80 M 57+ 10 TARNÓW KĘPA SPORT TARNÓW 1200m 0:36:20
120 107 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 40 K 37-46 9 SOPOT 1200m 0:36:33
121 55 MORAWSKA RENATA K 41 K 47-56 3 SOPOT 1200m 0:36:35
122 152 GORZKOWSKI MAREK M 81 M 27-36 21 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM 1200m 0:36:47
123 38 KORNOWSKI WALDEMAR M 82 M 57+ 11 GDYNIA 1200m 0:37:15
124 52 MICAŁ LIDIA K 42 K 47-56 4 KĘTRZYN 1200m 0:37:17
125 101 KAWCZYŃSKI WITOLD M 83 M 57+ 12 SOPOT KLUB MORSÓW 1200m 0:37:22
126 3 BURZYŃSKI ŁUKASZ M 84 M 27-36 22 SŁUPSK 1200m 0:38:04
127 99 DRĄŻKIEWICZ ZUZANNA K 43 K 57+ 5 GDYNIA NIEZRZESZONY 1200m 0:38:06
128 97 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 85 M 57+ 13 GDAŃSK 1200m 0:38:47
129 109 KRIGER JAN M 86 M 57+ 14 SOPOT 1200m 0:39:14
130 110 REMBLISZ WIESŁAW M 87 M 57+ 15 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:40:02
131 126 STAŃCZEWSKI JERZY M 88 M 57+ 16 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1200m 0:40:03
132 138 MONIUK ARKADIUSZ M 89 M 57+ 17 GDAŃSK WOPR 1200m 0:40:44
133 127 KRAKOWIAK ANDRZEJ M 90 M 57+ 18 SOPOT NN 1200m 0:40:45
134 145 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 91 M 57+ 19 GDYNIA MORSY-GDYNIA 1200m 0:42:39
135 123 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 44 K 57+ 6 GDAŃSK 1200m 0:43:32
136 34 KIRYLUK PIOTR M 92 M 47-56 13 BRODNICA 1200m 0:43:59
137 69 SOBIESZCZYK MIROSLAW M 93 M 57+ 20 PARYZ 1200m 0:44:09
- 98 SZMYT WIESŁAW M - M 57+ - KUŚCIAN SZKÓŁKA WODNA 1200m DNF
- 128 CIMOSZKO PIOTR M - M 47-56 - GDAŃSK NN 1200m DNF
- 134 MACKIEWICZ ADAM M - M 57+ - GDYNIA 1200m DNF
- 144 PIETRZYK DAWID M - M 27-36 - OLSZTYN NIEZRZESZONY 1200m DNF

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ