Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
2 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
3 | Woźniak Hubert Woźniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | Muks "piętnastka" Bydgoszcz | opłacono on-line |
4 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up - Europell | |
5 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
6 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
7 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Stefański Krystian | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Kocham ANIĘ | opłacono on-line |
9 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
10 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
11 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
14 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP43 | opłacono on-line |
15 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start pływaków | ||
17 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
18 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
19 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
22 | Krassowska Milena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Uks 7 sopot | opłacono on-line |
23 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Krassowski Cyprian | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | MOSiR Sopot | opłacono on-line |
26 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
27 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
28 | Gierasimczyk Jakub | Morąg | Polska | Start pływaków | Szkoła Pływania Swim Team | opłacono on-line |
29 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
30 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
31 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
33 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
34 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
35 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
36 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
37 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Dziadkowy Klub Sportowy | |
38 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
39 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | Endure Team | opłacono on-line |
40 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | james | opłacono on-line |
42 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
43 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
44 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Michałowska Monika Michałowska | Gdynia | Polska | Start pływaków | Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto | opłacono on-line |
46 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
47 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
49 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
50 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
51 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
52 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | BIANKOWSKITEAM | opłacono |
53 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
54 | Madziar Piotr | Braine-l’Alleud | Belgia | Start pływaków | Plouf | opłacono on-line |
55 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
56 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
57 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
58 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
60 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
61 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Start pływaków | UKS RUCH Grudziądz | opłacono on-line |
62 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
63 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
64 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Polska | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
65 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
66 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
67 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
68 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
69 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
70 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
71 | Warsza Piotr | Warszawa | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
72 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
73 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
74 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
75 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS7 | opłacono on-line |
76 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
77 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
78 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Hellmann | opłacono on-line |
79 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
80 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Start pływaków | UKP Jedynka Elbląg /ETT | opłacono on-line |
81 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
82 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
83 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
84 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
85 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
86 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | |
87 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
88 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
89 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
90 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
91 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
92 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
93 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
94 | janik jarosław | gorzów | Polska | Start pływaków | Niezrzeszony | opłacono on-line |
95 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
96 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
97 | Własów Olga | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
98 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
99 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Biegowy_świr | opłacono |
100 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia |
Wyświetleń: 10978