Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
2 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
3 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | opłacono on-line |
4 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
5 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
6 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
7 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Start pływaków | KS Delfin Gdynia | opłacono on-line |
8 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | Endure Team | opłacono on-line |
11 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Gierasimczyk Jakub | Morąg | Polska | Start pływaków | Szkoła Pływania Swim Team | opłacono on-line |
14 | Michałowska Monika Michałowska | Gdynia | Polska | Start pływaków | Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto | opłacono on-line |
15 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
17 | Vokhminov Vladimir | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
18 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
19 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
20 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
21 | Madziar Piotr | Braine-l’Alleud | Belgia | Start pływaków | Plouf | opłacono on-line |
22 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
23 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP43 | opłacono on-line |
25 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
26 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Woźniak Hubert Woźniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | Muks "piętnastka" Bydgoszcz | opłacono on-line |
28 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up - Europell | |
29 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
30 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
31 | Stefański Krystian | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Kocham ANIĘ | opłacono on-line |
32 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
33 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
34 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
35 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
36 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
37 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
38 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start pływaków | ||
39 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
40 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
41 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
42 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
43 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
44 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
45 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
46 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
47 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
48 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | |
49 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
50 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
51 | Zielińska Maria | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
52 | Łoboda Tymoteusz | Mława | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
53 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
54 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
55 | janik jarosław | gorzów | Polska | Start pływaków | Niezrzeszony | opłacono on-line |
56 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | LKS Zorza Gdynia | |
57 | Zieliński Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
58 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
59 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
60 | Czapiewski Krzysztof | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
61 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | opłacono on-line |
62 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
63 | Majsterkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
64 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
65 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
66 | Bokun Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
67 | Łazarz Jacek | Białystok | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
68 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
69 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
70 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
71 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
72 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
73 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Start pływaków | UKS RUCH Grudziądz | opłacono on-line |
74 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
75 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
76 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Polska | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
77 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
78 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
79 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
80 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
81 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
82 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
83 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
84 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS7 | opłacono on-line |
85 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
86 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
87 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Start pływaków | UKP Jedynka Elbląg /ETT | opłacono on-line |
88 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
89 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
90 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
91 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10993