Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
2 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
3 | Bebkiewicz Izabela | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Total Immersion Trójmiasto | opłacono |
4 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | BIANKOWSKITEAM | opłacono |
5 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
6 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
8 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Bokun Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
11 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
13 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
14 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
15 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
17 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
18 | Czapiewski Krzysztof | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
20 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
22 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
23 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
26 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
28 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
29 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
30 | Gierasimczyk Jakub | Morąg | Polska | Start pływaków | Szkoła Pływania Swim Team | opłacono on-line |
31 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Start pływaków | UKP Jedynka Elbląg /ETT | opłacono on-line |
32 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
33 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
34 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
35 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
36 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
37 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
38 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
39 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
40 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
41 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
42 | janik jarosław | gorzów | Polska | Start pływaków | Niezrzeszony | opłacono on-line |
43 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Biegowy_świr | opłacono |
44 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
45 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
46 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
47 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Dziadkowy Klub Sportowy | |
48 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
49 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
50 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
51 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
52 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
53 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
54 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
55 | Krassowska Milena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Uks 7 sopot | opłacono on-line |
56 | Krassowski Cyprian | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | MOSiR Sopot | opłacono on-line |
57 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
58 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS7 | opłacono on-line |
59 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
60 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Wejherowski Klub Morsów | opłacono |
61 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
62 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
63 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
64 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
65 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
66 | Madziar Piotr | Braine-l’Alleud | Belgia | Start pływaków | Plouf | opłacono on-line |
67 | Majsterkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
68 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Start pływaków | UKS RUCH Grudziądz | opłacono on-line |
69 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
70 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
71 | Michałowska Monika Michałowska | Gdynia | Polska | Start pływaków | Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto | opłacono on-line |
72 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
73 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
74 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
75 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
76 | Moroz Kacper | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
77 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
78 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP43 | opłacono on-line |
79 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
80 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | james | opłacono on-line |
81 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
82 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
83 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWOPR Malbork | opłacono |
84 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
85 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
86 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
87 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
88 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
89 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Polska | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
90 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
91 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
92 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
93 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
94 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | Endure Team | opłacono on-line |
95 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
96 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Biega ZiE! | opłacono on-line |
97 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Hellmann | opłacono on-line |
98 | Stefański Krystian | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Kocham ANIĘ | opłacono on-line |
99 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
100 | Stukan Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11210