Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | |
2 | Bakuniak Hanna Bakuniak | Bydgoszcz | Polska | Start pływaków | MKP SZCZECIN | opłacono on-line |
3 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Grupa Piotra | opłacono on-line |
4 | Bebkiewicz Izabela | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Total Immersion Trójmiasto | opłacono |
5 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | BIANKOWSKITEAM | opłacono |
6 | Białous Maciej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
7 | Biegała Marek | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up - Europell | |
8 | Blew Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
9 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
10 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
11 | Bokun Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
12 | Busko Pawel | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
13 | Busko Zofia | Charbrowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
14 | Bystry Jarosław | Częstochowa | Polska | Start pływaków | Mako | opłacono on-line |
15 | Całus Mirosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
16 | Ciemiewska Marcelina | Ciechanów | Polska | Start pływaków | MPKS ORKA CIECHANÓW | opłacono on-line |
17 | Cieśnik Karolina | Grudziądz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
18 | Cimoszko Piotr | gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
19 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Start pływaków | TS Olimpia Poznań | opłacono on-line |
20 | Czapiewski Krzysztof | Warszawa | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
21 | Czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
22 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
23 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
24 | Fediuk Karol | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
25 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
26 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
27 | Frankowski Stanisław | Koscierzyna | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | UKS Wodniacy Garczyn | |
28 | fudro konrad | Słupsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
29 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
30 | Gajewski Rafał | Mosty | Polska | Start pływaków | ||
31 | Gałkowski Radosław | Nowy Staw | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
32 | Gehrke Tomasz | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
33 | Gierasimczyk Jakub | Morąg | Polska | Start pływaków | Szkoła Pływania Swim Team | opłacono on-line |
34 | Gleb Tomasz | Elbląg | Polska | Start pływaków | UKP Jedynka Elbląg /ETT | opłacono on-line |
35 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | opłacono on-line |
36 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | MAL WOPR Malbork | opłacono on-line |
37 | Gruchała Agnieszka | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
38 | Gruchała Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
39 | Gruchała Wiktor | Gdynia | Polska | Start pływaków | OLIMP Gdynia | opłacono on-line |
40 | Grzegorek Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
41 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Start pływaków | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
42 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
43 | Iwaszkiewicz Jadwiga | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | niezrzeszona | |
44 | Janicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | Start pływaków | MTS Kwidzyn | opłacono on-line |
45 | janik jarosław | gorzów | Polska | Start pływaków | Niezrzeszony | opłacono on-line |
46 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Biegowy_świr | opłacono |
47 | Kalinowska-Biegała Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Bike U Up | opłacono on-line |
48 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
49 | Kędzior Mateusz | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
50 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Dziadkowy Klub Sportowy | |
51 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
52 | Konstantynowicz Alicja | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
53 | Koperski Andrzej | Berlin | Niemcy | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | Niezrzeszony | |
54 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
55 | Kotlarski Marcin Kotlarski | Leszno | Polska | Start pływaków | KAWALERSKI KOTLARA TEAM | opłacono on-line |
56 | Kowalska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
57 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | opłacono on-line |
58 | Krassowska Milena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Uks 7 sopot | opłacono on-line |
59 | Krassowski Cyprian | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | MOSiR Sopot | opłacono on-line |
60 | Krause Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
61 | Krause Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | UKS7 | opłacono on-line |
62 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Start pływaków | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line |
63 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | Wejherowski Klub Morsów | opłacono |
64 | Kwidziński Krzysztof | Gdynia | Polska | Start pływaków | ||
65 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
66 | Laskowski Kamil | Tczew | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
67 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
68 | Leszczyński Maciej Leszczyński | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
69 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
70 | Liszewski Jolanta | Gdansk | Polska | Start pływaków | ||
71 | Madziar Piotr | Braine-l’Alleud | Belgia | Start pływaków | Plouf | opłacono on-line |
72 | Majsterkiewicz Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | opłacono |
73 | Malinowska Martyna | Grudziądz | Polska | Start pływaków | UKS RUCH Grudziądz | opłacono on-line |
74 | Mazerant Maciej | Łódź | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
75 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
76 | Michałowska Monika Michałowska | Gdynia | Polska | Start pływaków | Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto | opłacono on-line |
77 | Mikołajczak Mateusz | Rumia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
78 | Monczak Grzegorz | Daszewice | Polska | Start pływaków | One Man Team - Poznań | opłacono on-line |
79 | morawska renata | sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
80 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | ||
81 | Moroz Kacper | Słupsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
82 | Nawrocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
83 | Nawrocki Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | SP43 | opłacono on-line |
84 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
85 | nietupski marcin | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | james | opłacono on-line |
86 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | DREAM TRI TEAM | opłacono |
87 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono | |
88 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | MalWOPR Malbork | opłacono |
89 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
90 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
91 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | opłacono on-line | |
92 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | opłacono on-line |
93 | Salwin Michał | Gdynia | Polska | Start pływaków | Atena SA. | opłacono on-line |
94 | Sawickij Sergiej | Krzywy Róg / Gdynia | Polska | Start pływaków | Ukrainian Bike Family | opłacono on-line |
95 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
96 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
97 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
98 | Skrzypnik Rafał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | opłacono on-line | |
99 | Skutkiewicz Joanna | Sopot | Polska | Start pływaków | Endure Team | opłacono on-line |
100 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy | opłacono |
Wyświetleń: 11091