wyniki 1200m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 75 MONCZAK GRZEGORZ M 1 M 37-46 DASZEWICE ONE MAN TEAM - POZNAŃ 1200m 0:15:24 4.68 [km/h]
2 128 RZYSKI MARCIN M 2 M 17-26 GDAŃSK 1200m 0:15:45 4.57 [km/h]
3 1 BAKUNIAK HANNA K 1 K 17-26 BYDGOSZCZ MKP SZCZECIN 1200m 0:16:00 4.50 [km/h]
4 118 KAPAŁA SZYMON M 3 M 0-16 OLSZTYN 1200m 0:16:07 4.47 [km/h]
5 111 WIECZORKOWSKI NIKODEM M 4 M 0-16 1 TCZEW UKS DWÓJKA TCZEW 1200m 0:16:09 4.46 [km/h]
6 52 KOTLARSKI MARCIN M 5 M 27-36 1 LESZNO KAWALERSKI KOTLARA TEAM 1200m 0:16:13 4.44 [km/h]
7 138 SZALAST KAROLINA K 2 K 0-16 RUMIA 1200m 0:16:19 4.41 [km/h]
8 32 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 6 M 27-36 2 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM 1200m 0:16:35 4.34 [km/h]
9 106 TOFIL EMILIA K 3 K 0-16 GDYNIA KS DELFIN GDYNIA 1200m 0:16:43 4.31 [km/h]
10 163 GAJEWSKI RAFAŁ M 7 M 27-36 3 MOSTY 1200m 0:16:57 4.25 [km/h]
11 122 WILEJTO IGOR M 8 M 17-26 1 TCZEW 1200m 0:17:07 4.21 [km/h]
12 56 KRASSOWSKI CYPRIAN M 9 M 17-26 2 SOPOT MOSIR SOPOT 1200m 0:17:23 4.14 [km/h]
13 105 TEKIELI DOMINIK M 10 M 37-46 1 GDYNIA 1200m 0:17:27 4.13 [km/h]
14 67 ŁOBODA TYMOTEUSZ M 11 M 0-16 2 MŁAWA MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:17:37 4.09 [km/h]
15 55 KRASSOWSKA MILENA K 4 K 0-16 1 SOPOT UKS 7 SOPOT 1200m 0:17:47 4.05 [km/h]
16 2 BAUZA PIOTR M 12 M 37-46 2 SOPOT GRUPA PIOTRA 1200m 0:17:47 4.05 [km/h]
17 192 BRZOZOWSKI PIOTR M 13 M 17-26 3 GDAŃSK 1200m 0:17:48 4.04 [km/h]
18 33 GRAPENTYN JAKUB M 14 M 0-16 3 MALBORK MAL WOPR MALBORK 1200m 0:17:54 4.02 [km/h]
19 174 ŁAGOWNIK MARTA K 5 K 17-26 1 GDAŃSK 1200m 0:17:57 4.01 [km/h]
20 171 GOŁEMBIEWSKI TADEUSZ M 15 M 27-36 4 POZNAŃ 1200m 0:17:59 4.00 [km/h]
21 125 KOWALSKI ALEKSANDER M 16 M 0-16 4 STRZEGOWO 1200m 0:18:04 3.99 [km/h]
22 59 KUBIAK KRZYSZTOF M 17 M 27-36 5 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:18:08 3.97 [km/h]
23 115 ZIELIŃSKA MARIA K 6 K 0-16 2 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:18:11 3.96 [km/h]
24 157 PILE MACIEJ M 18 M 37-46 3 POZNAŃ 1200m 0:18:25 3.91 [km/h]
25 65 LEWANDOWSKA WIKTORIA K 7 K 27-36 1 GDAŃSK 1200m 0:18:26 3.91 [km/h]
26 5 BIANKOWSKI PIOTR M 19 M 37-46 4 RUMIA BIANKOWSKITEAM 1200m 0:18:31 3.89 [km/h]
27 15 CIEŚNIK KAROLINA K 8 K 27-36 2 GRUDZIĄDZ 1200m 0:18:33 3.88 [km/h]
28 43 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 9 K 27-36 3 GDAŃSK BIKE U UP 1200m 0:18:36 3.87 [km/h]
29 95 SKUTKIEWICZ JOANNA K 10 K 27-36 4 SOPOT ENDURE TEAM 1200m 0:18:38 3.86 [km/h]
30 136 DYBAŁA-MAKURAT DAGNA K 11 K 27-36 5 LĘBORK 1200m 0:18:42 3.85 [km/h]
31 91 SĄCZYŃSKA EMILIA K 12 K 27-36 6 GDANSK WARSAW MASTERS TEAM 1200m 0:18:46 3.84 [km/h]
32 87 REUTER TOMASZ M 20 M 47-56 1 SOPOT 1200m 0:18:56 3.80 [km/h]
33 23 FELCHNER JAN M 21 M 17-26 4 WEJHEROWO 1200m 0:18:59 3.79 [km/h]
34 31 GLEB TOMASZ M 22 M 47-56 2 ELBLĄG UKP JEDYNKA ELBLĄG /ETT 1200m 0:19:06 3.77 [km/h]
35 119 KAPAŁA BARTOSZ M 23 M 0-16 5 OLSZTYN 1200m 0:19:16 3.74 [km/h]
36 161 LEWIŃSKI MICHAŁ M 24 M 17-26 5 SOPOT AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 1200m 0:19:25 3.71 [km/h]
37 28 GAŁKOWSKI RADOSŁAW M 25 M 37-46 5 NOWY STAW 1200m 0:19:28 3.70 [km/h]
38 17 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 26 M 47-56 3 POZNAŃ TS OLIMPIA POZNAŃ 1200m 0:19:44 3.65 [km/h]
39 48 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 13 K 37-46 1 GDANSK SOPOCKI KLUB MORSÓW 1200m 0:19:46 3.64 [km/h]
40 12 BYSTRY JAROSŁAW M 27 M 37-46 6 CZĘSTOCHOWA MAKO 1200m 0:19:52 3.62 [km/h]
41 30 GIERASIMCZYK JAKUB M 28 M 27-36 6 MORĄG SZKOŁA PŁYWANIA SWIM TEAM 1200m 0:20:03 3.59 [km/h]
42 155 MACIESZA AGATA K 14 K 17-26 2 GDAŃSK 1200m 0:20:03 3.59 [km/h]
43 120 SZOTKOWSKI DANIEL M 29 M 27-36 7 SOPOT 1200m 0:20:14 3.56 [km/h]
44 154 TELICZAN KRZYSZTOF M 30 M 17-26 6 LĘBORK 1200m 0:20:29 3.52 [km/h]
45 14 CIEMIEWSKA MARCELINA K 15 K 0-16 3 CIECHANÓW MPKS ORKA CIECHANÓW 1200m 0:20:46 3.47 [km/h]
46 123 FLISIKOWSKI ŁUKASZ M 31 M 37-46 7 STAROGARD GDAŃSKI 1200m 0:20:48 3.46 [km/h]
47 7 BOGUSZ WALDEMAR M 32 M 57+ 1 TCZEW 1200m 0:21:09 3.40 [km/h]
48 46 KĘDZIOR MATEUSZ M 33 M 37-46 8 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ 1200m 0:21:14 3.39 [km/h]
49 135 CIEPLUCH MARIUSZ M 34 M 37-46 9 REDA 1200m 0:21:19 3.38 [km/h]
50 173 SANOK JĘDRZEJ M 35 M 27-36 8 BRAK 1200m 0:21:22 3.37 [km/h]
51 71 MAZERANT MACIEJ M 36 M 37-46 10 ŁÓDŹ 1200m 0:21:24 3.36 [km/h]
52 26 FUDRO KONRAD M 37 M 17-26 7 SŁUPSK 1200m 0:21:26 3.36 [km/h]
53 167 DUBIEL WIKTOR M 38 M 0-16 6 GDAŃSK 1200m 0:21:28 3.35 [km/h]
54 160 DOMAGAŁA MAREK M 39 M 37-46 11 GDAŃSK 1200m 0:21:31 3.35 [km/h]
55 100 STUKAN MACIEJ M 40 M 27-36 9 SOPOT 1200m 0:21:34 3.34 [km/h]
56 150 GEBHARAT JAKUB M 41 M 37-46 12 MAŁKOWO 1200m 0:21:40 3.32 [km/h]
57 140 JESIONOWSKI JAKUB M 42 M 27-36 10 WŁOCŁAWEK 1200m 0:21:41 3.32 [km/h]
58 130 WILKOWSKI LESZEK M 43 M 47-56 4 GDAŃSK 1200m 0:21:43 3.32 [km/h]
59 70 MALINOWSKA MARTYNA K 16 K 0-16 4 GRUDZIĄDZ UKS RUCH GRUDZIĄDZ 1200m 0:21:50 3.30 [km/h]
60 90 SAWICKIJ SERGIEJ M 44 M 27-36 11 KRZYWY RÓG / GDYNIA UKRAINIAN BIKE FAMILY 1200m 0:21:53 3.29 [km/h]
61 153 PSZCZÓŁKOWSKA KATARZYNA K 17 K 27-36 7 GDAŃSK 1200m 0:22:07 3.26 [km/h]
62 101 SUSKI ROBERT M 45 M 27-36 12 GDYNIA GDYŃSKIE WOPR 1200m 0:22:09 3.25 [km/h]
63 64 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 46 M 37-46 13 GDANSK 1200m 0:22:19 3.23 [km/h]
64 81 NAWROCKI PRZEMEK M 47 M 37-46 14 GDANSK 1200m 0:22:22 3.22 [km/h]
65 63 LAUTENBACH MAGDA K 18 K 27-36 8 GDAŃSK 1200m 0:22:26 3.21 [km/h]
66 179 RONKIEWICZ ANNA K 19 K 37-46 2 GDYNIA 1200m 0:22:38 3.18 [km/h]
67 19 CZEREP CEZARY M 48 M 47-56 5 SKOWARCZ 1200m 0:22:46 3.16 [km/h]
68 121 SZMYT WIESŁAW M 49 M 57+ 2 KOŚCIAN 1200m 0:22:57 3.14 [km/h]
69 97 STASIAK KRZYSZTOF M 50 M 37-46 15 SOPOT HELLMANN 1200m 0:22:59 3.13 [km/h]
70 53 KOWALSKA KATARZYNA K 20 K 37-46 3 GDYNIA 1200m 0:23:01 3.13 [km/h]
71 22 FEDIUK KAROL M 51 M 27-36 13 GDAŃSK 1200m 0:23:01 3.13 [km/h]
72 149 KORCZAK KRZYSZTOF M 52 M 37-46 16 STAROGARD GD 1200m 0:23:04 3.12 [km/h]
73 177 CHOINA KAROLINA K 21 K 37-46 4 SZCZECIN 1200m 0:23:08 3.11 [km/h]
74 42 JANIK JAROSŁAW M 53 M 47-56 6 GORZÓW NIEZRZESZONY 1200m 0:23:15 3.10 [km/h]
75 184 STĘPIŃSKI KRZYSZTOF M 54 M 47-56 7 GDYNIA 1200m 0:23:34 3.06 [km/h]
76 24 FRANKOWSKI DAWID M 55 M 27-36 14 KOŚCIERZYNA 1200m 0:23:37 3.05 [km/h]
77 142 ADAMIAK MARCIN M 56 M 37-46 17 GDYNIA MALWIN 1200m 0:23:43 3.04 [km/h]
78 78 MOROZ KACPER M 57 M 17-26 8 SŁUPSK 1200m 0:23:50 3.02 [km/h]
79 86 POLAŃCZYK RENATA K 22 K 57+ 1 WEJHEROWO 1200m 0:23:58 3.00 [km/h]
80 175 KWIDZYŃSKI KRZYSZTOF M 58 M 37-46 18 GDYNIA 1200m 0:24:00 3.00 [km/h]
81 61 LANKAUF KRYSTIAN M 59 M 17-26 9 WEJHEROWO 1200m 0:24:05 2.99 [km/h]
82 10 BUSKO PAWEL M 60 M 47-56 8 CHARBROWO 1200m 0:24:09 2.98 [km/h]
83 96 STANKIEWICZ KATARZYNA K 23 K 47-56 1 GDAŃSK BIEGA ZIE! 1200m 0:24:09 2.98 [km/h]
84 146 TROJNAR WOJCIECH M 61 M 27-36 15 WARSZAWA 1200m 0:24:10 2.98 [km/h]
85 45 KĄKOL KACPER M 62 M 17-26 10 GDYNIA BIEGOWY_ŚWIR 1200m 0:24:32 2.93 [km/h]
86 103 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 63 M 37-46 19 PARPARY 1200m 0:25:23 2.84 [km/h]
87 147 PIETRZYK DAWID M 64 M 27-36 16 OLSZTYN 1200m 0:25:23 2.84 [km/h]
88 108 WARSZA PIOTR M 65 M 37-46 20 WARSZAWA 1200m 0:25:29 2.83 [km/h]
89 110 WENTA AGNIESZKA K 24 K 27-36 9 GDAŃSK 1200m 0:25:31 2.82 [km/h]
90 34 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 25 K 37-46 5 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:25:49 2.79 [km/h]
91 11 BUSKO ZOFIA K 26 K 17-26 3 CHARBROWO 1200m 0:25:51 2.79 [km/h]
92 39 IEFYMENKO OLEKSANDR M 66 M 37-46 21 SOPOT 1200m 0:25:52 2.78 [km/h]
93 195 SPANDOWSKI PIOTR M 67 M 37-46 22 GDAŃSK 1200m 0:25:57 2.77 [km/h]
94 182 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 68 M 17-26 11 GDYNIA 1200m 0:25:58 2.77 [km/h]
95 93 SKRZYDŁOWSKI JAKUB M 69 M 37-46 23 GDAŃSK 1200m 0:25:59 2.77 [km/h]
96 27 GACKA KATARZYNA K 27 K 37-46 6 GDYNIA MEWA GDYNIA 1200m 0:26:00 2.77 [km/h]
97 176 HOGA FRYDERYK M 70 M 27-36 17 GDYNIA 1200m 0:26:01 2.77 [km/h]
98 74 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 71 M 27-36 18 RUMIA 1200m 0:26:09 2.75 [km/h]
99 44 KAZŁOWSKI PAWEŁ M 72 M 37-46 24 GDAŃSK 1200m 0:26:27 2.72 [km/h]
100 8 BOHDZIEWICZ BARBARA K 28 K 37-46 7 GDAŃSK 1200m 0:26:33 2.71 [km/h]
101 112 WŁASÓW OLGA K 29 K 17-26 4 SOPOT 1200m 0:26:35 2.71 [km/h]
102 159 WITKOWSKI ARTUR M 73 M 37-46 25 WARSZAWA 1200m 0:26:36 2.71 [km/h]
103 6 BLEW MARCIN M 74 M 27-36 19 GDAŃSK 1200m 0:26:40 2.70 [km/h]
104 114 WRZOSEK DANIEL M 75 M 27-36 20 SOPOT 1200m 0:26:42 2.70 [km/h]
105 73 MICHAŁOWSKA MONIKA K 30 K 37-46 8 GDYNIA STREFA PŁYWANIA /TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO 1200m 0:26:45 2.69 [km/h]
106 37 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 31 K 27-36 10 GDAŃSK 1200m 0:26:50 2.68 [km/h]
107 191 MORAWCZYŃSKI PAWEŁ M 76 M 47-56 9 GDAŃSK 1200m 0:26:59 2.67 [km/h]
108 158 GNIADEK TOMASZ M 77 M 37-46 26 WARSZAWA 1200m 0:27:02 2.66 [km/h]
109 187 DZIERŻANOWSKI MARCIEJ M 78 M 47-56 10 GDAŃSK 1200m 0:27:05 2.66 [km/h]
110 83 PAKURA KAROLINA K 32 K 37-46 9 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 1200m 0:27:13 2.65 [km/h]
111 57 KRAUSE GRZEGORZ M 79 M 37-46 27 GDAŃSK 1200m 0:27:19 2.64 [km/h]
112 151 STEPNOWSKI RAFAŁ M 80 M 47-56 11 GDAŃSK 1200m 0:27:30 2.62 [km/h]
113 13 CAŁUS MIROSŁAW M 81 M 47-56 12 GDYNIA 1200m 0:27:46 2.59 [km/h]
114 49 KONSTANTYNOWICZ ALICJA K 33 K 27-36 11 GDYNIA 1200m 0:27:52 2.58 [km/h]
115 80 NAWROCKI PAWEŁ M 82 M 0-16 7 GDAŃSK SP43 1200m 0:27:52 2.58 [km/h]
116 126 BOBRYK KAROLINA K 34 K 17-26 5 GDAŃSK 1200m 0:27:56 2.58 [km/h]
117 84 PAKURA PIOTR M 83 M 37-46 28 GDAŃSK 1200m 0:28:08 2.56 [km/h]
118 168 SZMIDT BEATA K 35 K 37-46 10 GDYNIA 1200m 0:28:27 2.53 [km/h]
119 102 SUSZYŃSKA ANNA K 36 K 57+ 2 GDYNIA 1200m 0:28:41 2.51 [km/h]
120 98 STEFAŃSKI KRYSTIAN M 84 M 27-36 21 GDAŃSK KOCHAM ANIĘ 1200m 0:28:50 2.50 [km/h]
121 20 DRAGAN KAROL M 85 M 37-46 29 GDYNIA 1200m 0:29:08 2.47 [km/h]
122 79 NAWROCKA ALEKSANDRA K 37 K 37-46 11 GDAŃSK 1200m 0:29:09 2.47 [km/h]
123 143 LUBIŃSKA IWONA K 38 K 57+ 3 SOPOT 1200m 0:29:10 2.47 [km/h]
124 148 KAFTAŃSKI LECH M 86 M 57+ 3 ŁEBIEŃ 1200m 0:29:10 2.47 [km/h]
125 164 STAROŚCIAK JACEK M 87 M 57+ 4 SOPOT 1200m 0:29:13 2.46 [km/h]
126 68 MADZIAR PIOTR M 88 M 57+ 5 BRAINE-L’ALLEUD PLOUF 1200m 0:29:26 2.45 [km/h]
127 58 KRAUSE MATEUSZ M 89 M 0-16 8 GDAŃSK UKS7 1200m 0:29:28 2.44 [km/h]
128 89 SALWIN MICHAŁ M 90 M 37-46 30 GDYNIA ATENA SA. 1200m 0:29:28 2.44 [km/h]
129 66 ŁAZARZ JACEK M 91 M 47-56 13 BIAŁYSTOK 1200m 0:29:45 2.42 [km/h]
130 144 ZACKIEWICZ PAULINA K 39 K 27-36 12 GDYNIA 1200m 0:30:10 2.39 [km/h]
131 99 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 92 M 37-46 31 SOPOT 1200m 0:30:12 2.38 [km/h]
132 50 KOPERSKI ANDRZEJ M 93 M 57+ 6 BERLIN NIEZRZESZONY 1200m 0:30:20 2.37 [km/h]
133 145 OSTROWSKI MARCIN M 94 M 57+ 7 PRUSZCZ GDAŃSKI 1200m 0:30:35 2.35 [km/h]
134 16 CIMOSZKO PIOTR M 95 M 47-56 14 GDAŃSK 1200m 0:30:40 2.35 [km/h]
135 170 SZUL STEFAN M 96 M 47-56 15 GDYNIA 1200m 0:30:56 2.33 [km/h]
136 127 SZOTA JANINA K 40 K 47-56 2 OLSZTYN 1200m 0:31:04 2.32 [km/h]
137 129 KRUCZKOWSKI RAFAL M 97 M 27-36 22 GDYNIA 1200m 0:31:10 2.31 [km/h]
138 18 CZAPIEWSKI KRZYSZTOF M 98 M 27-36 23 WARSZAWA 1200m 0:31:15 2.30 [km/h]
139 152 JEZIERSKI SŁAWOMIR M 99 M 37-46 32 WARSZAWA 1200m 0:31:38 2.28 [km/h]
1 116 ZWOLIŃSKA BEATA K 41 K 47-56 3 GDYNIA 1200m 0:31:45 2.27 [km/h]
141 104 ŚLIWKA JAROSŁAW M 100 M 37-46 33 GDANSK 1200m 0:31:50 2.26 [km/h]
142 3 BEBKIEWICZ IZABELA K 42 K 37-46 12 GDYNIA TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO 1200m 0:31:55 2.26 [km/h]
143 133 TOKMINA ALEK M 101 M 57+ 8 SOPOT 1200m 0:32:14 2.23 [km/h]
144 190 TOFIL ADRIAN M 102 M 37-46 34 GDYNIA 1200m 0:32:37 2.21 [km/h]
145 25 FRANKOWSKI STANISŁAW M 103 M 57+ 9 KOSCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN 1200m 0:32:50 2.19 [km/h]
146 35 GRUCHAŁA PIOTR M 104 M 37-46 35 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:32:54 2.19 [km/h]
147 76 MORAWSKA RENATA K 43 K 47-56 4 SOPOT 1200m 0:32:54 2.19 [km/h]
148 69 MAJSTERKIEWICZ PAWEŁ M 105 M 27-36 24 GDAŃSK JEPPESEN POLAND 1200m 0:32:57 2.19 [km/h]
149 165 STANISZEWSKI JACEK M 106 M 57+ 10 GDYNIA 1200m 0:33:06 2.18 [km/h]
150 72 MICAŁ LIDIA K 44 K 47-56 5 KĘTRZYN 1200m 0:33:10 2.17 [km/h]
151 29 GEHRKE TOMASZ M 107 M 47-56 16 GDYNIA 1200m 0:33:20 2.16 [km/h]
152 36 GRUCHAŁA WIKTOR M 108 M 0-16 9 GDYNIA OLIMP GDYNIA 1200m 0:33:48 2.13 [km/h]
153 51 KORNOWSKI WALDEMAR M 109 M 57+ 11 GDYNIA 1200m 0:33:57 2.12 [km/h]
154 141 LISZEWSKI JOLANTA K 45 K 47-56 6 GDAŃSK 1200m 0:34:43 2.07 [km/h]
155 193 KAWCZYŃSKI WITOLD M 110 M 57+ 12 SOPOT 1200m 0:34:47 2.07 [km/h]
156 180 RATAJ ADAM M 111 M 37-46 36 WIELEPICE 1200m 0:34:50 2.07 [km/h]
157 194 PRZĄDO LUCJAN M 112 M 57+ 13 WARSZAWA 1200m 0:34:52 2.07 [km/h]
158 117 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 113 M 57+ 14 GDAŃSK 1200m 0:34:59 2.06 [km/h]
159 172 DUBIEL LILIANA K 46 K 0-16 5 GDAŃSK 1200m 0:35:21 2.04 [km/h]
160 166 DUBIEL ROBERT M 114 M 47-56 17 GDAŃSK 1200m 0:35:21 2.04 [km/h]
161 137 REMBISZ WIESŁAW M 115 M 57+ 15 GDAŃSK 1200m 0:36:35 1.97 [km/h]
162 139 STAŃCZEWSKI JERZY M 116 M 57+ 16 GDAŃSK 1200m 0:39:19 1.83 [km/h]
163 54 KRAĆ JANUSZ M 117 M 37-46 37 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS 1200m 0:39:34 1.82 [km/h]
164 124 WOLNY ŁUKASZ M 118 M 27-36 25 ŻORY 1200m 0:40:08 1.79 [km/h]
165 156 WIECHOWSKI JAROWSŁAW M 119 M 57+ 17 GDYNIA 1200m 0:41:07 1.75 [km/h]
166 169 MONIUK ARKADIUSZ M 120 M 57+ 18 GDAŃSK 1200m 0:41:16 1.74 [km/h]
167 47 KIERSNOWSKI HENRYK M 121 M 57+ 19 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 1200m 0:41:26 1.74 [km/h]
168 40 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 47 K 57+ 4 GDAŃSK NIEZRZESZONA 1200m 0:41:29 1.74 [km/h]
169 134 KOTEIS RYSZARD M 122 M 57+ 20 GDYNIA 1200m 0:46:28 1.55 [km/h]
170 188 STEFANIAK JAN M 123 M 17-26 12 SOPOT 1200m 0:46:30 1.55 [km/h]
171 189 STEFANIAK ADAM M 124 M 0-16 10 SOPOT 1200m 0:46:31 1.55 [km/h]
172 185 STEFANIAK PIOTR M 125 M 47-56 18 SOPOT 1200m 0:46:32 1.55 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ