Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | Polska | bieg na dystansie 10 km | REKOWO BIEGA | opłacono |
2 | Kreft Maciej | Puck | Polska | bieg na dystansie 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
3 | Bystram Aleksandra | Władysławowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono |
4 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsik Weteran - 40 lecie morsowania | opłacono |
5 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
6 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
7 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono |
8 | Boza Beata | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono |
9 | Bluj Mikołaj | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
10 | Kilichowski Jakub | Rumia | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |
11 | Kilichowski Wojciech | Rumia | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |
12 | Gawlikowska Marzena | Reda | Polska | bieg na dystansie 5 km | Motywatornia Team | opłacono |
13 | Gawlikowska Martyna | Reda | Polska | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Motywatornia Team | opłacono |
14 | Gawlikowski Robert | Reda | Polska | bieg na dystansie 10 km | Motywatornia Team | opłacono |
15 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | Kacpery | opłacono |
16 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | bieg na dystansie 5 km | Greif Team Władysławowo | opłacono |
17 | Bluj Roman | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 5 km | VO2max MTBTeam | opłacono |
18 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | Polska | bieg na dystansie 10 km | ECO-KĄPINO | opłacono |
19 | Marszałek Magdalena | Gdansk | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
20 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | Żarta Wataha | opłacono |
21 | Kubuszewska Maria | Wejherowo | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Komando Flaki | opłacono |
22 | Kubuszewska Lena | Wejherowo | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Komando Flaki | opłacono |
23 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 5 km | KOMANDO FLAKI | opłacono |
24 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | Wymiatacze | opłacono |
25 | Ornal Mirosław | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono |
26 | Szreder Kuba | Kartuzy | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | opłacono |
27 | Szreder Wojtek | Kartuzy | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | opłacono |
28 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono |
29 | Hewelt Tomasz Hewelt | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono |
30 | Piekut Kamila | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 5 km | Maja Team | opłacono |
31 | Piekut Marcin | WEJHEROWO | Polska | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono |
32 | Wołoszyk Izabela | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 5 km | Maja Team | opłacono |
33 | Płotka Adam | Luzino | Polska | bieg na dystansie 10 km | GKS Kaszubi Luzino | opłacono |
34 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | bieg na dystansie 10 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono |
35 | Lickiewicz Izabela | Kotuń | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1.BLTr | opłacono |
36 | Kazyaka Szymon | Reda | Polska | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |
37 | Hejka Jakub | Kartuzy | Polska | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |
38 | Küchler Paweł | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
39 | Kűchler Małgorzata | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
40 | Górnika Zuzanna | Pogorze | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |
41 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
42 | Czoska Anna | Pogórze | Polska | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
43 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |
44 | Czoska Fabian | Pogórze | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |
45 | Czoska Przemysław | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
46 | Kreft Dawid | RUMIA | Polska | bieg na dystansie 10 km | KOMANDO FLAKI | opłacono |
47 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | bieg na dystansie 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono |
48 | Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska | Słupsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | Best Beasts | opłacono |
49 | Sviatenko Vitalii | Rumia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
50 | Lider Radłowska Małgorzata | Puck | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
51 | Radłowski Mariusz | Puck | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
52 | Kopycińska Agata | Reda | Polska | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |
53 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Sp. 48 Gdańsk | opłacono |
54 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
55 | Woźniak Przemysław | Sochaczew | Polska | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
56 | Krzystowska-Wójcik Emilia | Hel | Polska | bieg na dystansie 5 km | Helskie Morsy Cold Water | opłacono |
57 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |
58 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
59 | Sulejczyk Piotr | Warszawa | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono |
60 | Zelgert Dorota | Kąpino | Polska | bieg na dystansie 10 km | ECO-KĄPINO | opłacono |
61 | Orłowska Ewa | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
62 | Głębocka Aleksandra | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
63 | Mikolaszek Barbara | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
64 | Daleka Małgorzata | Warszawa | Polska | bieg na dystansie 10 km | Medyczna Szkoła Policealna nr 4 im. E. Biernackiego w Warszawie | opłacono |
65 | Wójcik Jan | Hel | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Helskie Morsy Cold Water | opłacono |
66 | Wójcik Maksymilian | Hel | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Helskie Morsy Cold Water | opłacono |
67 | Wójcik Wiesław | Hel | Polska | bieg na dystansie 5 km | Helskie Morsy Cold Water | opłacono |
68 | Waślicki Mariusz | Raciąż | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1.BLTr | opłacono |
69 | Wiśniewski Patrycjusz | Baniocha | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono |
70 | Panek Renata | Hel | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
71 | Hermann Alexandra | Hel | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
72 | Konkol Joanna | Kąpino | Polska | bieg na dystansie 10 km | Eco Kąpino | opłacono |
73 | Czarnecki Jarosław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono |
74 | Adamczyk Edyta Adamczyk | Władysławowo | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
75 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | Polska | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono |
76 | Kozioł Dorota | Gdynia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
77 | Szczęk Małgorzata | Bytów | Polska | bieg na dystansie 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono |
78 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | bieg na dystansie 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono |
79 | orzoł katarzyna | elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
80 | Smeja Przemyslaw | Reda | Polska | bieg na dystansie 5 km | Runeda | opłacono |
81 | Miąskowski Zbigniew | Skarszewy | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsy skarszewy | opłacono |
82 | niemczyk krzysztof niemczyk | Skarszewy | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsy skarszewy | opłacono |
83 | Kohnke Katarzyna | Hel | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
84 | Ostrowska Jolanta | Rumia | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
85 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
86 | Malecki Dominik | Rumia | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
87 | ZAREMBA MATYLDA | ŁASK | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
88 | ZAREMBA MARTA | ŁASK | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
89 | ZAREMBA EWELINA | ŁASK | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
90 | CYTARZYŃSKI MAKSYMILIAN | ŁASK | Polska | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |
91 | Cytarzyński Marcin | Łask | Polska | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
92 | Kurnik Jakub | WŁADYSŁAWOWO | Polska | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |
93 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
94 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | JBB | opłacono |
95 | Filipiak Beata | Elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | Jet System Active Team | opłacono |
96 | Pękalska Monika | Elbląg | Polska | bieg na dystansie 10 km | Silver Elbląg | opłacono |
97 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | bieg na dystansie 10 km | Żarta Wataha | opłacono |
98 | Pytel Przemysław | HEL | Polska | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |
99 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Polska | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |
100 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | bieg na dystansie 10 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono |
Wyświetleń: 22708