Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 BLTr | |||||||||
1 | Sulejczyk Piotr | Warszawa | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono | ||||
2 | Wiśniewski Patrycjusz | Baniocha | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono | ||||
3 | Czarnecki Jarosław | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono | ||||
4 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | bieg na dystansie 10 km | 1 BLTr | opłacono | ||||
1.BLTr | |||||||||
5 | Lickiewicz Izabela | Kotuń | bieg na dystansie 10 km | 1.BLTr | opłacono | ||||
6 | Waślicki Mariusz | Raciąż | bieg na dystansie 10 km | 1.BLTr | opłacono | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
7 | Wasylka Łukasz | Luzino | bieg na dystansie 10 km | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono | ||||
A&G CARP TEAM | |||||||||
8 | Nowak Artur | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | A&G CARP TEAM | opłacono | ||||
ACiAC | |||||||||
9 | Sztankier Jarosław | Jurata | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | ACiAC | opłacono | ||||
10 | Sztankier Joanna | Jurata | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | ACiAC | opłacono | ||||
11 | Cepiński Andrzej | HEL, Gniewowo | bieg na dystansie 10 km | ACiAC | opłacono | ||||
12 | Cepińska Anna | HEL, Gniewowo | bieg na dystansie 10 km | ACiAC | opłacono | ||||
ATLAS RUNNING TEAM | |||||||||
13 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | bieg na dystansie 10 km | ATLAS RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
14 | Szreder Barbara | Kartuzy | bieg na dystansie 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono | ||||
Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | |||||||||
15 | Szreder Kuba | Kartuzy | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | opłacono | ||||
16 | Szreder Wojtek | Kartuzy | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Akademia Młodego Sportowca Kartuzy | opłacono | ||||
Best Beasts | |||||||||
17 | Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska | Słupsk | bieg na dystansie 10 km | Best Beasts | opłacono | ||||
Biegacz Portowy Hel | |||||||||
18 | Elmiś Grzegorz | Hel | bieg na dystansie 10 km | Biegacz Portowy Hel | opłacono | ||||
Biegacze Świnoujście | |||||||||
19 | Lebiedzińska Angelika | Reda | bieg na dystansie 10 km | Biegacze Świnoujście | opłacono | ||||
Biegaj z Głową | |||||||||
20 | Dużyńska Agata | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | Biegaj z Głową | opłacono | ||||
Biegaj z głową | |||||||||
21 | Trojanowska Bogumiła | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | Biegaj z głową | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
22 | Buczkowski Damian | Władysławowo | bieg na dystansie 5 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
23 | Lesner Dariusz | Puck | bieg na dystansie 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
24 | Konkel Andrzej | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy razem Władysławowo | |||||||||
25 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | bieg na dystansie 5 km | Biegamy razem Władysławowo | opłacono | ||||
Boot Camp Polska Gdynia | |||||||||
26 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | Boot Camp Polska Gdynia | |||||
Czarne Biega | |||||||||
27 | Kurzawińska-Jabłońska Kasia | Czarne | bieg na dystansie 5 km | Czarne Biega | |||||
ECO-KĄPINO | |||||||||
28 | Chętnik Krzysztof | Kąpino | bieg na dystansie 10 km | ECO-KĄPINO | opłacono | ||||
29 | Zelgert Dorota | Kąpino | bieg na dystansie 10 km | ECO-KĄPINO | opłacono | ||||
Eco Kąpino | |||||||||
30 | Konkol Joanna | Kąpino | bieg na dystansie 10 km | Eco Kąpino | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
31 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Elite Team | |||||
Elite Team | |||||||||
32 | Zientkiewicz Witold | Banino | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Elite Team | opłacono | ||||
33 | Zientkiewicz Aga | Banino | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Elite Team | opłacono | ||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
34 | Płotka Adam | Luzino | bieg na dystansie 10 km | GKS Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
Greif Team Władysławowo | |||||||||
35 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | bieg na dystansie 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono | ||||
36 | Boza Beata | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | Greif Team Władysławowo | opłacono | ||||
37 | Bollin Wiesława | Władysławowo | bieg na dystansie 5 km | Greif Team Władysławowo | opłacono | ||||
Helski Zefirek | |||||||||
38 | Sośnicki Krzysztof | Hel | bieg na dystansie 10 km | Helski Zefirek | opłacono | ||||
Helskie Morsy Cold Water | |||||||||
39 | Krzystowska-Wójcik Emilia | Hel | bieg na dystansie 5 km | Helskie Morsy Cold Water | opłacono | ||||
40 | Wójcik Jan | Hel | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Helskie Morsy Cold Water | opłacono | ||||
41 | Wójcik Maksymilian | Hel | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Helskie Morsy Cold Water | opłacono | ||||
42 | Wójcik Wiesław | Hel | bieg na dystansie 5 km | Helskie Morsy Cold Water | opłacono | ||||
JBB | |||||||||
43 | Bałdyga Radosław | Elbląg | bieg na dystansie 10 km | JBB | opłacono | ||||
Jet System Active Team | |||||||||
44 | Filipiak Beata | Elbląg | bieg na dystansie 10 km | Jet System Active Team | opłacono | ||||
KB GOCH BYTÓW | |||||||||
45 | Gostkowski Łukasz | Bytów | bieg na dystansie 10 km | KB GOCH BYTÓW | opłacono | ||||
KB GOCH Bytów | |||||||||
46 | Gawron Piotr | Bytów | bieg na dystansie 10 km | KB GOCH Bytów | opłacono | ||||
KOMANDO FLAKI | |||||||||
47 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | bieg na dystansie 5 km | KOMANDO FLAKI | opłacono | ||||
48 | Kreft Dawid | RUMIA | bieg na dystansie 10 km | KOMANDO FLAKI | opłacono | ||||
Kacpery | |||||||||
49 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | Kacpery | opłacono | ||||
Komando Flaki | |||||||||
50 | Kubuszewska Maria | Wejherowo | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Komando Flaki | opłacono | ||||
51 | Kubuszewska Lena | Wejherowo | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Komando Flaki | opłacono | ||||
52 | Wyszecki Jacek | Rumia | bieg na dystansie 5 km | Komando Flaki | opłacono | ||||
53 | Dybowski Hubert | Rumia | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | Komando Flaki | opłacono | ||||
54 | Dybowski Oskar | Rumia | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | Komando Flaki | opłacono | ||||
55 | Dybowski Mateusz | Rumia | bieg na dystansie 5 km | Komando Flaki | opłacono | ||||
56 | cze-ga sylwia | Dębogórze | bieg na dystansie 5 km | Komando Flaki | opłacono | ||||
Komando Flaki | |||||||||
57 | Musiał Michał | Rumia | bieg na dystansie 10 km | Komando Flaki | |||||
Kontener Formy | |||||||||
58 | Puckowska - Pociask Ilona | Rumia | bieg na dystansie 5 km | Kontener Formy | opłacono | ||||
59 | Pociask Krzysztof | Rumia | bieg na dystansie 5 km | Kontener Formy | opłacono | ||||
Korona biega | |||||||||
60 | Dorobczyński Marek | Chałupy | bieg na dystansie 10 km | Korona biega | opłacono | ||||
MTB-Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
61 | Kowalski Tomasz | Wejherowo | bieg na dystansie 5 km | MTB-Małe Trójmiasto Biega | opłacono | ||||
Maja Team | |||||||||
62 | Piekut Kamila | Wejherowo | bieg na dystansie 5 km | Maja Team | opłacono | ||||
63 | Wołoszyk Izabela | Wejherowo | bieg na dystansie 5 km | Maja Team | opłacono | ||||
Medyczna Szkoła Policealna nr 4 im. E. Biernackiego w Warszawie | |||||||||
64 | Daleka Małgorzata | Warszawa | bieg na dystansie 10 km | Medyczna Szkoła Policealna nr 4 im. E. Biernackiego w Warszawie | opłacono | ||||
Morsik Weteran - 40 lecie morsowania | |||||||||
65 | Wójcik Piotr | Gdynia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsik Weteran - 40 lecie morsowania | opłacono | ||||
Morsy skarszewy | |||||||||
66 | Miąskowski Zbigniew | Skarszewy | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsy skarszewy | opłacono | ||||
67 | niemczyk krzysztof niemczyk | Skarszewy | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Morsy skarszewy | opłacono | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
68 | Gawlikowska Marzena | Reda | bieg na dystansie 5 km | Motywatornia Team | opłacono | ||||
69 | Gawlikowska Martyna | Reda | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Motywatornia Team | opłacono | ||||
70 | Gawlikowski Robert | Reda | bieg na dystansie 10 km | Motywatornia Team | opłacono | ||||
Navigator | |||||||||
71 | Sępińska Agnieszka | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | Navigator | opłacono | ||||
Night Wolves Słupsk | |||||||||
72 | Weiland Cyprian | Słupsk | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Night Wolves Słupsk | |||||
73 | Weiland Adrian | Słupsk | bieg na dystansie 10 km | Night Wolves Słupsk | |||||
74 | Weiland Agnieszka | Słupsk | bieg na dystansie 10 km | Night Wolves Słupsk | |||||
Norda Active Team | |||||||||
75 | Habaj Piotr | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | Norda Active Team | opłacono | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
76 | iljin Mirosław | Kwidzyn | bieg na dystansie 10 km | Parkrun Grudziądz | opłacono | ||||
Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | |||||||||
77 | Siewert Aleksandra | Tuchom | bieg na dystansie 5 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | ||||
78 | Siewert Marek | Tuchom | bieg na dystansie 10 km | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
79 | Zelewska Krystyna | Połczyno | bieg na dystansie 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
80 | DEHLING AURELIA | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
81 | Stempniak Michał | Hel | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
82 | Stempniak Zbigniew | Hel | bieg na dystansie 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
83 | STEMPNIAK Danuta | HEL | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
84 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | bieg na dystansie 10 km | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
REKOWO BIEGA | |||||||||
85 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | bieg na dystansie 10 km | REKOWO BIEGA | opłacono | ||||
Run Babys | |||||||||
86 | Krauza Grażyna | Bolszewo | bieg na dystansie 5 km | Run Babys | opłacono | ||||
87 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | bieg na dystansie 10 km | Run Babys | opłacono | ||||
88 | Lademann Gabriela | Bolszewo | bieg na dystansie 5 km | Run Babys | opłacono | ||||
Runeda | |||||||||
89 | Smeja Przemyslaw | Reda | bieg na dystansie 5 km | Runeda | opłacono | ||||
Runtastyczni Team Bytów | |||||||||
90 | Szczęk Małgorzata | Bytów | bieg na dystansie 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono | ||||
SP. 3 Reda | |||||||||
91 | Pouch MARTYNA | Reda | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | SP. 3 Reda | |||||
SP 16 Gdynia | |||||||||
92 | Furmańska ALICJA | Gdynia | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | SP 16 Gdynia | opłacono | ||||
93 | Furmańska EWA | Gdynia | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | SP 16 Gdynia | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
94 | Flis-Rokosz Marcin Stanisław | Sopot | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
95 | Rokosz Robert | Głowno | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
96 | Kusiak MARIA | GDAŃSK | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
97 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
98 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | bieg na dystansie 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
ST Runners | |||||||||
99 | Grzesiuk-Gapska Patrycja | Juszkowo | bieg na dystansie 10 km | ST Runners | |||||
100 | Kozłowska Alicja | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | ST Runners | opłacono | ||||
Silver Elbląg | |||||||||
101 | Pękalska Monika | Elbląg | bieg na dystansie 10 km | Silver Elbląg | opłacono | ||||
Sp. 48 Gdańsk | |||||||||
102 | Heland Grzegorz | Gdańsk | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Sp. 48 Gdańsk | opłacono | ||||
Specjalna szkoła podstawowa nr 7 Wejherowo | |||||||||
103 | Puczydłowski Oskar | Rumia | Bieg Rodzinny rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością w kat. „OPEN” na dystansie 500 m. | Specjalna szkoła podstawowa nr 7 Wejherowo | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
104 | Gomółka Maria | Gdynia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
105 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
106 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | Step by Step Trójmiasto | |||||
Szkoła Podstawowa MISZEWO | |||||||||
107 | Siewert Przemysław | Tuchom | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | Szkoła Podstawowa MISZEWO | opłacono | ||||
TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | |||||||||
108 | Kreft Maciej | Puck | bieg na dystansie 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono | ||||
109 | Bystram Aleksandra | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO | opłacono | ||||
VO2max MTBTeam | |||||||||
110 | Bluj Roman | Gdynia | bieg na dystansie 5 km | VO2max MTBTeam | opłacono | ||||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
111 | Ornal Mirosław | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono | ||||
112 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono | ||||
113 | Hewelt Tomasz Hewelt | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono | ||||
114 | Piekut Marcin | WEJHEROWO | bieg na dystansie 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono | ||||
Wymiatacze | |||||||||
115 | Albiniak Przemysław | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | Wymiatacze | opłacono | ||||
116 | Rawska Aleksandra | Rumia | bieg na dystansie 10 km | Wymiatacze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
117 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
118 | Dawidowski Roman | Puck | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | ||||||
119 | Labun Zenon | Mrzezino | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
120 | Lichs Jarosław | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | ||||||
121 | Bluj Mikołaj | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
122 | Piątkowska Marta | Gdańsk | bieg na dystansie 5 km | ||||||
123 | Kilichowski Jakub | Rumia | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
124 | Kilichowski Wojciech | Rumia | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |||||
125 | Marszałek Magdalena | Gdansk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
126 | Eliasz Dawid | Hel | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | ||||||
127 | Chałubinski Karol Chałubinski | słupsk | bieg na dystansie 5 km | ||||||
128 | Kazyaka Szymon | Reda | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |||||
129 | Hejka Jakub | Kartuzy | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |||||
130 | Küchler Paweł | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
131 | Kűchler Małgorzata | Gdynia | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
132 | Górnika Zuzanna | Pogorze | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
133 | Sulikowski Jakub | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
134 | Czoska Anna | Pogórze | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
135 | Czoska Filip | Pogórze | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
136 | Czoska Fabian | Pogórze | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |||||
137 | Czoska Przemysław | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
138 | Sviatenko Vitalii | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
139 | Lider Radłowska Małgorzata | Puck | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
140 | Radłowski Mariusz | Puck | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
141 | Kopycińska Agata | Reda | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |||||
142 | Markiewicz Paweł | Elbląg | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
143 | Woźniak Przemysław | Sochaczew | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
144 | Głodowski Grzegorz | Reda | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
145 | Górniak Jarosław | Pogórze | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
146 | Orłowska Ewa | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
147 | Głębocka Aleksandra | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
148 | Mikolaszek Barbara | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
149 | Panek Renata | Hel | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
150 | Hermann Alexandra | Hel | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
151 | Adamczyk Edyta Adamczyk | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
152 | Kozioł Dorota | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
153 | orzoł katarzyna | elbląg | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
154 | Kohnke Katarzyna | Hel | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
155 | Wyrwińska Olga | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | ||||||
156 | Meszyński Marek | Toruń | bieg na dystansie 5 km | ||||||
157 | Cierpisz Paweł | Reda | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | ||||||
158 | Ostrowska Jolanta | Rumia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
159 | Kubuszewska Ewa | Wejherowo | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
160 | Malecki Dominik | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
161 | ZAREMBA MATYLDA | ŁASK | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
162 | ZAREMBA MARTA | ŁASK | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
163 | ZAREMBA EWELINA | ŁASK | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
164 | CYTARZYŃSKI MAKSYMILIAN | ŁASK | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |||||
165 | Cytarzyński Marcin | Łask | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
166 | Kurnik Jakub | WŁADYSŁAWOWO | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
167 | pawłoska karolina | Elbląg | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
168 | Pytel Przemysław | HEL | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
169 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
170 | Grabowska Marzena | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
171 | Ciemny Marek | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
172 | Reca Grażyna | Kościerzyna | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
173 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
174 | Dydymski Krzysztof | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
175 | Dydymska Monika | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
176 | Ziemianin Przemek | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
177 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | bieg na dystansie 10 km | ||||||
178 | Wieliczko Małgorzata | Hel | bieg na dystansie 5 km | ||||||
179 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
180 | Muller Tadeusz | Wejherowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
181 | Thiel Danuta | Wejherowo | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
182 | Myślisz Bartosz | Hel | bieg na dystansie 10 km | ||||||
183 | Myślisz Magda | Hel | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
184 | Czyżak Dariusz Czyżak | Wąbrzeźno | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
185 | Rudnik Klaudia | Rumia | Bieg Rodzinny rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością w kat. „OPEN” na dystansie 500 m. | opłacono | |||||
186 | Białas Jakub | Reda | Bieg Rodzinny rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością w kat. „OPEN” na dystansie 500 m. | opłacono | |||||
187 | Białas Rafał | Reda | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
188 | Labudda Elżbieta | Starzyno | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
189 | Dorobczyńska Sylwia | Chałupy | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
190 | Waldowska Anna | Wejherowo | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
191 | Pawłowska Jolanta | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
192 | Bieszk Grzegorz | Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
193 | Nowak Krystian | Hel, Rumia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
194 | Skarżyńska Julia | Władysławowo | bieg dla młodzieży na dystansie 500 m 10-13 lat | opłacono | |||||
195 | Wieliczko Paul | Hel | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | ||||||
196 | Chołuj Bartłomiej | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
197 | Myślisz-Bubienko Karolina | Hel | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
198 | Myślisz Hanna | Władysławowo | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
199 | Myślisz Lukasz | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
200 | Jank Włodek | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
201 | Kasprzyk Oskar | Bydgoszcz | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
202 | Grot Natalia | Łochowo | bieg dla dzieci na dystansie 150 m 3-6 lat | opłacono | |||||
203 | Grot Agata | Łochowo | bieg dla dzieci na dystansie 300 m 7-9 lat | opłacono | |||||
204 | Grot Monika | Łochowo | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
205 | Kasprzyk Daria | Bydgoszcz | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
206 | Góra Beata | Gdańsk | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
207 | Błaszczyk-Parka Anna | Gdynia | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
208 | Mróz Marek | Warszawa | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
209 | Weiland Karina Weiland | Sopot | bieg na dystansie 5 km | ||||||
210 | Zalewski Michał | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
211 | Schmidt Agnieszka | Puck | bieg na dystansie 5 km | ||||||
212 | Paruszewska Agnieszka | Reda | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | ||||||
213 | Dawidowski Roman | Puck | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
214 | Chudzik Beata | Władysławowo | bieg na dystansie 10 km | opłacono | |||||
215 | Korneluk Magdalena | Gdańsk | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
216 | Chojnacki Remigiusz | Gdańsk | bieg na dystansie 5 km | opłacono | |||||
217 | Jeka Grażyna | Rumia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
218 | Jeka Halina | Rumia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
219 | Dybowska Henryka | Rumia | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
220 | Błaszkowska Anna | Hel | Rajd Nordic Walking na dystansie 5 km | opłacono | |||||
wolny | |||||||||
221 | ŻUK Łukasz ŻUK | BRZEG | bieg na dystansie 5 km | wolny | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
222 | Arendt Agnieszka Arendt | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | Żarta Wataha | opłacono | ||||
223 | Michalak Magdalena | Gdańsk | bieg na dystansie 10 km | Żarta Wataha | opłacono |
Wyświetleń: 23036