Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kędzierska Agnieszka Trzemeszno Nordic Walking 5 km Kijkowe Trzemeszno opłacono
2 Andrzejewska Joanna WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km opłacono
3 Kaźmierczak Joanna WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km opłacono
4 Kalinowski Janusz włocławek Bieg 10 km opłacono
5 Maziarz Joanna Waganiec Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
6 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg 10 km Emo oi opłacono
7 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Nordic Walking 5 km Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock opłacono
8 Olszewski Adam Rypin Bieg 10 km KB Lech Rypin opłacono
9 Berebecki Roman Rypin Bieg 10 km (osoby powyżej 65 roku życia) KB Lech Rypin opłacono
10 Kochman Paweł Włocławek Bieg 10 km Włocławek Triathlon Team opłacono
11 Kamiński Piotr Toruń Bieg 10 km opłacono
12 Pracki Zbigniew Włocławek Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
13 Pracka Katarzyna Włocławek Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
14 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Bieg 10 km Studio Nieruchomości Toruń opłacono
15 Rędzikowski Tomasz Kutno Bieg 10 km opłacono
16 Rędzikowska Ewelina Kutno Bieg 10 km opłacono
17 Maciejewski Łukasz Włocławek Bieg 10 km opłacono
18 Nowacka Anna BOBROWNIKI Bieg 10 km GKS FABIANKI opłacono
19 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK Bieg 10 km (osoby powyżej 65 roku życia) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
20 Godziuk Roman Toruń Bieg 10 km opłacono
21 Lipiński Marek Toruń Bieg 10 km
22 Kruczkowski Kamil Wola Nakonowska Bieg 10 km opłacono
23 Gut Maciej Choceń Bieg 10 km opłacono
24 Piasecki Tomasz Choceń Bieg 10 km opłacono
25 Piasecka-Gut Karolina Choceń Bieg 10 km opłacono
26 DETKO GRZEGORZ DETKO ANDRYCHÓW Bieg 10 km opłacono
27 Pieńkowski Łukasz Czerniewice Bieg 10 km Banderoza opłacono
28 Paciorkowski Paweł Płock Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
29 Burna Iweta Płock Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze opłacono
30 Prątnicki Wiesław Włocławek Bieg 10 km ANWILTEAM opłacono
31 Tomasik Grzegorz Włocławek Bieg 10 km Bilno opłacono
32 OLEJNIK MARIUSZ WŁOCŁAWEK Bieg 10 km opłacono
33 Przybylski Rafał Kutno Bieg 10 km Przybyl-Kutno opłacono
34 Wrześniak Barbara Kowal Nordic Walking 5 km opłacono
35 Gdańska Aneta Kowal Nordic Walking 5 km opłacono
36 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa Bieg 10 km opłacono
37 Dudkowiak Michał Toruń Bieg 10 km Random Drinkers Team opłacono
38 Chodorowski Maciej Włocławek Bieg 10 km opłacono
39 Stempczyński Robert Włocławek Nordic Walking 5 km opłacono
40 KRIGER ROMAN PAPOWO TORUŃSKIE Nordic Walking 5 km ROMKI opłacono
41 Marciniak Witold Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
42 Rogowicz-Szmulewicz Barbara Płock Nordic Walking 5 km opłacono
43 Krawczyk Konrad Krawczyk Warszawa Bieg 10 km CS Group Runners opłacono
44 Czarniak Kacper Nakonowo Stare Bieg 10 km OSP Nakonowo Stare opłacono
45 Andrukonis Aleksandra Włocławek Bieg 10 km opłacono
46 KASZUBSKI MARCIN OSTROWITE Bieg 10 km KB LECH RYPIN opłacono
47 uzarska Sylwia Bobrowniki Bieg 10 km WKB Maratonczyk Włocławek opłacono
48 Idczak-Wrzesińska Justyna Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
49 Lubocka Patrycja Toruń Bieg 10 km parkrun Toruń opłacono
50 Kaczmarowski Marcin Włocławek Bieg 10 km opłacono
51 Rutkowska Elżbieta Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
52 Stolarska Danuta Włocławek Bieg 10 km opłacono
53 Stolarski Janusz Włocławek Bieg 10 km opłacono
54 Ściślewski Rafał Włocławek Bieg 10 km opłacono
55 Sztypka Justyna Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
56 SZTYPKA Konrad Włocławek Bieg 10 km WKB Maratończyk opłacono
57 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic Walking 5 km TBKM WILK opłacono
58 Seklecka Natalia Włocławek Bieg 10 km opłacono
59 Wodrowska Anna Włocławek Bieg 10 km
60 Jabłońska Oliwia lubień Kujawski Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
61 Mistera Dorota Włocławek Nordic Walking 5 km serce nordica włocławek opłacono
62 Marciniak Przemysław Włocławek Bieg 10 km ANWILTEAM opłacono
63 MARCINIAK HANNA WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek
64 DAROSZEWSKA KRYSTYNA WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
65 JÓŹWIAK DOMINIK WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
66 JÓŹWIAK ŁUKASZ WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
67 JÓŹWIAK MARIANNA WŁOCŁAWEK Nordic Walking 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
68 Puchalski Piotr Włocławek Bieg 10 km UKS "Junior " Nasiegniewo opłacono
69 Migdalski Piotr Ciechocinek Bieg 10 km opłacono
70 Gołębiowska Magdalena Włocławek Nordic Walking 5 km opłacono
71 Skibiński Adam Lubień Kujawski Bieg 10 km opłacono
72 Górski Konrad Włocławek Bieg 10 km opłacono
73 Obrzeżgiewicz Dawid Włocławek Bieg 10 km KB UE POZNAŃ opłacono
74 Braun Zbigniew Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK opłacono
75 Lewandowski Jacek Radziejów Bieg 10 km KS ZRYW RADZIEJÓW opłacono
76 Olender Krzysztof Braniewo Bieg 10 km opłacono
77 Kozłowski Robert Włocławek Bieg 10 km Wika Polska opłacono
78 Pajęcki Adam KOWAL Nordic Walking 5 km Parakulos Kowal opłacono
79 Budziński Bartłomiej Włocławek Bieg 10 km Wika Polska opłacono
80 Sztypka Paweł Toruń Bieg 10 km 10 WSK opłacono
81 Chełminiak Monika Bydgoszcz Bieg 10 km opłacono
82 Popłonkowski Paweł Włocławek Bieg 10 km Wika Polska opłacono
83 Seroczyńska Daria Włocławek Bieg 10 km Wika Polska opłacono
84 Strzelecki Konrad Kruszyn Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
85 Troniarz Grażyna Raszyn Nordic Walking 5 km opłacono
86 Troniarz Stanisław Raszyn Nordic Walking 5 km opłacono
87 WRZOSEK Alicja Gdynia Bieg 10 km Parkrun Gdynia opłacono
88 Młodziankiewicz Kamila Włocławek Bieg 10 km 8K-PBOT opłacono
89 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek Bieg 10 km opłacono
90 Zawadzki Kazimierz Wloclawek Nordic Walking 5 km (osoby powyżej 65 roku życia) opłacono
91 Nagórski Ryszard Ciechocinek Nordic Walking 5 km opłacono
92 Grudziński Maciej Włocławek Bieg 10 km WKB Maratończyk/Portofino*** opłacono
93 Jaśkiewicz Rafał Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
94 Pilip Wojciech Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
95 Salach Marcin Włocławek Bieg 10 km Drink Team Włocławek opłacono
96 Należniak Patryk Izbica Kujawska Bieg 10 km
97 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie Bieg 10 km opłacono
98 Kunecki Dariusz Włocławek Bieg 10 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
99 Widzisz Krzysztof Włocławek Bieg 10 km WKB MARATOŃCZYK
100 Mroczyński Marek Włocławek Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 4899

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ