Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratonczyk Włocławek | opłacono |
2 | DETKO GRZEGORZ DETKO | ANDRYCHÓW | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Nowacka Anna | BOBROWNIKI | Polska | Bieg 10 km | GKS FABIANKI | opłacono |
4 | Torzewski Roman | Boniewo | Polska | Bieg 10 km | Ford Auto Styl Włocławek | opłacono |
5 | Olender Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
6 | Chełminiak Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
7 | Piasecka-Gut Karolina | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Piasecki Tomasz | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Gut Maciej | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Migdalski Piotr | Ciechocinek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Pieńkowski Łukasz | Czerniewice | Polska | Bieg 10 km | Banderoza | opłacono |
12 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono |
13 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg 10 km | OSP GRODNO | opłacono |
14 | Należniak Patryk | Izbica Kujawska | Polska | Bieg 10 km | ||
15 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
16 | Rędzikowski Tomasz | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
17 | Rędzikowska Ewelina | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | Bieg 10 km | Przybyl-Kutno | opłacono |
19 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
20 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
21 | Skibiński Adam | Lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
22 | Czarniak Kacper | Nakonowo Stare | Polska | Bieg 10 km | OSP Nakonowo Stare | opłacono |
23 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Polska | Bieg 10 km | KB LECH RYPIN | opłacono |
24 | Lewandowski Jacek | Radziejów | Polska | Bieg 10 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono |
25 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
26 | Olszewski Adam | Rypin | Polska | Bieg 10 km | KB Lech Rypin | opłacono |
27 | Dudkowiak Michał | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Random Drinkers Team | opłacono |
28 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 10 km | parkrun Toruń | opłacono |
29 | Lipiński Marek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | ||
30 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
31 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono |
32 | Kamiński Piotr | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Sztypka Paweł | Toruń | Polska | Bieg 10 km | 10 WSK | opłacono |
34 | Maziarz Joanna | Waganiec | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
35 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
36 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Emo oi | opłacono |
37 | Krawczyk Konrad Krawczyk | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | CS Group Runners | opłacono |
38 | Rychlewski Krzysztof | Warząchewka | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |
39 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 10 km | GKS FABIANKI | opłacono |
40 | Kochman Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Włocławek Triathlon Team | opłacono |
41 | OLEJNIK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
42 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Bilno | opłacono |
43 | Chodorowski Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
44 | Marciniak Witold | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
45 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ANWILTEAM | opłacono |
46 | Andrukonis Aleksandra | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
47 | Maciejewski Łukasz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
48 | Kalinowski Janusz | włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
50 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
51 | Milak Arkadiusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
52 | Dębicki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
54 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |
55 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
56 | Salach Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Drink Team Włocławek | opłacono |
57 | Pilip Wojciech | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
58 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
59 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk/Portofino*** | opłacono |
60 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
61 | Młodziankiewicz Kamila | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | 8K-PBOT | opłacono |
62 | Seroczyńska Daria | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
63 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
64 | Budziński Bartłomiej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
65 | Braun Zbigniew | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono |
66 | Kaczmarowski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
67 | Rutkowska Elżbieta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
68 | Stolarska Danuta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
69 | Stolarski Janusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
70 | Ściślewski Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
71 | Sztypka Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
72 | SZTYPKA Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk | opłacono |
73 | Seklecka Natalia | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
74 | Wodrowska Anna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ||
75 | Marciniak Przemysław | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ANWILTEAM | opłacono |
76 | Puchalski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | UKS "Junior " Nasiegniewo | opłacono |
77 | Górski Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
78 | Obrzeżgiewicz Dawid | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | KB UE POZNAŃ | opłacono |
79 | Idczak-Wrzesińska Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
80 | Kruczkowski Kamil | Wola Nakonowska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
81 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Polska | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 12010