Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratonczyk Włocławek | opłacono |
2 | DETKO GRZEGORZ DETKO | ANDRYCHÓW | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
3 | Jędrzejewski Łukasz | Bielsk | Polska | Nordic Walking 5 km | Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock | opłacono |
4 | Nowacka Anna | BOBROWNIKI | Polska | Bieg 10 km | GKS FABIANKI | opłacono |
5 | Torzewski Roman | Boniewo | Polska | Bieg 10 km | Ford Auto Styl Włocławek | opłacono |
6 | Olender Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
7 | Chełminiak Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
8 | Piasecka-Gut Karolina | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
9 | Piasecki Tomasz | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
10 | Gut Maciej | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
11 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
12 | Migdalski Piotr | Ciechocinek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
13 | Pieńkowski Łukasz | Czerniewice | Polska | Bieg 10 km | Banderoza | opłacono |
14 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono |
15 | Kotfas Piotr | Grodno | Polska | Bieg 10 km | OSP GRODNO | opłacono |
16 | Należniak Patryk | Izbica Kujawska | Polska | Bieg 10 km | ||
17 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
18 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Nordic Walking 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
19 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
20 | Wrześniak Barbara | Kowal | Nordic Walking 5 km | opłacono | ||
21 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
22 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | Bieg 10 km | Przybyl-Kutno | opłacono |
23 | Rędzikowska Ewelina | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
24 | Rędzikowski Tomasz | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
25 | Jasiński Sylwester | Lipno | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
26 | Skibiński Adam | Lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
27 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
28 | Czarniak Kacper | Nakonowo Stare | Polska | Bieg 10 km | OSP Nakonowo Stare | opłacono |
29 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Polska | Bieg 10 km | KB LECH RYPIN | opłacono |
30 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Nordic Walking 5 km | ROMKI | opłacono |
31 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
32 | Rogowicz-Szmulewicz Barbara | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
33 | Burna Iweta | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
34 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
35 | Lewandowski Jacek | Radziejów | Polska | Bieg 10 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono |
36 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
37 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
38 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10 km (osoby powyżej 65 roku życia) | KB Lech Rypin | opłacono |
40 | Olszewski Adam | Rypin | Polska | Bieg 10 km | KB Lech Rypin | opłacono |
41 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic Walking 5 km | TBKM WILK | opłacono |
42 | Sztypka Paweł | Toruń | Polska | Bieg 10 km | 10 WSK | opłacono |
43 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 10 km | parkrun Toruń | opłacono |
44 | Dudkowiak Michał | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Random Drinkers Team | opłacono |
45 | Lipiński Marek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | ||
46 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
47 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono |
48 | Kamiński Piotr | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Kędzierska Agnieszka | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
50 | Maziarz Joanna | Waganiec | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
51 | Gąsiorowski Grzegorz | Wandynowo | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
52 | Krawczyk Konrad Krawczyk | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | CS Group Runners | opłacono |
53 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Emo oi | opłacono |
54 | Rychlewski Krzysztof | Warząchewka | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |
55 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | Bieg 10 km | GKS FABIANKI | opłacono |
56 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Polska | Nordic Walking 5 km (osoby powyżej 65 roku życia) | opłacono | |
57 | Pasternak Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |
58 | Milak Arkadiusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Dębicki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
60 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
61 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |
62 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
63 | Salach Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Drink Team Włocławek | opłacono |
64 | Pilip Wojciech | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
65 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
66 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk/Portofino*** | opłacono |
67 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
68 | Młodziankiewicz Kamila | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | 8K-PBOT | opłacono |
69 | Seroczyńska Daria | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
70 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
71 | Budziński Bartłomiej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
72 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
73 | Braun Zbigniew | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono |
74 | Obrzeżgiewicz Dawid | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | KB UE POZNAŃ | opłacono |
75 | Górski Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Gołębiowska Magdalena | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
77 | Puchalski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | UKS "Junior " Nasiegniewo | opłacono |
78 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
79 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
80 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
81 | DAROSZEWSKA KRYSTYNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
82 | MARCINIAK HANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | |
83 | Marciniak Przemysław | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ANWILTEAM | opłacono |
84 | Mistera Dorota | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | serce nordica włocławek | opłacono |
85 | Wodrowska Anna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ||
86 | Seklecka Natalia | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
87 | SZTYPKA Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk | opłacono |
88 | Sztypka Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
89 | Ściślewski Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Stolarski Janusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
91 | Stolarska Danuta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
92 | Rutkowska Elżbieta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
93 | Kaczmarowski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
94 | Idczak-Wrzesińska Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
95 | Andrukonis Aleksandra | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
96 | Marciniak Witold | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
97 | Stempczyński Robert | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
98 | Chodorowski Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
99 | OLEJNIK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
100 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Bilno | opłacono |
Wyświetleń: 12067