Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kędzierska Agnieszka | Trzemeszno | Polska | Nordic Walking 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
2 | Andrzejewska Joanna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
3 | Kaźmierczak Joanna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
4 | Kalinowski Janusz | włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
5 | Maziarz Joanna | Waganiec | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
6 | SYPNIEWSKI tomasz | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Emo oi | opłacono |
7 | Jędrzejewski Łukasz | Bielsk | Polska | Nordic Walking 5 km | Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Płock | opłacono |
8 | Olszewski Adam | Rypin | Polska | Bieg 10 km | KB Lech Rypin | opłacono |
9 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | Bieg 10 km (osoby powyżej 65 roku życia) | KB Lech Rypin | opłacono |
10 | Kochman Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Włocławek Triathlon Team | opłacono |
11 | Kamiński Piotr | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
12 | Pracki Zbigniew | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
13 | Pracka Katarzyna | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
14 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono |
15 | Rędzikowski Tomasz | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
16 | Rędzikowska Ewelina | Kutno | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
17 | Maciejewski Łukasz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
18 | Nowacka Anna | BOBROWNIKI | Polska | Bieg 10 km | GKS FABIANKI | opłacono |
19 | PROKOPOWICZ Nił | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10 km (osoby powyżej 65 roku życia) | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
20 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
21 | Lipiński Marek | Toruń | Polska | Bieg 10 km | ||
22 | Kruczkowski Kamil | Wola Nakonowska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
23 | Gut Maciej | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
24 | Piasecki Tomasz | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
25 | Piasecka-Gut Karolina | Choceń | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
26 | DETKO GRZEGORZ DETKO | ANDRYCHÓW | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
27 | Pieńkowski Łukasz | Czerniewice | Polska | Bieg 10 km | Banderoza | opłacono |
28 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
29 | Burna Iweta | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
30 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ANWILTEAM | opłacono |
31 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Bilno | opłacono |
32 | OLEJNIK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
33 | Przybylski Rafał | Kutno | Polska | Bieg 10 km | Przybyl-Kutno | opłacono |
34 | Wrześniak Barbara | Kowal | Nordic Walking 5 km | opłacono | ||
35 | Gdańska Aneta | Kowal | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
36 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
37 | Dudkowiak Michał | Toruń | Polska | Bieg 10 km | Random Drinkers Team | opłacono |
38 | Chodorowski Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
39 | Stempczyński Robert | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
40 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | Nordic Walking 5 km | ROMKI | opłacono |
41 | Marciniak Witold | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
42 | Rogowicz-Szmulewicz Barbara | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
43 | Krawczyk Konrad Krawczyk | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | CS Group Runners | opłacono |
44 | Czarniak Kacper | Nakonowo Stare | Polska | Bieg 10 km | OSP Nakonowo Stare | opłacono |
45 | Andrukonis Aleksandra | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
46 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | Polska | Bieg 10 km | KB LECH RYPIN | opłacono |
47 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratonczyk Włocławek | opłacono |
48 | Idczak-Wrzesińska Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
49 | Lubocka Patrycja | Toruń | Polska | Bieg 10 km | parkrun Toruń | opłacono |
50 | Kaczmarowski Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
51 | Rutkowska Elżbieta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
52 | Stolarska Danuta | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
53 | Stolarski Janusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
54 | Ściślewski Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
55 | Sztypka Justyna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
56 | SZTYPKA Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk | opłacono |
57 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic Walking 5 km | TBKM WILK | opłacono |
58 | Seklecka Natalia | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
59 | Wodrowska Anna | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ||
60 | Jabłońska Oliwia | lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
61 | Mistera Dorota | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | serce nordica włocławek | opłacono |
62 | Marciniak Przemysław | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | ANWILTEAM | opłacono |
63 | MARCINIAK HANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | |
64 | DAROSZEWSKA KRYSTYNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
65 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
66 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
67 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic Walking 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono |
68 | Puchalski Piotr | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | UKS "Junior " Nasiegniewo | opłacono |
69 | Migdalski Piotr | Ciechocinek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
70 | Gołębiowska Magdalena | Włocławek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
71 | Skibiński Adam | Lubień Kujawski | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
72 | Górski Konrad | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
73 | Obrzeżgiewicz Dawid | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | KB UE POZNAŃ | opłacono |
74 | Braun Zbigniew | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | opłacono |
75 | Lewandowski Jacek | Radziejów | Polska | Bieg 10 km | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono |
76 | Olender Krzysztof | Braniewo | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
77 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
78 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Nordic Walking 5 km | Parakulos Kowal | opłacono |
79 | Budziński Bartłomiej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
80 | Sztypka Paweł | Toruń | Polska | Bieg 10 km | 10 WSK | opłacono |
81 | Chełminiak Monika | Bydgoszcz | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
82 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
83 | Seroczyńska Daria | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Wika Polska | opłacono |
84 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
85 | Troniarz Grażyna | Raszyn | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
86 | Troniarz Stanisław | Raszyn | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
87 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono |
88 | Młodziankiewicz Kamila | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | 8K-PBOT | opłacono |
89 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
90 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Polska | Nordic Walking 5 km (osoby powyżej 65 roku życia) | opłacono | |
91 | Nagórski Ryszard | Ciechocinek | Polska | Nordic Walking 5 km | opłacono | |
92 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk/Portofino*** | opłacono |
93 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
94 | Pilip Wojciech | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono |
95 | Salach Marcin | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | Drink Team Włocławek | opłacono |
96 | Należniak Patryk | Izbica Kujawska | Polska | Bieg 10 km | ||
97 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
98 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
99 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | WKB MARATOŃCZYK | |
100 | Mroczyński Marek | Włocławek | Polska | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 11994