Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole 21 Demptusiowo | opłacono on-line |
2 | Kańtoch Leon | Reda | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
3 | Matysiak Oliwier | Czachówek | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
4 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole 21 Demptusiowo Gdynia | opłacono on-line |
5 | Paczkowski WOJCIECH | WEJHEROWO | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
6 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole nr 58 Gdynia | opłacono on-line |
7 | Knitter Mateusz | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
8 | Sitny Nikodem | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
9 | Lachowicz Szymon | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Jumpcity Junior | opłacono |
10 | Pogorzelska Hanna | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Tymek | opłacono on-line |
11 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Active Flow Junior | opłacono on-line |
12 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Active Flow Junior | opłacono on-line |
13 | Piechociński Gniewko | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Kontener Formy | opłacono on-line |
14 | Okroy Sylwester | PUCK | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
15 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
16 | Czech Keira | Reda | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
17 | Kryger Joanna | Mostt | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
18 | Lila Kajetan | Łapalice | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
19 | Jażdżewska Beata | Rumia | Polska | Start 5km | Biegnij z Bzykiem | opłacono on-line |
20 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
21 | Bladowski Mikołaj | Reda | Start 5km | opłacono on-line | ||
22 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
23 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
24 | Miszewska Małgorzata | Rumia | Polska | Start 5km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
25 | Mikuła Ewelina | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
26 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | Start 5km | Kontener Formy | opłacono on-line |
27 | Miszewska Marcelina | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
28 | Nadrowska Daria Nadrowska | Żelistrzewo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
29 | sztygiel Nikola | Wejherowo | Polska | Start 5km | Dekorado | opłacono on-line |
30 | Lewandowska Beata | Wejherowo | Polska | Start 5km | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
31 | sztygiel Igor | Wejherowo | Polska | Start 5km | Dekorado | opłacono on-line |
32 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | Start 5km | SP9 Rumia | opłacono on-line |
33 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Start 5km | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
34 | Marciniuk Karolina | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
35 | Karbowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
36 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
37 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
38 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Start 5km | COM-DKM | opłacono on-line |
39 | Pardyka Justyna | Gdynia | Polska | Start 5km | Wymiatacze | opłacono on-line |
40 | Derkowska Dorota Derkowska | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
41 | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
42 | Jakubowicz Paulina | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
43 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
44 | Chojnacka Olga | Rybno | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
45 | Szreder Bożena | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
46 | Bednarska Edyta | Gdynia | Polska | Start 5km | Byle do przodu :) | opłacono on-line |
47 | Żygowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
48 | Gałuszynska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start 5km | Active Flow Team | opłacono on-line |
49 | sankowska sandra | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
50 | Góźdź Edyta | RUMIA | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
51 | Schmidt Agnieszka | Puck | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
52 | Kujot Bożena | Luzino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
53 | Heberlein karolina | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
54 | Kazimierska Kasia | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
55 | Szyler Andrzej | Gdańsk | Polska | Start 5km | Biegnę dla Karoliny | opłacono on-line |
56 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
57 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
58 | Pasek Patrycja | Koszalin | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
59 | Hincka Jacek | Władysławowo | Polska | Start 5km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
60 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | Start 5km | opłacono on-line | ||
61 | Dancewicz Bartek | Gdynia | Start 5km | opłacono on-line | ||
62 | Lila Patrycja | Łapalice | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
63 | Lila Michał | Łapalice | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
64 | Brzoskowska Markiewicz Beata | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
65 | Zawadzka Paulina | reda | Polska | Start 5km | Runeda | opłacono on-line |
66 | Leśniak Maciej | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
67 | Krupnik Szymon | Gdańsk | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
68 | Nowakowski Paweł | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
69 | Lachowicz Adrian | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
70 | Nowakowska Aleksandra | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
71 | Grzegorek Kamil | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
72 | Bukowska Edyta | Gdańsk | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
73 | Bukowska Joanna | Gdańsk | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
74 | Jonaczyk Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
75 | Janczewska Monika | Rumia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
76 | Kraszewska Julia | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
77 | Bartnicki Kordian | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
78 | Borzyszkowski Bartłomiej | Gdynia | Polska | Start 5km | Jumpcity | opłacono |
79 | Szczygieł Bartłomiej | Kosakowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
80 | Małek Aleksandra | Kąpino | Polska | Start 5km | Run babys | opłacono on-line |
81 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
82 | Romanowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
83 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
84 | Zwierzchowska Aleksandra | Mosty | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
85 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
86 | Kolasińska Klaudia | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
87 | Kogut Monika | Tczew | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
88 | Priebe Damian | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
89 | Kowalska Agnieszka | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
90 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Start 5km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
91 | Denert Jan | Augustów | Polska | Start 5km | The North Event | opłacono on-line |
92 | Radtke Magdalena | Puck | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
93 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
94 | Szymczak Agata | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
95 | Hoog Wioleta | Miłoradz | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
96 | Witek Sylwia | Pogorzała Wieś | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
97 | Okroj Marta | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
98 | Treder Patrycja | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
99 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
100 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14125