Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piechociński Gniewko | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Kontener Formy | opłacono on-line |
2 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Active Flow Junior | opłacono on-line |
3 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Active Flow Junior | opłacono on-line |
4 | Lachowicz Szymon | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Jumpcity Junior | opłacono |
5 | Paczkowski WOJCIECH | WEJHEROWO | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
6 | Sitny Nikodem | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
7 | Regliński Filip | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
8 | Prus Wojciech | Pierwoszyno | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
9 | Kańtoch Leon | Reda | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
10 | Matysiak Oliwier | Czachówek | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
11 | Gręda Jakub | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole 21 Demptusiowo | opłacono on-line |
12 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole 21 Demptusiowo Gdynia | opłacono on-line |
13 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Przedszkole nr 58 Gdynia | opłacono on-line |
14 | Knitter Mateusz | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
15 | Okroy Sylwester | PUCK | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
16 | Kołaczyńska Marcelina | Pogórze | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | ||
17 | Pogorzelska Hanna | Rumia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | Tymek | opłacono on-line |
18 | Czech Keira | Reda | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
19 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
20 | Lila Kajetan | Łapalice | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
21 | Kryger Joanna | Mostt | Polska | Start 400 m (dzieci do lat 7) | opłacono on-line | |
22 | Kohnke Daria | Reda | Polska | Start 5km | Decathlon Rumia | opłacono on-line |
23 | Flemming Michał | gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
24 | Modzelewska Patrycja Modzelewska | reda | Polska | Start 5km | ||
25 | Modzelewska Patrycja | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
26 | Szymaszek Aleksandra | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
27 | Brodecka Małgorzata | Gdynia | Polska | Start 5km | 17 LO Gdynia | opłacono on-line |
28 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
29 | Heyka Ewa | Lębork | Polska | Start 5km | Poltarex Godętowo | opłacono on-line |
30 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
31 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
32 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
33 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | |
34 | Bladowski Mikołaj | Reda | Start 5km | opłacono on-line | ||
35 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
36 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Start 5km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
37 | Miszewska Małgorzata | Rumia | Polska | Start 5km | Daleko Jeszcze | opłacono on-line |
38 | Mikuła Ewelina | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
39 | Kujat Joanna | Gdynia | Polska | Start 5km | Kontener Formy | opłacono on-line |
40 | Miszewska Marcelina | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
41 | Nadrowska Daria Nadrowska | Żelistrzewo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
42 | sztygiel Nikola | Wejherowo | Polska | Start 5km | Dekorado | opłacono on-line |
43 | Lewandowska Beata | Wejherowo | Polska | Start 5km | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
44 | sztygiel Igor | Wejherowo | Polska | Start 5km | Dekorado | opłacono on-line |
45 | Miszewski Tymoteusz | Rumia | Polska | Start 5km | SP9 Rumia | opłacono on-line |
46 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Start 5km | Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów | opłacono on-line |
47 | Marciniuk Karolina | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
48 | Karbowska Kinga | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
49 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
50 | Szulc Katarzyna | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
51 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | Start 5km | COM-DKM | opłacono on-line |
52 | Pardyka Justyna | Gdynia | Polska | Start 5km | Wymiatacze | opłacono on-line |
53 | Derkowska Dorota Derkowska | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
54 | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
55 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Start 5km | ||
56 | Jakubowicz Paulina | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
57 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
58 | Troka Sylwia | Żukowo | Polska | Start 5km | Żukowo | |
59 | Chojnacka Olga | Rybno | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
60 | Szreder Bożena | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
61 | Bednarska Edyta | Gdynia | Polska | Start 5km | Byle do przodu :) | opłacono on-line |
62 | Żygowska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
63 | Gałuszynska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start 5km | Active Flow Team | opłacono on-line |
64 | sankowska sandra | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
65 | Buczek Monika | Gdańsk | Polska | Start 5km | ||
66 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | Start 5km | BigYellowFoot Adventure team | |
67 | Góźdź Edyta | RUMIA | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
68 | Schmidt Agnieszka | Puck | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
69 | Kujot Bożena | Luzino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
70 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
71 | Korenkiewicz Klaudia | Pieniężno | Polska | Start 5km | ||
72 | Kolasińska Klaudia | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
73 | Kogut Monika | Tczew | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
74 | Priebe Damian | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
75 | Kowalska Agnieszka | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
76 | Zawadzka Paulina | reda | Polska | Start 5km | Runeda | opłacono on-line |
77 | Pietruszkiewicz Katarzyna | Celbowo | Polska | Start 5km | Zdrowie na bank | opłacono on-line |
78 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | Start 5km | Zdrowie na bank | opłacono on-line |
79 | Kurzynowska Klaudia | Reda | Polska | Start 5km | ||
80 | Sikorska Agnieszką | Gdynia | Polska | Start 5km | Bez klubu | opłacono on-line |
81 | Żurawska Monika | Reda | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
82 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
83 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
84 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | Start 5km | JRG Malbork | |
85 | Turzyńska Beata | Gdynia | Polska | Start 5km | ||
86 | Łuszcz Dominika | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
87 | Zaradny Łukasz | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
88 | Zaradna Julia | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
89 | Lanc Beata | Rumia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
90 | Wiszniewska Zyta | Gdańsk | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
91 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | Start 5km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
92 | Barzowska Marzena Barzowska | Frank | Polska | Start 5km | ||
93 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
94 | Lichtenstein Paweł | Gdynia | Polska | Start 5km | Decathlon Rumia Biega | opłacono on-line |
95 | Brzoskowska Markiewicz Beata | Wejherowo | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
96 | Kazimierska Kasia | Gdynia | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
97 | Smolińska Beata | Rakowiec | Polska | Start 5km | ||
98 | Szyler Andrzej | Gdańsk | Polska | Start 5km | Biegnę dla Karoliny | opłacono on-line |
99 | Puzdrowski Daniel | Gowino | Polska | Start 5km | opłacono on-line | |
100 | Puzdrowski Krzysztof | Gowino | Polska | Start 5km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14415