Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Pstraś Leszek Katowice Bieg 5 km parkrun Katowice M opłacono
2 Kulawik Magdalena Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom L opłacono
3 Figurowicz Jessica Zbrosławice Bieg 5 km S opłacono
4 Piskorowski Pawel Gdynia Bieg 5 km M opłacono
5 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 5 km M opłacono
6 Nowak Damian Będzin Bieg 5 km L opłacono
7 Tokarz Jacek Imielin Bieg 10 km S opłacono
8 Łopata Michał Łopata Chorzów Bieg 10 km L opłacono
9 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 10 km XS opłacono
10 Godek Patryk Rzeszów Bieg 5 km M opłacono
11 Musiał Marcin Katowice Bieg 10 km YelloBike L opłacono
12 Matyjaszczyk Agata Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
13 Rytwinska-Kusztal Paulina Katowice Bieg 10 km S opłacono
14 Bryłka Radosław Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej XL opłacono
15 Chromik Szymon Będzin Bieg 5 km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza L opłacono
16 Pęczak Tomasz Katowice Bieg 10 km XL opłacono
17 Wydrzyński Marek Katowice Bieg 5 km L opłacono
18 Mrowka Mateusz Tychy Bieg 10 km M opłacono
19 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10 km XL opłacono
20 Krawczyk Adam Ruda Śląska Bieg 5 km Malumani XL opłacono
21 Gajerska Marta Tarnowskie Góry Bieg 5 km S opłacono
22 Tyrchan Tomasz Katowice Bieg 5 km Ostry T.A.T.A.r M opłacono
23 Skowroński Szymon Tychy Bieg 10 km BSFZ L opłacono
24 Duda Anna Katowice Bieg 5 km M opłacono
25 Herzyk Jarek Katowice Bieg 10 km L opłacono
26 Długosz Paweł Siemianowice Bieg 5 km Husaria Race Team XXL opłacono
27 Gajda Sylwia Tychy Marsz NW 5 km L opłacono
28 Krukowska Monika Sosnowiec Bieg 5 km XL opłacono
29 Bartyzel Maria Bartyzel Tychy Bieg 10 km M opłacono
30 Gałecki Tomasz Katowice Bieg 5 km M opłacono
31 Foks Ewa Katowice Bieg 5 km Tinsy S opłacono
32 Jurecki Jakub Katowice Bieg 10 km L opłacono
33 Pinocy Dawid Knurów Bieg 10 km XL opłacono
34 Leszczyńska Katarzyna Knurów Bieg 5 km M opłacono
35 Pinocy Mariola Knurów Bieg 5 km M opłacono
36 Kozioł Rafał Sosnowiec Bieg 10 km M opłacono
37 Kępa Józef Katowice Bieg 10 km M opłacono
38 Skórska Małgorzata Katowice Marsz NW 5 km S opłacono
39 Kozioł Edyta Sosnowiec Marsz NW 5 km S opłacono
40 CZARNY AGNIESZKA KATOWICE Bieg 10 km PWC SERVICE DELIVERY CENTER S opłacono
41 Mysiak Arkadiusz Chorzów Bieg 10 km Warta Runners XS opłacono
42 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Psary M opłacono
43 Piotrowska Krystyna Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking XL opłacono
44 Hadryan Andrzej Imielin Bieg 10 km S opłacono
45 Dragon Karolina Gliwice Bieg 10 km Hajime Gliwice M opłacono
46 gruszka marian Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
47 Rokosz Aleksandra Katowice Bieg 5 km L opłacono
48 Płóciennik Patrycja Płóciennik Katowice Bieg 10 km S opłacono
49 Górski Tomasz Będzin Bieg 5 km XL opłacono
50 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km L opłacono
51 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś XXL opłacono
52 Kępa Jacek Mysłowice Bieg 10 km M opłacono
53 Antończyk-Szewczyk Katarzyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
54 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 10 km TIMOTHY M opłacono
55 Wajda Ewelina Lubliniec Bieg 5 km Calisthenic Team Lubliniec S opłacono
56 Szypowski Roman Katowice Bieg 5 km L opłacono
57 Grzybek Kordian Imielin Bieg 10 km L opłacono
58 Nocoń Ola Nocoń Imielin Bieg 10 km M opłacono
59 Machowiak Adam Katowice Bieg 5 km M opłacono
60 Ptoszek Daria Katowice Bieg 5 km M opłacono
61 Polechoński Piotr Świerklaniec Bieg 10 km M opłacono
62 Nowak Patrycja Katowice Bieg 5 km Rodzinka Run Team S opłacono
63 Michalski Norbert Warszawa Bieg 5 km L opłacono
64 Jaguszewska Małgorzata Gliwice Bieg 10 km M opłacono
65 Kałka Maria Siemianowice Śląskie Bieg 5 km S opłacono
66 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km M opłacono
67 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km XS opłacono
68 Kozioł Bernadeta Gliwice Marsz NW 5 km L opłacono
69 Mądry Zdzisław Częstochowa Marsz NW 5 km L opłacono
70 Mitek Anna Mikołów Marsz NW 5 km M opłacono
71 Bożewicz Ewa Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś M opłacono
72 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW 5 km XXL opłacono
73 Przyłęcka-Hussar Agnieszka Katowice Bieg 5 km XS opłacono
74 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg 5 km M opłacono
75 Frąckowiak Mateusz Piekary Śląskie Bieg 5 km XL opłacono
76 Mania Aleksandra Katowice Bieg 5 km M2M Badania Kliniczne S opłacono
77 Nenko Monika Lędziny Bieg 5 km Press Glass biegamy i wspieramy M opłacono
78 Wochnik Justyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
79 Wochnik Marek Katowice Bieg 5 km L opłacono
80 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km S opłacono
81 tlałka beata CIĘCINA Bieg 5 km M opłacono
82 Staszak Rafał Chrzanów , Balin Bieg 10 km L opłacono
83 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg 10 km M opłacono
84 Szuster Wojciech Pszczyna Bieg 10 km M opłacono
85 Muszyńska Joanna Tychy Marsz NW 5 km 40-latek Tychy XS opłacono
86 Rudzińska Ewa Tychy Bieg 5 km Press Glass Biegamy i wspieramy S opłacono
87 Kapica Rafał Katowice Bieg 10 km M opłacono
88 Wojciechowicz Monika Węgierska Górka Bieg 5 km M opłacono
89 Pytel Renata Pielgrzymowwice Bieg 10 km S opłacono
90 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś S opłacono
91 Trela Andrzej Trela Piaski Bieg 10 km Grandpagang M opłacono
92 Gwiżdż Sebastian Piekary Śląskie Bieg 5 km M opłacono
93 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking L opłacono
94 Kamiński Dawid Katowice Bieg 10 km L opłacono
95 Gawlikowska Agnieszka Naklo Bieg 10 km S opłacono
96 Świątek Edyta Katowice Bieg 5 km L opłacono
97 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5 km Czeladzki Duch Harpagana L opłacono
98 Raczek Klauda Katowice Bieg 5 km Mk team XS opłacono
99 Mańczak Maciej Katowice Bieg 5 km L opłacono
100 KAPUŚCIK BEATA KATOWICE Bieg 5 km M opłacono


Wyświetleń: 18249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ