Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Mirończuk Agata KATOWICE Bieg 10 km S opłacono
2 Mirończuk Jadwiga KATOWICE Bieg 10 km M opłacono
3 Bajor Aneta Żory Bieg 10 km Rebellion of Free Runners L
4 Schab Paweł Cieszyn Bieg 10 km L opłacono
5 Wojciech Jarosław Wola Bieg 10 km PoWoli do Celu L
6 Kruczek Monika Kruczek Tychy Bieg 10 km Team Papry S opłacono
7 Szpak Damian Tychy Bieg 10 km M opłacono
8 Świdergoł Piotr Katowice Bieg 10 km Rodzinka Run Team L opłacono
9 Norek-Ciszak Beata Tychy Bieg 10 km Lake Runners M opłacono
10 Pieczyk Monika Katowice Bieg 10 km XS opłacono
11 Kudyniuk Marcin Katowice Bieg 10 km M opłacono
12 Pytel Aleksandra Imielin Bieg 10 km S
13 Polechońska Katarzyna Świerklaniec Bieg 10 km M
14 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km M opłacono
15 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 10 km XS opłacono
16 Król Żaneta Świętochłowice Bieg 10 km S opłacono
17 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km parkrun Katowice M opłacono
18 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10 km #GrodziecRun L opłacono
19 Kruczek Artur Tychy Bieg 10 km L opłacono
20 Pichit Maciek Rybnik Bieg 10 km L opłacono
21 Berezowski Tomasz Katowice Bieg 10 km L opłacono
22 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Kto to wymyślił S opłacono
23 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg 10 km XL opłacono
24 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg 10 km S opłacono
25 Wrońska Beata Chorzów Bieg 10 km S opłacono
26 Tyc Monika Czechowice dziedzice Bieg 10 km M
27 Żuchowicz Monika Katowice Bieg 10 km M2M Badania Kliniczne M opłacono
28 Brudek Grzegorz Brudek Gliwice Bieg 10 km XL opłacono
29 Skiba Katarzyna świętochłowice Bieg 10 km Run Foreign Run XS opłacono
30 Pinocy-Mańdok Joanna Imielin Bieg 10 km L
31 Machała Dariusz Katowice Bieg 10 km SARATFILMS M opłacono
32 Sierant Michal Kraków Bieg 10 km L opłacono
33 Gawlikowska Agnieszka Naklo Bieg 10 km S opłacono
34 Kamiński Dawid Katowice Bieg 10 km L opłacono
35 Trela Andrzej Trela Piaski Bieg 10 km Grandpagang M opłacono
36 Pytel Renata Pielgrzymowwice Bieg 10 km S opłacono
37 Kapica Rafał Katowice Bieg 10 km M opłacono
38 Szuster Wojciech Pszczyna Bieg 10 km M opłacono
39 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg 10 km M opłacono
40 Staszak Rafał Chrzanów , Balin Bieg 10 km L opłacono
41 GRAJCAR ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA Bieg 10 km CKS Budowlani Częstochowa M
42 Jaguszewska Małgorzata Gliwice Bieg 10 km M opłacono
43 Polechoński Piotr Świerklaniec Bieg 10 km M opłacono
44 Nocoń Ola Nocoń Imielin Bieg 10 km M opłacono
45 Grzybek Kordian Imielin Bieg 10 km L opłacono
46 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 10 km TIMOTHY M opłacono
47 Kępa Jacek Mysłowice Bieg 10 km M opłacono
48 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km L opłacono
49 Płóciennik Patrycja Płóciennik Katowice Bieg 10 km S opłacono
50 Dragon Karolina Gliwice Bieg 10 km Hajime Gliwice M opłacono
51 Hadryan Andrzej Imielin Bieg 10 km S opłacono
52 Mysiak Arkadiusz Chorzów Bieg 10 km Warta Runners XS opłacono
53 CZARNY AGNIESZKA KATOWICE Bieg 10 km PWC SERVICE DELIVERY CENTER S opłacono
54 Kępa Józef Katowice Bieg 10 km M opłacono
55 Kozioł Rafał Sosnowiec Bieg 10 km M opłacono
56 Pinocy Dawid Knurów Bieg 10 km XL opłacono
57 Jurecki Jakub Katowice Bieg 10 km L opłacono
58 Bartyzel Maria Bartyzel Tychy Bieg 10 km M opłacono
59 Herzyk Jarek Katowice Bieg 10 km L opłacono
60 Nawrocki Przemek Katowice Bieg 10 km Silesia Marathon Team M
61 Skowroński Szymon Tychy Bieg 10 km BSFZ L opłacono
62 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10 km XL opłacono
63 Mrowka Mateusz Tychy Bieg 10 km M opłacono
64 Pęczak Tomasz Katowice Bieg 10 km XL opłacono
65 Rytwinska-Kusztal Paulina Katowice Bieg 10 km S opłacono
66 Musiał Marcin Katowice Bieg 10 km YelloBike L opłacono
67 Pobiedzińska Karolina Sosnowiec Bieg 10 km XS opłacono
68 Maj Ewa Sosnowiec Bieg 10 km M
69 Łopata Michał Łopata Chorzów Bieg 10 km L opłacono
70 Tokarz Jacek Imielin Bieg 10 km S opłacono
71 Wata Marta Tychy Bieg 5 km Warsztat Formy S opłacono
72 Długa Aleksandra LĘDZINY Bieg 5 km M opłacono
73 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg 5 km L opłacono
74 Kwasny Wojciech Piekary śląskie Bieg 5 km Lokomotiv Moskwa XL
75 Kwaśny Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Lokomotiw Moskwa S
76 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
77 Wawrzyniak Mariola Sosnowiec Bieg 5 km L
78 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team M opłacono
79 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 5 km Wirusy S opłacono
80 Ślosorz Rafal Katowice Bieg 5 km S opłacono
81 Charusta Martyna Targanice Bieg 5 km Wataha- Łączy nas bieganie M opłacono
82 Głąb Mariola Gliwice Bieg 5 km L
83 Jeliński Andrzej Mysłowice Bieg 5 km HDK PCK BASIA XL opłacono
84 Bogucka Kamila Katowice Bieg 5 km XL
85 Górecka-Oziębło Magda Chorzów Bieg 5 km L
86 Wojtasiński Dawid Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Lokomotiw Moskwa L opłacono
87 Kapica Małgorzata Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team S opłacono
88 Irytowska Renata Knurów Bieg 5 km XXL opłacono
89 Olszak Anna Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
90 Toporek Henryk Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team L opłacono
91 Dubas Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Rodzic Sportowca L opłacono
92 Szkarłat Anna Katowice Bieg 5 km ADS Masna L
93 Szyguła Anna Katowice Bieg 5 km M opłacono
94 CZAPSKA EWA Katowice Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
95 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
96 Czapski Krzysztof KATOWICE Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
97 Sojka Joanna Siemianowice Bieg 5 km @rodzicsportowca M opłacono
98 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km Crossfit Sparta Rage XXL
99 Więckowska Urszula Katowice Bieg 5 km S opłacono
100 Duży Aleksandra Katowice Bieg 5 km S opłacono


Wyświetleń: 18248

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ