Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10 km #GrodziecRun L opłacono
2 Wieczorek Katarzyna Będzin Bieg 5 km Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych M opłacono
3 Nowak Damian Będzin Bieg 5 km L opłacono
4 Chromik Szymon Będzin Bieg 5 km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza L opłacono
5 Czerech Łukasz Będzin Bieg 5 km RMF4RT GLADIATORS XL opłacono
6 Górski Tomasz Będzin Bieg 5 km XL opłacono
7 Zięba Patrycja Będzin Bieg 5 km M opłacono
8 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 5 km M opłacono
9 Młynarczyk Elżbieta BRZEG Bieg 5 km M
10 Szłapa Marta Brzeszcze Bieg 5 km XS opłacono
11 Pełka Aneta Brzeszcze Bieg 5 km S opłacono
12 Łopuszyńska Anna Brzeszcze Bieg 5 km M opłacono
13 Kubiczek Anna Kubiczek Brzeszcze Bieg 5 km S opłacono
14 Pawlus Ewelina Brzeszcze Bieg 5 km XS opłacono
15 Kulawik Magdalena Bytom Marsz NW 5 km Cidry Lotajom L opłacono
16 Sitko Paweł Bytom Bieg 5 km L
17 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg 5 km M
18 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km L opłacono
19 Michla Anna Bytom Bieg 5 km L
20 Kreft Sylwia Bytom Bieg 5 km XL
21 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 5 km S
22 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5 km L
23 Białas Anna Bytom Marsz NW 5 km M opłacono
24 Wodarz Bernadeta Bytom Marsz NW 5 km M opłacono
25 Mielcarek Leszek Bytom Marsz NW 5 km nierzeszony L opłacono
26 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg 5 km M opłacono
27 Wrońska Beata Chorzów Bieg 10 km S opłacono
28 Skolud Anna Chorzów Bieg 5 km XS opłacono
29 Zaniewska Anna Chorzów Bieg 5 km L opłacono
30 Łopata Michał Łopata Chorzów Bieg 10 km L opłacono
31 Pietrzyńska-Flak Katarzyna Chorzów Marsz NW 5 km M
32 Łapska-Sobota Aneta Chorzów Bieg 5 km M opłacono
33 Kunka Sonia Chorzów Bieg 5 km cross świony M
34 Kunka Magdalena Chorzów Bieg 5 km cross świony S
35 Szerszeń Adam Chorzów Bieg 5 km cross świony L
36 Mysiak Arkadiusz Chorzów Bieg 10 km Warta Runners XS opłacono
37 Górecka-Oziębło Magda Chorzów Bieg 5 km L
38 Nowaczyk Arkadiusz Chorzów Bieg 5 km M
39 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 10 km XS opłacono
40 Sznajder Monika Chorzów Bieg 5 km L opłacono
41 KARLIŃSKA ANNA CHORZÓW Bieg 5 km S opłacono
42 Musiał Michał Chorzów Marsz NW 5 km M opłacono
43 Musiał Józef Chorzów Marsz NW 5 km XL opłacono
44 Staszak Rafał Chrzanów , Balin Bieg 10 km L opłacono
45 Schab Paweł Cieszyn Bieg 10 km L opłacono
46 tlałka beata CIĘCINA Bieg 5 km M opłacono
47 Tyc Monika Czechowice dziedzice Bieg 10 km M
48 ptaś jolanta czeladz Marsz NW 5 km Mosir tkkf saturn Czeladź L
49 Lorenc Anna Czeladź Bieg 5 km L opłacono
50 ŁĄCZYK JERZY CZELADŹ Marsz NW 5 km Optyka K.M. Szczerba XL
51 ŁĄCZYK BARBARA CZELADŹ Marsz NW 5 km Optyka K.M. Szczerba L
52 JURCZAK KATARZYNA CZELADŹ Marsz NW 5 km Da Vinci Team M opłacono
53 WĄSIK JAKUB CZELADŹ Bieg 5 km Da Vinci Team XL opłacono
54 ANDRZEJKIEWICZ ANETA CZELADŹ Marsz NW 5 km XL opłacono
55 Pawlusińska Jowita CZELADŹ Marsz NW 5 km M opłacono
56 Lawnik Urszula Czerwionka-Leszczyny Marsz NW 5 km Amator XL opłacono
57 Mądry Zdzisław Częstochowa Marsz NW 5 km L opłacono
58 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km S opłacono
59 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km M opłacono
60 Siemińska Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M
61 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km L opłacono
62 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Marsz NW 5 km Gitfit XL
63 Siwirska-Wójcik Renata Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km S opłacono
64 Kała Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
65 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M opłacono
66 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M2M Badania Kliniczne S opłacono
67 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km parkrun Katowice M opłacono
68 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km L
69 Luboń Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km Crossfit Sparta Rage XXL
70 Kleina Anna Elbląg Bieg 5 km M opłacono
71 Piskorowski Pawel Gdynia Bieg 5 km M opłacono
72 Kopeć-Brudek Magdalena Gliwic Bieg 5 km S opłacono
73 Dragon Karolina Gliwice Bieg 10 km Hajime Gliwice M opłacono
74 Malczewska Anna Gliwice Bieg 5 km Malczusia Team L opłacono
75 Kozioł Bernadeta Gliwice Marsz NW 5 km L opłacono
76 Jaguszewska Małgorzata Gliwice Bieg 10 km M opłacono
77 Głąb Mariola Gliwice Bieg 5 km L
78 Małka Marian Gliwice Marsz NW 5 km M
79 MAŁKA IRENA gliwice Marsz NW 5 km XL
80 Brudek Grzegorz Brudek Gliwice Bieg 10 km XL opłacono
81 Pytel Aleksandra Imielin Bieg 10 km S
82 Hadryan Andrzej Imielin Bieg 10 km S opłacono
83 Nocoń Ola Nocoń Imielin Bieg 10 km M opłacono
84 Grzybek Kordian Imielin Bieg 10 km L opłacono
85 Pinocy-Mańdok Joanna Imielin Bieg 10 km L
86 Tokarz Jacek Imielin Bieg 10 km S opłacono
87 Kukla Jowita Imielin Marsz NW 5 km M opłacono
88 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 5 km L
89 Barć Basia Jaworzno Marsz NW 5 km BB Team L opłacono
90 Moritz-Piątek Katarzyna Katowice Bieg 10 km M opłacono
91 Jurecki Jakub Katowice Bieg 10 km L opłacono
92 Płóciennik Patrycja Płóciennik Katowice Bieg 10 km S opłacono
93 Kamiński Dawid Katowice Bieg 10 km L opłacono
94 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking L opłacono
95 Rytwinska-Kusztal Paulina Katowice Bieg 10 km S opłacono
96 Bojanowski Błażej Katowice Bieg 5 km L opłacono
97 Cała Katarzyna Katowice Bieg 5 km M opłacono
98 Heba Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
99 Witkowska Maria Katowice Bieg 5 km S opłacono
100 Winkler Agnieszka Katowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem M


Wyświetleń: 15173

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ