Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Foks Ewa Katowice Bieg 5 km Tinsy S opłacono
2 Adamaszek Iwona Mikołów Marsz NW 5 km M opłacono
3 ANDRZEJKIEWICZ ANETA CZELADŹ Marsz NW 5 km XL opłacono
4 Antolik Iwona Świętochłowice Marsz NW 5 km M opłacono
5 Antończyk-Szewczyk Katarzyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
6 Arendt Zdzisław Katowice Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking L opłacono
7 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 5 km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" S opłacono
8 Baj Monika Ruda Śląska Marsz NW 5 km M opłacono
9 Bajor Aneta Żory Bieg 10 km Rebellion of Free Runners L
10 Barć Basia Jaworzno Marsz NW 5 km BB Team L opłacono
11 Bartyzel Maria Bartyzel Tychy Bieg 10 km M opłacono
12 Berezowski Tomasz Katowice Bieg 10 km L opłacono
13 Białas Anna Bytom Marsz NW 5 km M opłacono
14 Bizuga Łukasz Sosnowiec Bieg 5 km L opłacono
15 Bober Wojciech Rogów Bieg 5 km XL
16 Bogucka Kamila Katowice Bieg 5 km XL
17 Bojanowski Błażej Katowice Bieg 5 km L opłacono
18 Borek Paulina Katowice Bieg 5 km YelloBike S
19 Bożewicz Ewa Piekary Śląskie Marsz NW 5 km Lecymy Durś M opłacono
20 Brewka Agnieszka Brewka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km XS opłacono
21 Brudek Grzegorz Brudek Gliwice Bieg 10 km XL opłacono
22 Bryłka Radosław Katowice Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej XL opłacono
23 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 5 km S
24 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5 km L
25 Błanik Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km M opłacono
26 Cała Katarzyna Katowice Bieg 5 km M opłacono
27 Cetnar Ewelina Cetnar Katowice Bieg 5 km XL opłacono
28 Charusta Martyna Targanice Bieg 5 km Wataha- Łączy nas bieganie M opłacono
29 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg 5 km Śląsk RUNNERS M opłacono
30 Chomczyk Michal Siemianowice śląskie Bieg 5 km Śląsk RUNNERS XL opłacono
31 Chromik Szymon Będzin Bieg 5 km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza L opłacono
32 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km M opłacono
33 CIESIELSKI ADRIAN Siemianowice Śląskie Bieg 10 km XL opłacono
34 Cywińska-Małota Monika Katowice Bieg 10 km S opłacono
35 CZAPSKA EWA Katowice Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
36 Czapski Krzysztof KATOWICE Bieg 5 km HURAGAN Ligota M opłacono
37 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW 5 km L opłacono
38 CZARNY AGNIESZKA KATOWICE Bieg 10 km PWC SERVICE DELIVERY CENTER S opłacono
39 Czerech Łukasz Będzin Bieg 5 km RMF4RT GLADIATORS XL opłacono
40 Danek Grażyna Mysłowice Marsz NW 5 km M opłacono
41 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Marsz NW 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne M opłacono
42 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Kto to wymyślił S opłacono
43 Dragon Karolina Gliwice Bieg 10 km Hajime Gliwice M opłacono
44 Dubas Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Rodzic Sportowca L opłacono
45 Duda Anna Katowice Bieg 5 km M opłacono
46 Duży Aleksandra Katowice Bieg 5 km S opłacono
47 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 10 km TIMOTHY M opłacono
48 Długa Aleksandra LĘDZINY Bieg 5 km M opłacono
49 Długosz Paweł Siemianowice Bieg 5 km Husaria Race Team XXL opłacono
50 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW 5 km XXL opłacono
51 Figura Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km M opłacono
52 Figurowicz Jessica Zbrosławice Bieg 5 km S opłacono
53 Frąckowiak Mateusz Piekary Śląskie Bieg 5 km XL opłacono
54 Frączek Anna Radzionków Bieg 5 km M
55 Frączek Marta Radzionków Bieg 5 km M
56 Frydrysiak Sylwia Katowice Marsz NW 5 km S opłacono
57 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 5 km Wirusy S opłacono
58 Furtok Marcin Tychy Bieg 5 km L
59 Gajda Sylwia Tychy Marsz NW 5 km L opłacono
60 Gajerska Marta Tarnowskie Góry Bieg 5 km S opłacono
61 Gąsewicz - Filipiak Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnic L
62 Gąsior Katarzyna Pawłowice Bieg 5 km M
63 Gawełczyk Maria Rybnik Marsz NW 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking L opłacono
64 Gawlikowska Agnieszka Naklo Bieg 10 km S opłacono
65 Gałecki Tomasz Katowice Bieg 5 km M opłacono
66 Godek Patryk Rzeszów Bieg 5 km M opłacono
67 GOJNY JOANNA MIKOŁÓW Bieg 5 km S opłacono
68 Górecka-Oziębło Magda Chorzów Bieg 5 km L
69 Gorgoń Ewa Sosnowiec Bieg 5 km #OnkologiaNaCeglanej S opłacono
70 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 5 km Katowice 49 L opłacono
71 Górski Tomasz Będzin Bieg 5 km XL opłacono
72 GRAJCAR ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA Bieg 10 km CKS Budowlani Częstochowa M
73 gruszka marian Mysłowice Bieg 5 km M opłacono
74 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking M opłacono
75 Grzybek Kordian Imielin Bieg 10 km L opłacono
76 Gulajski Mariusz Katowice Bieg 5 km GAMA KATOWICE L opłacono
77 Gwiżdż Sebastian Piekary Śląskie Bieg 5 km M opłacono
78 Głąb Mariola Gliwice Bieg 5 km L
79 Hadryan Andrzej Imielin Bieg 10 km S opłacono
80 Hądzlik Katarzyna Katowice Bieg 5 km S opłacono
81 HAJZYK ALEKSANDRA RACIBÓRZ Marsz NW 5 km M
82 Heba Agnieszka Katowice Marsz NW 5 km M opłacono
83 Helios Aleksandra Tychy Bieg 5 km L
84 Herczak Grzegorz Sosnowiec Marsz NW 5 km Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne L opłacono
85 Herzyk Jarek Katowice Bieg 10 km L opłacono
86 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW 5 km XXL opłacono
87 Irytowska Renata Knurów Bieg 5 km XXL opłacono
88 Jaguszewska Małgorzata Gliwice Bieg 10 km M opłacono
89 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg 5 km Lotom bo Lubia L
90 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE Marsz NW 5 km XL
91 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 5 km L
92 Jeliński Andrzej Mysłowice Bieg 5 km HDK PCK BASIA XL opłacono
93 JÓZEF Edward KATOWICE Bieg 5 km L opłacono
94 JURCZAK KATARZYNA CZELADŹ Marsz NW 5 km Da Vinci Team M opłacono
95 Jurecki Jakub Katowice Bieg 10 km L opłacono
96 Kaczmarczyk Dorota Zabrze Bieg 5 km S opłacono
97 Kamiński Dawid Katowice Bieg 10 km L opłacono
98 Kamola Monika Kamola Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km M opłacono
99 Kania Agnieszka Łaziska Górne Marsz NW 5 km Nessi Team S opłacono
100 Kapica Małgorzata Siemianowice śląskie Bieg 5 km Mk team S opłacono


Wyświetleń: 15172

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ