Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 10 km | #GrodziecRun | L | opłacono | |||
#OnkologiaNaCeglanej | |||||||||
2 | Bryłka Radosław | Katowice | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | XL | opłacono | |||
3 | Gorgoń Ewa | Sosnowiec | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | S | opłacono | |||
4 | Nowak Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5 km | #OnkologiaNaCeglanej | S | opłacono | |||
#TEAM DKMS | |||||||||
5 | Pawlak Sławomir | Katowice | Bieg 5 km | #TEAM DKMS | XXL | opłacono | |||
40-latek Tychy | |||||||||
6 | Muszyńska Joanna | Tychy | Marsz NW 5 km | 40-latek Tychy | XS | opłacono | |||
@rodzicsportowca | |||||||||
7 | Sojka Joanna | Siemianowice | Bieg 5 km | @rodzicsportowca | M | opłacono | |||
ADS Masna | |||||||||
8 | Szkarłat Anna | Katowice | Bieg 5 km | ADS Masna | L | ||||
Amator | |||||||||
9 | Lawnik Urszula | Czerwionka-Leszczyny | Marsz NW 5 km | Amator | XL | opłacono | |||
BB Team | |||||||||
10 | Barć Basia | Jaworzno | Marsz NW 5 km | BB Team | L | opłacono | |||
BSFZ | |||||||||
11 | Skowroński Szymon | Tychy | Bieg 10 km | BSFZ | L | opłacono | |||
BWM | |||||||||
12 | Pawełczyk Adam | Katowice | Bieg 5 km | BWM | S | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
13 | Winkler Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | M | ||||
CKS Budowlani Częstochowa | |||||||||
14 | GRAJCAR ŁUKASZ GRAJCAR | KONOPISKA | Bieg 10 km | CKS Budowlani Częstochowa | M | ||||
CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | |||||||||
15 | Chromik Szymon | Będzin | Bieg 5 km | CSiR MOS Dąbrowa Górnicza | L | opłacono | |||
Calisthenic Team Lubliniec | |||||||||
16 | Wajda Ewelina | Lubliniec | Bieg 5 km | Calisthenic Team Lubliniec | S | opłacono | |||
Cidry Lotajom | |||||||||
17 | Kulawik Magdalena | Bytom | Marsz NW 5 km | Cidry Lotajom | L | opłacono | |||
Crossfit Sparta Rage | |||||||||
18 | Luboń Jarosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Crossfit Sparta Rage | XXL | ||||
Czeladzki Duch Harpagana | |||||||||
19 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Czeladzki Duch Harpagana | L | opłacono | |||
Da Vinci Team | |||||||||
20 | JURCZAK KATARZYNA | CZELADŹ | Marsz NW 5 km | Da Vinci Team | M | opłacono | |||
21 | WĄSIK JAKUB | CZELADŹ | Bieg 5 km | Da Vinci Team | XL | opłacono | |||
22 | WĄSIK Kacper | KATOWICE | Bieg 5 km | Da Vinci Team | XS | opłacono | |||
Daleko Jeszcze? | |||||||||
23 | Wiśniewska Martyna | Studzienice | Bieg 5 km | Daleko Jeszcze? | M | opłacono | |||
Eko-okna Runners | |||||||||
24 | Warcholińska Anna | Racibórz | Marsz NW 5 km | Eko-okna Runners | XXL | ||||
GAMA KATOWICE | |||||||||
25 | Gulajski Mariusz | Katowice | Bieg 5 km | GAMA KATOWICE | L | opłacono | |||
Gitfit | |||||||||
26 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Marsz NW 5 km | Gitfit | XL | ||||
Grandpagang | |||||||||
27 | Trela Andrzej Trela | Piaski | Bieg 10 km | Grandpagang | M | opłacono | |||
Grupa Biegowa Giszowiec | |||||||||
28 | Malkusz Damian | Katowice | Bieg 5 km | Grupa Biegowa Giszowiec | L | opłacono | |||
HDK PCK BASIA | |||||||||
29 | Jeliński Andrzej | Mysłowice | Bieg 5 km | HDK PCK BASIA | XL | opłacono | |||
HURAGAN Ligota | |||||||||
30 | CZAPSKA EWA | Katowice | Bieg 5 km | HURAGAN Ligota | M | opłacono | |||
31 | Czapski Krzysztof | KATOWICE | Bieg 5 km | HURAGAN Ligota | M | opłacono | |||
Hajime Gliwice | |||||||||
32 | Dragon Karolina | Gliwice | Bieg 10 km | Hajime Gliwice | M | opłacono | |||
Huragan Ligota | |||||||||
33 | Samul Karolina | Sosnowiec | Bieg 5 km | Huragan Ligota | M | opłacono | |||
Huragan Ligota | |||||||||
34 | Żywica Dorota | Katowice | Bieg 5 km | Huragan Ligota | L | opłacono | |||
Husaria Race Team | |||||||||
35 | Długosz Paweł | Siemianowice | Bieg 5 km | Husaria Race Team | XXL | opłacono | |||
KIWKa biega | |||||||||
36 | Wilk Anna | Katowice | Bieg 5 km | KIWKa biega | XXL | opłacono | |||
KIWKa biega... | |||||||||
37 | KRZYSZTOWCZYK JOANNA | Sosnowiec | Bieg 5 km | KIWKa biega... | M | opłacono | |||
Katowice 49 | |||||||||
38 | Górnik Jerzy | katowice | Marsz NW 5 km | Katowice 49 | L | opłacono | |||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
39 | Arendt Zdzisław | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | L | opłacono | |||
40 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | M | opłacono | |||
41 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | L | opłacono | |||
42 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | S | opłacono | |||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
43 | Słupianek Paweł | Katowice | Marsz NW 5 km | Katowicki Nordic Walking | M | opłacono | |||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
44 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 5 km | Klub Sportowy Gminy Psary | M | opłacono | |||
Kto to wymyślił | |||||||||
45 | Dobkowska-Szefer Daria | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | Kto to wymyślił | S | opłacono | |||
46 | Kasperska Justyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Kto to wymyślił | S | opłacono | |||
Lake Runners | |||||||||
47 | Norek-Ciszak Beata | Tychy | Bieg 10 km | Lake Runners | M | opłacono | |||
Lecymy Durś | |||||||||
48 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | XXL | opłacono | |||
49 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | S | opłacono | |||
50 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | L | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
51 | Bożewicz Ewa | Piekary Śląskie | Marsz NW 5 km | Lecymy Durś | M | opłacono | |||
Lokomotiv Moskwa | |||||||||
52 | Kwasny Wojciech | Piekary śląskie | Bieg 5 km | Lokomotiv Moskwa | XL | ||||
Lokomotiw Moskwa | |||||||||
53 | Kwaśny Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Lokomotiw Moskwa | S | ||||
54 | Wojtasiński Dawid | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Lokomotiw Moskwa | L | opłacono | |||
Lotom bo Lubia | |||||||||
55 | Jakubowski Piotr | Myslowice | Bieg 5 km | Lotom bo Lubia | L | ||||
M2M Badania Kliniczne | |||||||||
56 | Mania Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | M2M Badania Kliniczne | S | opłacono | |||
57 | Peszka Michał | Katowice | Bieg 5 km | M2M Badania Kliniczne | L | opłacono | |||
58 | Żuchowicz Elżbieta | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | M2M Badania Kliniczne | S | opłacono | |||
59 | Żuchowicz Monika | Katowice | Bieg 10 km | M2M Badania Kliniczne | M | opłacono | |||
Malczusia Team | |||||||||
60 | Malczewska Anna | Gliwice | Bieg 5 km | Malczusia Team | L | opłacono | |||
Malumani | |||||||||
61 | Krawczyk Adam | Ruda Śląska | Bieg 5 km | Malumani | XL | opłacono | |||
Mk team | |||||||||
62 | Kapica Małgorzata | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Mk team | S | opłacono | |||
63 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Mk team | M | opłacono | |||
64 | Raczek Klauda | Katowice | Bieg 5 km | Mk team | XS | opłacono | |||
65 | Toporek Henryk | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Mk team | L | opłacono | |||
Mosir tkkf saturn Czeladź | |||||||||
66 | ptaś jolanta | czeladz | Marsz NW 5 km | Mosir tkkf saturn Czeladź | L | ||||
NORDICUS Strzybnic | |||||||||
67 | Gąsewicz - Filipiak Agnieszka | Tarnowskie Góry | Marsz NW 5 km | NORDICUS Strzybnic | L | ||||
Nessi Team | |||||||||
68 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Marsz NW 5 km | Nessi Team | S | opłacono | |||
Night Runners Pyskowice | |||||||||
69 | Kloza Iwona | Pyskowice | Bieg 5 km | Night Runners Pyskowice | M | opłacono | |||
70 | Kloza Mariusz | Pyskowice | Bieg 5 km | Night Runners Pyskowice | L | opłacono | |||
Optyka K.M. Szczerba | |||||||||
71 | ŁĄCZYK BARBARA | CZELADŹ | Marsz NW 5 km | Optyka K.M. Szczerba | L | ||||
72 | ŁĄCZYK JERZY | CZELADŹ | Marsz NW 5 km | Optyka K.M. Szczerba | XL | ||||
Ostry T.A.T.A.r | |||||||||
73 | Tyrchan Tomasz | Katowice | Bieg 5 km | Ostry T.A.T.A.r | M | opłacono | |||
PWC SERVICE DELIVERY CENTER | |||||||||
74 | CZARNY AGNIESZKA | KATOWICE | Bieg 10 km | PWC SERVICE DELIVERY CENTER | S | opłacono | |||
PoWoli do Celu | |||||||||
75 | Wojciech Jarosław | Wola | Bieg 10 km | PoWoli do Celu | L | ||||
Pogoria Morsuje | |||||||||
76 | Morawska Aleksandra | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Pogoria Morsuje | L | ||||
Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych | |||||||||
77 | Wieczorek Katarzyna | Będzin | Bieg 5 km | Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych | M | opłacono | |||
Press Glass Biegamy i wspieramy | |||||||||
78 | Rudzińska Ewa | Tychy | Bieg 5 km | Press Glass Biegamy i wspieramy | S | opłacono | |||
Press Glass biegamy i wspieramy | |||||||||
79 | Nenko Monika | Lędziny | Bieg 5 km | Press Glass biegamy i wspieramy | M | opłacono | |||
RMF4RT GLADIATORS | |||||||||
80 | Czerech Łukasz | Będzin | Bieg 5 km | RMF4RT GLADIATORS | XL | opłacono | |||
Rebellion of Free Runners | |||||||||
81 | Bajor Aneta | Żory | Bieg 10 km | Rebellion of Free Runners | L | ||||
Rodzic Sportowca | |||||||||
82 | Dubas Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Rodzic Sportowca | L | opłacono | |||
Rodzinka Run Team | |||||||||
83 | Nowak Patrycja | Katowice | Bieg 5 km | Rodzinka Run Team | S | opłacono | |||
84 | Świdergoł Piotr | Katowice | Bieg 10 km | Rodzinka Run Team | L | opłacono | |||
Run Foreign Run | |||||||||
85 | Skiba Katarzyna | świętochłowice | Bieg 10 km | Run Foreign Run | XS | opłacono | |||
Rybnicki Klub Nordic Walking | |||||||||
86 | Gawełczyk Maria | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | L | opłacono | |||
87 | Mroczek Urszula | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | XL | opłacono | |||
88 | Piotrowska Krystyna | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | XL | opłacono | |||
89 | szajer Jadwiga | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | XL | opłacono | |||
90 | Ucher Aniela | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | XXL | opłacono | |||
91 | Ucher Henryk | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | L | opłacono | |||
92 | Żymełka Janina | Rybnik | Marsz NW 5 km | Rybnicki Klub Nordic Walking | XL | opłacono | |||
SARATFILMS | |||||||||
93 | Machała Dariusz | Katowice | Bieg 10 km | SARATFILMS | M | opłacono | |||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
94 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Marsz NW 5 km | STADION ŚLĄSKI | S | ||||
Siemianowicki Klub Kyokushin Karate | |||||||||
95 | Kasperski Wojciech | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowicki Klub Kyokushin Karate | L | opłacono | |||
Silesia Marathon Team | |||||||||
96 | Nawrocki Przemek | Katowice | Bieg 10 km | Silesia Marathon Team | M | ||||
Slow jogging Gliwice | |||||||||
97 | Rojek-Ledwoch Marzena | Wojkowice | Bieg 5 km | Slow jogging Gliwice | L | opłacono | |||
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |||||||||
98 | Bagińska Dorota | Sławków | Marsz NW 5 km | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | S | opłacono | |||
TIMOTHY | |||||||||
99 | Dziwak Dariusz | Katowice | Bieg 10 km | TIMOTHY | M | opłacono | |||
Team Papry | |||||||||
100 | Kruczek Monika Kruczek | Tychy | Bieg 10 km | Team Papry | S | opłacono | |||
Tinsy | |||||||||
101 | Foks Ewa | Katowice | Bieg 5 km | Tinsy | S | opłacono | |||
Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | |||||||||
102 | Datta-Adamczak Magdalena | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | M | opłacono | |||
103 | Herczak Grzegorz | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Uni-Med Centrum Medyczno-Stomatologiczne | L | opłacono | |||
WIRUSY | |||||||||
104 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | WIRUSY | XL | opłacono | |||
WKURW_TEAM | |||||||||
105 | Moskwa Przemysław | Tychy | Bieg 5 km | WKURW_TEAM | L | opłacono | |||
Warsztat Formy | |||||||||
106 | Wata Marta | Tychy | Bieg 5 km | Warsztat Formy | S | opłacono | |||
Warta Runners | |||||||||
107 | Mysiak Arkadiusz | Chorzów | Bieg 10 km | Warta Runners | XS | opłacono | |||
Wataha- Łączy nas bieganie | |||||||||
108 | Charusta Martyna | Targanice | Bieg 5 km | Wataha- Łączy nas bieganie | M | opłacono | |||
Wirusy | |||||||||
109 | Furman Sylwia | Sosnowiec | Bieg 5 km | Wirusy | S | opłacono | |||
110 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | Wirusy | XXL | opłacono | |||
YelloBike | |||||||||
111 | Borek Paulina | Katowice | Bieg 5 km | YelloBike | S | ||||
112 | Musiał Marcin | Katowice | Bieg 10 km | YelloBike | L | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
113 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
114 | ANDRZEJKIEWICZ ANETA | CZELADŹ | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
115 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
116 | Antończyk-Szewczyk Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
117 | Baj Monika | Ruda Śląska | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
118 | Bartyzel Maria Bartyzel | Tychy | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
119 | Berezowski Tomasz | Katowice | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
120 | Białas Anna | Bytom | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
121 | Bizuga Łukasz | Sosnowiec | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
122 | Bober Wojciech | Rogów | Bieg 5 km | XL | |||||
123 | Bogucka Kamila | Katowice | Bieg 5 km | XL | |||||
124 | Bojanowski Błażej | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
125 | Brewka Agnieszka Brewka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | XS | opłacono | ||||
126 | Brudek Grzegorz Brudek | Gliwice | Bieg 10 km | XL | opłacono | ||||
127 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Bieg 5 km | S | |||||
128 | Bujoczek Piotr | Bytom | Bieg 5 km | L | |||||
129 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
130 | Cała Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
131 | Cetnar Ewelina Cetnar | Katowice | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
132 | CIESIELSKA Sylwia | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
133 | CIESIELSKI ADRIAN | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | XL | opłacono | ||||
134 | Cywińska-Małota Monika | Katowice | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
135 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
136 | Danek Grażyna | Mysłowice | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
137 | Duda Anna | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
138 | Duży Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
139 | Długa Aleksandra | LĘDZINY | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
140 | Feliks Andrzej | Katowice | Marsz NW 5 km | XXL | opłacono | ||||
141 | Figura Arkadiusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
142 | Figurowicz Jessica | Zbrosławice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
143 | Frąckowiak Mateusz | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
144 | Frączek Anna | Radzionków | Bieg 5 km | M | |||||
145 | Frączek Marta | Radzionków | Bieg 5 km | M | |||||
146 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Marsz NW 5 km | S | opłacono | ||||
147 | Furtok Marcin | Tychy | Bieg 5 km | L | |||||
148 | Gajda Sylwia | Tychy | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
149 | Gajerska Marta | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
150 | Gąsior Katarzyna | Pawłowice | Bieg 5 km | M | |||||
151 | Gawlikowska Agnieszka | Naklo | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
152 | Gałecki Tomasz | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
153 | Godek Patryk | Rzeszów | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
154 | GOJNY JOANNA | MIKOŁÓW | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
155 | Górecka-Oziębło Magda | Chorzów | Bieg 5 km | L | |||||
156 | Górski Tomasz | Będzin | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
157 | gruszka marian | Mysłowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
158 | Grzybek Kordian | Imielin | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
159 | Gwiżdż Sebastian | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
160 | Głąb Mariola | Gliwice | Bieg 5 km | L | |||||
161 | Hadryan Andrzej | Imielin | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
162 | Hądzlik Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
163 | HAJZYK ALEKSANDRA | RACIBÓRZ | Marsz NW 5 km | M | |||||
164 | Heba Agnieszka | Katowice | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
165 | Helios Aleksandra | Tychy | Bieg 5 km | L | |||||
166 | Herzyk Jarek | Katowice | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
167 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Marsz NW 5 km | XXL | opłacono | ||||
168 | Irytowska Renata | Knurów | Bieg 5 km | XXL | opłacono | ||||
169 | Jaguszewska Małgorzata | Gliwice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
170 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | Marsz NW 5 km | XL | |||||
171 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | Bieg 5 km | L | |||||
172 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
173 | Jurecki Jakub | Katowice | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
174 | Kaczmarczyk Dorota | Zabrze | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
175 | Kamiński Dawid | Katowice | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
176 | Kamola Monika Kamola | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
177 | Kapica Rafał | Katowice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
178 | KAPUŚCIK BEATA | KATOWICE | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
179 | KARLIŃSKA ANNA | CHORZÓW | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
180 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
181 | Kazimierska Dorota | Tychy | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
182 | Kazimierski Leszek | Tychy | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
183 | Kała Dagmara | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | L | |||||
184 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
185 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
186 | Kępa Jacek | Mysłowice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
187 | Kępa Józef | Katowice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
188 | Kleina Anna | Elbląg | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
189 | Kluska Kazimierz | Katowice | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
190 | Knopek Bartłomiej | Bieruń | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
191 | Kopeć-Brudek Magdalena | Gliwic | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
192 | KOPF ALEKSANDRA | SOSNOWIEC | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
193 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10 km | XL | opłacono | ||||
194 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
195 | Kowalczyk Barbara | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
196 | Kowalczyk Żaneta | Sosnowiec | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
197 | Kozicki Tomasz | Bytom | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
198 | Kozioł Bernadeta | Gliwice | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
199 | Kozioł Edyta | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | S | opłacono | ||||
200 | Kozioł Rafał | Sosnowiec | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
201 | Kreft Sylwia | Bytom | Bieg 5 km | XL | |||||
202 | Król Krystyna | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | L | |||||
203 | Król Żaneta | Świętochłowice | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
204 | Kruczek Artur | Tychy | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
205 | Krukowska Monika | Sosnowiec | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
206 | Krupa Robert | Radzionków, pow. tarnogórski | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
207 | Krupińska Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
208 | Krzemień Bartłomiej | Katowice | Bieg 5 km | S | |||||
209 | Kubiczek Anna Kubiczek | Brzeszcze | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
210 | Kuczowic Franciszek | Katowice | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
211 | Kuczowic Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
212 | Kudyniuk Marcin | Katowice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
213 | Kukla Jowita | Imielin | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
214 | Kuzia Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | S | |||||
215 | Kwiatkowska Martyna | Chorzów | Bieg 10 km | XS | opłacono | ||||
216 | Lech Aleksander | Mysłowice | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
217 | Lech Dominika | Mysłowice | Bieg 5 km | S | |||||
218 | Ledwoch Wioleta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | M | |||||
219 | Lepszy Magdalena | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
220 | Leszczyńska Katarzyna | Knurów | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
221 | Lewandowska Karolina Lewandowska | Tychy | Bieg 5 km | M | |||||
222 | Linca Marzena | Zabrze | Bieg 5 km | S | |||||
223 | Lorenc Anna | Czeladź | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
224 | Machowiak Adam | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
225 | Maciejewska Monika | Siemianowice Śląskie | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
226 | Mądry Zdzisław | Częstochowa | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
227 | Maj Ewa | Sosnowiec | Bieg 10 km | M | |||||
228 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
229 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
230 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
231 | Mańczak Maciej | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
232 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Bieg 5 km | L | |||||
233 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
234 | MAŁKA IRENA | gliwice | Marsz NW 5 km | XL | |||||
235 | Małka Marian | Gliwice | Marsz NW 5 km | M | |||||
236 | Michalski Norbert | Warszawa | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
237 | Michla Anna | Bytom | Bieg 5 km | L | |||||
238 | Mirończuk Agata | KATOWICE | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
239 | Mirończuk Jadwiga | KATOWICE | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
240 | Mitek Anna | Mikołów | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
241 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
242 | Mrowka Mateusz | Tychy | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
243 | Musiał Józef | Chorzów | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
244 | Musiał Michał | Chorzów | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
245 | Młynarczyk Elżbieta | BRZEG | Bieg 5 km | M | |||||
246 | Nocoń Ola Nocoń | Imielin | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
247 | Nowaczyk Arkadiusz | Chorzów | Bieg 5 km | M | |||||
248 | Nowak Damian | Będzin | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
249 | Nyderek Gabriela | MYSŁOWICE | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
250 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
251 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
252 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5 km | XS | |||||
253 | Panuś Artur | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
254 | Paprota Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
255 | Pawlak Renata | Świętochłowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
256 | Pawlus Ewelina | Brzeszcze | Bieg 5 km | XS | opłacono | ||||
257 | Pawlusińska Jowita | CZELADŹ | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
258 | Pęczak Tomasz | Katowice | Bieg 10 km | XL | opłacono | ||||
259 | Pełka Aneta | Brzeszcze | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
260 | Pichit Maciek | Rybnik | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
261 | Pieczyk Monika | Katowice | Bieg 10 km | XS | opłacono | ||||
262 | Pietruszka Klaudia | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | XL | |||||
263 | Pietrzyńska-Flak Katarzyna | Chorzów | Marsz NW 5 km | M | |||||
264 | PIGAN AGATA | MYSŁOWICE | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
265 | Pilch Katarzyna | Siemianowice Śl | Bieg 5 km | M | |||||
266 | Pinocy Dawid | Knurów | Bieg 10 km | XL | opłacono | ||||
267 | Pinocy Mariola | Knurów | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
268 | Pinocy-Mańdok Joanna | Imielin | Bieg 10 km | L | |||||
269 | Piskorowski Pawel | Gdynia | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
270 | Plebańczyk Bartłomiej | Sosnowiec | Bieg 5 km | XL | opłacono | ||||
271 | Plebańczyk Justyna | Sosnowiec | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
272 | Pobiedzińska Karolina | Sosnowiec | Bieg 10 km | XS | opłacono | ||||
273 | Polechońska Katarzyna | Świerklaniec | Bieg 10 km | M | |||||
274 | Polechoński Piotr | Świerklaniec | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
275 | Poloczek Anna | Świętochłowice | Bieg 5 km | M | |||||
276 | Przyłęcka-Hussar Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | XS | opłacono | ||||
277 | Ptoszek Daria | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
278 | Pytel Aleksandra | Imielin | Bieg 10 km | S | |||||
279 | Pytel Renata | Pielgrzymowwice | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
280 | Pyzik Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
281 | Płóciennik Patrycja Płóciennik | Katowice | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
282 | Rokosz Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
283 | Rytwinska-Kusztal Paulina | Katowice | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
284 | Schab Paweł | Cieszyn | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
285 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
286 | Seweryn Joanna | Zawiercie | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
287 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
288 | Siemińska Ewa | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | M | |||||
289 | Sierant Michal | Kraków | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
290 | Sitko Paweł | Bytom | Bieg 5 km | L | |||||
291 | Siwirska-Wójcik Renata | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
292 | Skolud Anna | Chorzów | Bieg 5 km | XS | opłacono | ||||
293 | Skórska Małgorzata | Katowice | Marsz NW 5 km | S | opłacono | ||||
294 | Skwarek Sandra | Ruda Śląska | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
295 | Śledź Iwona | świętochłowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
296 | Ślosorz Rafal | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
297 | Śmietana Katarzyna | Rybnik | Bieg 5 km | S | |||||
298 | SOLARZ MARIOLA SOLARZ | KATOWICE | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
299 | Solecka Magdalena | Katowice | Marsz NW 5 km | M | |||||
300 | Stach Wojciech | Sosnowiec | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
301 | Staniszewska-Colik Magdalena | Tychy | Bieg 5 km | L | |||||
302 | Staszak Rafał | Chrzanów , Balin | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
303 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
304 | Świątek Edyta | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
305 | Sznajder Monika | Chorzów | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
306 | Szostok Natalia | Łaziska Górne | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
307 | Szota Karina Szota | Katowice | Marsz NW 5 km | L | opłacono | ||||
308 | Szpak Damian | Tychy | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
309 | SZPERNALOWSKI GRZEGORZ | BYTOM | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
310 | Szuster Wojciech | Pszczyna | Bieg 10 km | M | opłacono | ||||
311 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
312 | Szypowski Roman | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
313 | Szłapa Marta | Brzeszcze | Bieg 5 km | XS | opłacono | ||||
314 | Tarapata Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
315 | tlałka beata | CIĘCINA | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
316 | Tokarz Jacek | Imielin | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
317 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Bieg 5 km | M | |||||
318 | Tyc Monika | Czechowice dziedzice | Bieg 10 km | M | |||||
319 | Wacławik Marek | Tychy | Bieg 5 km | XXL | opłacono | ||||
320 | Wawrzyniak Mariola | Sosnowiec | Bieg 5 km | L | |||||
321 | WĘGRZYŃSKA EWA WĘGRZYŃSKA | Sosnowiec | Marsz NW 5 km | XL | opłacono | ||||
322 | Weistand Monika | Mysłowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
323 | Więckowska Urszula | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
324 | Wiener Marcin | Katowice | Bieg 5 km | L | |||||
325 | Wiesner Stanisława | Katowice | Marsz NW 5 km | M | |||||
326 | Wiesner Tomasz | Katowice | Marsz NW 5 km | XL | |||||
327 | Witkowska Maria | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
328 | Wochnik Justyna | Katowice | Bieg 5 km | S | opłacono | ||||
329 | Wochnik Marek | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
330 | Wodarz Bernadeta | Bytom | Marsz NW 5 km | M | opłacono | ||||
331 | Wojciechowicz Monika | Węgierska Górka | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
332 | Wójcik Anna | Katowice | Marsz NW 5 km | S | |||||
333 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | L | |||||
334 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 10 km | S | opłacono | ||||
335 | Wydrzyński Marek | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
336 | Zabłocka Bernadeta | Ruda Śląska | Bieg 5 km | S | |||||
337 | Zakrzewski Adam | Katowice | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
338 | Zaniewska Anna | Chorzów | Bieg 5 km | L | opłacono | ||||
339 | Zelek Natalia | Katowice | Bieg 5 km | S | |||||
340 | Zięba Patrycja | Będzin | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
341 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Marsz NW 5 km | XXL | opłacono | ||||
342 | Łapska-Sobota Aneta | Chorzów | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
343 | Łopata Michał Łopata | Chorzów | Bieg 10 km | L | opłacono | ||||
344 | Łopuszyńska Anna | Brzeszcze | Bieg 5 km | M | opłacono | ||||
cross świony | |||||||||
345 | Kunka Magdalena | Chorzów | Bieg 5 km | cross świony | S | ||||
346 | Kunka Sonia | Chorzów | Bieg 5 km | cross świony | M | ||||
347 | Szerszeń Adam | Chorzów | Bieg 5 km | cross świony | L | ||||
csc adventure academy | |||||||||
348 | Wower Maria | Katowice | Marsz NW 5 km | csc adventure academy | L | ||||
nierzeszony | |||||||||
349 | Mielcarek Leszek | Bytom | Marsz NW 5 km | nierzeszony | L | opłacono | |||
parkrun Katowice | |||||||||
350 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | parkrun Katowice | L | opłacono | |||
351 | Olszewski Artur | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | parkrun Katowice | M | opłacono | |||
352 | Pstraś Leszek | Katowice | Bieg 5 km | parkrun Katowice | M | opłacono | |||
wolna | |||||||||
353 | Pawełczyk Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | wolna | XS | ||||
Śląsk RUNNERS | |||||||||
354 | Chomczyk Kasia | Siemianowice | Bieg 5 km | Śląsk RUNNERS | M | opłacono | |||
355 | Chomczyk Michal | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | Śląsk RUNNERS | XL | opłacono |
Wyświetleń: 23713