I Charytatywny Taneczny Maraton Salsation i Zumby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kołodziej Grzegorz Orzesze Udział w imprezie opłacono
2 Czeredys Magdalena Orzesze Udział w imprezie opłacono
3 Zabłocka Martyna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
4 Czech Żaneta Jastrzębie-Zdrój Udział w imprezie opłacono
5 Kuczera Fortunata Smolnica Udział w imprezie opłacono
6 Rupińska Adrianna Knurów Udział w imprezie opłacono
7 Olszewska Jolanta Gliwice Udział w imprezie opłacono
8 Hałucha Tymoteusz Żory Udział w imprezie opłacono
9 Zadka Monika Oleśnica Udział w imprezie opłacono
10 Bednarek Anna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
11 Kurpanik Dominika Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
12 Grochla Natalia Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
13 BUDNIK ZDZISŁAWA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Udział w imprezie opłacono
14 Romanowska Karolina Zabrze Udział w imprezie opłacono
15 Romanowski Witek Gliwice Udział w imprezie opłacono
16 LISZKA ELA Jejkowice Udział w imprezie opłacono
17 Momot Monika Gliwice Udział w imprezie sekretarki medyczne opłacono
18 Koźlik Sabina Jejkowice Udział w imprezie opłacono
19 Jęczmionka Ewa Olza Udział w imprezie opłacono
20 Wójcik Jolanta Turza Śląska Udział w imprezie opłacono
21 Kułaga Mirosława Knurów Udział w imprezie opłacono
22 Dańczura Klaudia Knurów Udział w imprezie opłacono
23 Hellebrandt Justyna Polska Cerekiew Udział w imprezie opłacono
24 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
25 Czempiel Beata Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
26 Kozioł Klaudyna Sierakowice Udział w imprezie opłacono
27 Kostka Marta Dzielnica Udział w imprezie opłacono
28 Wielgan Angelika Gościęcin Udział w imprezie opłacono
29 Kocur Małgorzata Paniówki Udział w imprezie opłacono
30 Kobylińska Barbara Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
31 Mierzwa Katarzyna Ornontowice Udział w imprezie opłacono
32 Marek Barbara Bełk Udział w imprezie opłacono
33 Wiecha Tatiana Katowice Udział w imprezie opłacono
34 Kostka Anna Chudów Udział w imprezie opłacono
35 Ratajczak Lilianna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
36 Nykiel Natalia Mikołòw Udział w imprezie opłacono
37 Langowska Marta Żory Udział w imprezie opłacono
38 Nieszporek Monika Orzesze Udział w imprezie opłacono
39 Maruszewska Henryka Gniezno Udział w imprezie opłacono
40 Szymska Agnieszka Rogoźno Udział w imprezie opłacono
41 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
42 Stokłosa Iwona Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
43 Piórecka Urszula Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
44 Szyk Urszula Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
45 Szpilka Weronika JASTRZEBIE ZDROJ Udział w imprezie opłacono
46 PRĄTNICKA Katarzyna Jastrzębie Zdrój Udział w imprezie opłacono
47 Hajduk Justyna Rybnik Udział w imprezie opłacono
48 Hajduk Ewa Rybnik Udział w imprezie opłacono
49 Sochaj Renata Rybnik Udział w imprezie opłacono
50 Distel-Rybacka Renata Ruda Śląska Udział w imprezie opłacono
51 Łuźniak Izabela Byton Udział w imprezie opłacono
52 Auer Justyna Czerwionka Udział w imprezie opłacono
53 Majewska Monika Czerwionka Udział w imprezie opłacono
54 Paszek Karina Czerwionka Udział w imprezie opłacono


Wyświetleń: 3655

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ