I Charytatywny Taneczny Maraton Salsation i Zumby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marek Barbara Bełk Udział w imprezie opłacono
2 Łuźniak Izabela Byton Udział w imprezie opłacono
3 Kostka Anna Chudów Udział w imprezie opłacono
4 Paszek Karina Czerwionka Udział w imprezie opłacono
5 Majewska Monika Czerwionka Udział w imprezie opłacono
6 Auer Justyna Czerwionka Udział w imprezie opłacono
7 Szyk Urszula Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
8 Czempiel Beata Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
9 Bednarek Anna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
10 Kobylińska Barbara Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
11 Piórecka Urszula Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
12 Ratajczak Lilianna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
13 Zabłocka Martyna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
14 Stokłosa Iwona Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
15 Grochla Natalia Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
16 Kurpanik Dominika Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
17 Kostka Marta Dzielnica Udział w imprezie opłacono
18 Momot Monika Gliwice Udział w imprezie sekretarki medyczne opłacono
19 Olszewska Jolanta Gliwice Udział w imprezie opłacono
20 Romanowski Witek Gliwice Udział w imprezie opłacono
21 Maruszewska Henryka Gniezno Udział w imprezie opłacono
22 Wielgan Angelika Gościęcin Udział w imprezie opłacono
23 Szpilka Weronika JASTRZEBIE ZDROJ Udział w imprezie opłacono
24 PRĄTNICKA Katarzyna Jastrzębie Zdrój Udział w imprezie opłacono
25 Czech Żaneta Jastrzębie-Zdrój Udział w imprezie opłacono
26 BUDNIK ZDZISŁAWA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Udział w imprezie opłacono
27 Koźlik Sabina Jejkowice Udział w imprezie opłacono
28 LISZKA ELA Jejkowice Udział w imprezie opłacono
29 Wiecha Tatiana Katowice Udział w imprezie opłacono
30 Rupińska Adrianna Knurów Udział w imprezie opłacono
31 Sałasińska Oktawia Knurów Udział w imprezie
32 Dańczura Klaudia Knurów Udział w imprezie opłacono
33 Kułaga Mirosława Knurów Udział w imprezie opłacono
34 Nykiel Natalia Mikołòw Udział w imprezie opłacono
35 Zadka Monika Oleśnica Udział w imprezie opłacono
36 Jęczmionka Ewa Olza Udział w imprezie opłacono
37 Mierzwa Katarzyna Ornontowice Udział w imprezie opłacono
38 Czeredys Magdalena Orzesze Udział w imprezie opłacono
39 Kołodziej Grzegorz Orzesze Udział w imprezie opłacono
40 Nieszporek Monika Orzesze Udział w imprezie opłacono
41 Kocur Małgorzata Paniówki Udział w imprezie opłacono
42 Hellebrandt Justyna Polska Cerekiew Udział w imprezie opłacono
43 Szymska Agnieszka Rogoźno Udział w imprezie opłacono
44 Distel-Rybacka Renata Ruda Śląska Udział w imprezie opłacono
45 Sochaj Renata Rybnik Udział w imprezie opłacono
46 Hajduk Ewa Rybnik Udział w imprezie opłacono
47 Hajduk Justyna Rybnik Udział w imprezie opłacono
48 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
49 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
50 Kozioł Klaudyna Sierakowice Udział w imprezie opłacono
51 Kuczera Fortunata Smolnica Udział w imprezie opłacono
52 Wójcik Jolanta Turza Śląska Udział w imprezie opłacono
53 Romanowska Karolina Zabrze Udział w imprezie opłacono
54 Langowska Marta Żory Udział w imprezie opłacono
55 Hałucha Tymoteusz Żory Udział w imprezie opłacono


Wyświetleń: 2577

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ