I Charytatywny Taneczny Maraton Salsation i Zumby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zadka Monika Oleśnica Udział w imprezie opłacono
2 Zabłocka Martyna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
3 Wójcik Jolanta Turza Śląska Udział w imprezie opłacono
4 Wielgan Angelika Gościęcin Udział w imprezie opłacono
5 Wiecha Tatiana Katowice Udział w imprezie opłacono
6 Szymska Agnieszka Rogoźno Udział w imprezie opłacono
7 Szyk Urszula Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
8 Szpilka Weronika JASTRZEBIE ZDROJ Udział w imprezie opłacono
9 Stokłosa Iwona Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
10 Sochaj Renata Rybnik Udział w imprezie opłacono
11 Sałasińska Oktawia Knurów Udział w imprezie
12 Rupińska Adrianna Knurów Udział w imprezie opłacono
13 Romanowski Witek Gliwice Udział w imprezie opłacono
14 Romanowska Karolina Zabrze Udział w imprezie opłacono
15 Ratajczak Lilianna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
16 PRĄTNICKA Katarzyna Jastrzębie Zdrój Udział w imprezie opłacono
17 Piórecka Urszula Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
18 Paszek Karina Czerwionka Udział w imprezie opłacono
19 Olszewska Jolanta Gliwice Udział w imprezie opłacono
20 Nykiel Natalia Mikołòw Udział w imprezie opłacono
21 Nieszporek Monika Orzesze Udział w imprezie opłacono
22 Momot Monika Gliwice Udział w imprezie sekretarki medyczne opłacono
23 Mierzwa Katarzyna Ornontowice Udział w imprezie opłacono
24 Maruszewska Henryka Gniezno Udział w imprezie opłacono
25 Marek Barbara Bełk Udział w imprezie opłacono
26 Majewska Monika Czerwionka Udział w imprezie opłacono
27 Łuźniak Izabela Byton Udział w imprezie opłacono
28 LISZKA ELA Jejkowice Udział w imprezie opłacono
29 Langowska Marta Żory Udział w imprezie opłacono
30 Kurpanik Dominika Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
31 Kułaga Mirosława Knurów Udział w imprezie opłacono
32 Kuczera Fortunata Smolnica Udział w imprezie opłacono
33 Koźlik Sabina Jejkowice Udział w imprezie opłacono
34 Kozioł Klaudyna Sierakowice Udział w imprezie opłacono
35 Kostka Marta Dzielnica Udział w imprezie opłacono
36 Kostka Anna Chudów Udział w imprezie opłacono
37 Kołodziej Grzegorz Orzesze Udział w imprezie opłacono
38 Kocur Małgorzata Paniówki Udział w imprezie opłacono
39 Kobylińska Barbara Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
40 Jęczmionka Ewa Olza Udział w imprezie opłacono
41 Hellebrandt Justyna Polska Cerekiew Udział w imprezie opłacono
42 Hałucha Tymoteusz Żory Udział w imprezie opłacono
43 Hajduk Justyna Rybnik Udział w imprezie opłacono
44 Hajduk Ewa Rybnik Udział w imprezie opłacono
45 Grochla Natalia Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
46 Distel-Rybacka Renata Ruda Śląska Udział w imprezie opłacono
47 Dańczura Klaudia Knurów Udział w imprezie opłacono
48 Czeredys Magdalena Orzesze Udział w imprezie opłacono
49 Czempiel Beata Czerwionka - Leszczyny Udział w imprezie opłacono
50 Czech Żaneta Jastrzębie-Zdrój Udział w imprezie opłacono
51 BUDNIK ZDZISŁAWA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Udział w imprezie opłacono
52 Bober-Ogon Betina Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
53 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Udział w imprezie MK team opłacono
54 Bednarek Anna Czerwionka-Leszczyny Udział w imprezie opłacono
55 Auer Justyna Czerwionka Udział w imprezie opłacono


Wyświetleń: 2700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ