V Bieg Kolejarza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gawek Marcel Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
2 Gawek Marianna Ostrołęka 1km SP2 OSTROŁĘKA
3 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
4 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
5 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
6 Charewicz Oliwia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
7 Grabowski Olaf Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
8 Bożomańska Alicja Ostrołęka 1km
9 Bartczak Zofia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
10 Jabłońska Małgorzata Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
11 Szporak Nikola Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
12 Łukaszewicz Jakub Choroszcz 1km SP w Choroszczy
13 Pazik Oliwia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
14 Załuska Jakub Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
15 Ciuchta Olga Szwendrowy Most 1km Morsy Ostrołęka
16 Zaorska Malwina Ławy 1km Szkoła Podstawowa Nr 2
17 Samul Julia Ławy 1km SP Rzekuń
18 Cenzer Julia Ławy 1km
19 Bryk Karol Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr. 10
20 Mądrzak Adam Kruki 1km APN Ostrołęka
21 Rykowski Kacper Drężewo 1km BBL Ostroleka
22 Gogulski Jan Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
23 Matuszak Katarzyna Ostrołęka 1km UKS 7
24 Kaczmarczyk Oliwia LAskowiec 1km SP LAskowiec
25 Fidura Rafał LAskowiec 1km SP LAskowiec
26 Dąbrowski Gabriel Susk Nowy 1km SP Drwęcz
27 Pawłowski Mateusz Susk Nowy 1km SP Drwęcz
28 Sadłowski Marek Susk Nowy 1km SP Drwęcz
29 Białobrzeski Dariusz Susk Nowy 1km SP Drwęcz
30 Jędrzejewski Rafał Dzbenin 1km UKS Diament
31 Rutkowska Lena Ostrołęka 1km SP nr 5
32 Pajka Izabela Ostrołęka 1km
33 Sokołowska Amelia Ostrołęka 1km SP 6/Biegam Bo Lubię Ostrołęka
34 Pęza Mikołaj Ostrołęka 1km SP nr 3
35 Pęza Kacper Ostrołęka 1km SP nr 3
36 Sobczak Julia Czarnowiec 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
37 Frydrychowicz Agata Warszawa 1km
38 Dawid Jakub Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
39 Wiśniewski Filip Miastkowo 1km
40 Korzeniecki Szymon Ostrołeka 1km APN Ostrołęka
41 oleksiak szymon warszawa 1km
42 Biały Aleksander Rzekuń 1km SP nr 3 Ostrołęka
43 Ambrzykowski Mikołaj Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
44 Mamiński Bartosz Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce OTS KORONA
45 Kowalik Anna Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr 10
46 Michałowski Mateusz Ostrołęka 1km SP nr 3 Ostrołęka
47 Michałowska Anna Ostrołęka 1km SP nr 3 Ostrołęka
48 Polkowski Dawid węgrów 300m Aktywni Węgrów
49 Barca Julian Ostrołęka 300m Fc Barcelona
50 Barca Leon Ostrołęka 300m Fc Barcelona
51 Bożomańska Lenka Ostrołęka 300m
52 Brodzik Mariusz Ostrołęka 300m Reebok Run Crew Ostrołęka
53 Januć Klaudia Łomża 300m Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń
54 Jędrzejczyk Franciszek Ostrołęka 300m Reebok Run Crew Ostrołęka
55 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka 300m
56 Rykowski Stefan Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
57 Pędzich Kacper Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
58 Kuć Marek Ostrołęka 300m
59 Grabowski Błażej Ostrołęka 300m Osiedle Stacja Ostrołęka
60 Samul Anna Ławy 300m
61 Bryk Wiktor Ostrołęka 300m Szkoła Podstawowa nr. 10
62 Murach Antoni Lelis 300m
63 Murach Julian Lelis 300m
64 Pajka Maciej Ostrołęka 300m
65 Białobrzeski Paweł Susk Nowy 300m SP Drwęcz
66 Jastrzębski Igor Ostrołęka 300m
67 Sobczak Gabriela Czarnowiec 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
68 Frydrychowicz Szymon Warszawa 300m
69 Marczak Maksymilian Ostrołęka 300m Szkoła Podstawowa nr. 10
70 Gontarczyk Alicja Ostrołęka 300m
71 Garbulewski Błażej Ostrołęka 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
72 Petrykowski Paweł Ostrołęka 300m APN Ostrołęka
73 Bukowski Aleksander Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
74 Grabowski Jerzy Ostrołęka 3km Rada Miasta Ostrołęki
75 Nadrowski Bartłomiej Ostrołęka 3km Stacyjkowo
76 Waszkiewicz Edyta Ołdaki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
77 Karczewska Małgorzata Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
78 Antośkiewicz Monika Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
79 Leszczyński Krzysztof Ostrołęka 3km KK24h
80 Polewaczyk Tomasz Łyse 3km
81 Skrzynski Adam Nacpolsk 3km
82 Bukowski Michał Ostrołęka 3km bbl Ostrołęka
83 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 3km OSTRÓW BIEGA
84 Chojnowska Natalia Tobolice 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
85 Wójtowicz Robert Ostrołęka 3km Amator_Sportu
86 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 3km Morsy Ostrołęka
87 Gawek Michał Ostrołęka 3km Dąbrowski TEAM
88 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 3km
89 Skowroński Michał Ostrołęka 3km Następny Krok
90 Figura Olga Ostrołęka 3km Następny Krok
91 Warszawik Tomasz Ostrolęka 3km Amator_Sportu
92 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
93 Morawski Piotr Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
94 Warszawik Anna Ostrołęka 3km
95 Kamionowski Norbert Ostrołęka 3km
96 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia 3km
97 POTYRAJ MARIUSZ PRZASNYSZ 3km 2 ORel
98 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team
99 Dmochowski Wiktor Ostrołęka 3km
100 Piersa Malgorzata Ostrołęka 3km


Wyświetleń: 9404

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ