V Bieg Kolejarza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łukaszewicz Jakub Choroszcz 1km SP w Choroszczy
2 Sobczak Julia Czarnowiec 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
3 Sobczak Gabriela Czarnowiec 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
4 Karczewski Marek Czarnowiec 3km NW KK24h
5 Karczewska Małgorzata Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
6 Antośkiewicz Monika Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
7 Gumkowski Piotr Czarnowiec 3km
8 Rykowski Kacper Drężewo 1km BBL Ostroleka
9 Dobkowski Kornel Drężewo 3km Gladiator Ostrołęka
10 Rogoziński Karol Dzbenin 3km UKS Siódemka Ostrołęka
11 Jędrzejewski Rafał Dzbenin 1km UKS Diament
12 Bystrek Joanna Gnaty 3km
13 Piątek Aleksandra Goworowo 3km
14 Kaczyńska Milena Janki Młode 3km
15 Polakowski Piotr Jarnuty 3km
16 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 3km UKS Siódemka Ostrołęka
17 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 3km OSTRÓW BIEGA
18 Mądrzak Adam Kruki 1km APN Ostrołęka
19 Marcińczyk Izabela Laskowiec 3km UKS Siódemka Ostrołęka
20 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC 3km
21 Kaczmarczyk Oliwia LAskowiec 1km SP LAskowiec
22 Fidura Rafał LAskowiec 1km SP LAskowiec
23 Wiśniewski Michał Laskowiec 3km Amator_Sportu
24 Murach Małgorzata Lelis 3km
25 Murach Antoni Lelis 300m
26 Murach Julian Lelis 300m
27 Zaorska Malwina Ławy 1km Szkoła Podstawowa Nr 2
28 MIERZEJEWSKI ANDRZEJ ŁAWY 3km
29 Cenzer Julia Ławy 1km
30 Samul Julia Ławy 1km SP Rzekuń
31 Samul Anna Ławy 300m
32 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 3km
33 Rydzewski Marcin Łomża 3km
34 Januć Klaudia Łomża 300m Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń
35 Rydzewska Agnieszka Łomża 3km
36 Polewaczyk Tomasz Łyse 3km
37 Radomski Piotr Małkinia Górna 3km
38 Wiśniewski Karol Miastkowo 3km
39 Wiśniewska Anna Miastkowo 3km
40 Wiśniewski Filip Miastkowo 1km
41 Skrzynski Adam Nacpolsk 3km
42 Wailewski Dawid Niwkowo 3km
43 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia 3km
44 Konopka Monika Nowosiedliny 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
45 Konopka Mariola Nowosiedliny 3km
46 WULTAŃSKA DOMINIKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3km
47 Makowiecki Kamil Olszewka 3km
48 Kulikowska Olga Olszewo-Borki 3km
49 Patoka Olga Olszewo-Borki 3km AZS SGH
50 Waszkiewicz Edyta Ołdaki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
51 Petrykowska Dorota Ostroleka 3km
52 Grzyb Jacek Ostroleka 3km
53 Ambrzykowska Joanna Ostroleka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
54 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Ostroleka 3km
55 Warszawik Tomasz Ostrolęka 3km Amator_Sportu
56 Korzeniecki Marcin Ostrołeka 3km
57 Korzeniecki Szymon Ostrołeka 1km APN Ostrołęka
58 Kleczkowski Leszek Ostrołeka 3km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
59 Wilkowski Mirosław Ostrołeka 3km AGRO-METAL OSTROŁĘKA
60 Ambrzykowski Krzysztof Ostrołeka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
61 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka 300m
62 Garbulewski Błażej Ostrołęka 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
63 Figura Olga Ostrołęka 3km Następny Krok
64 Rykowski Grzegorz Ostrołęka 3km BBL Ostroleka
65 Morawski Piotr Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
66 Kucisz Piotr Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
67 Warszawik Anna Ostrołęka 3km
68 Kucisz Martyna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
69 Czartoryjska Justyna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
70 Florek Daria Ostrołęka 3km Następny Krok
71 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
72 Drabot Kamil Ostrołęka 3km
73 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
74 Bukowski Aleksander Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
75 Rutkowska Lena Ostrołęka 1km SP nr 5
76 Bukowska Julia Ostrołęka 3km Sp nr 10 Ostrołęka
77 Gutowski Krystian Ostrołęka 3km Dąbrowski. TEAM
78 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka 3km NW Morsy Ostrołęka
79 Opechowski Patryk Opechowski Ostrołęka 3km
80 Grabowski Jerzy Ostrołęka 3km Rada Miasta Ostrołęki
81 Pęza Mikołaj Ostrołęka 1km SP nr 3
82 Pęza Kacper Ostrołęka 1km SP nr 3
83 Petrykowski Paweł Ostrołęka 300m APN Ostrołęka
84 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
85 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
86 Kamionowski Norbert Ostrołęka 3km
87 Bialik Hubert Ostrołęka 3km
88 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 3km Reebok RUN CREW Ostrołęka
89 Rykowski Stefan Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
90 Stachacz Mirosław Ostrołęka 3km ZPHU DREWMAX
91 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki
92 Tworkowska Gosia Ostrołęka 3km
93 Nadrowski Bartłomiej Ostrołęka 3km Stacyjkowo
94 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka 3km UKS ,,Clan''
95 Grabowski Błażej Ostrołęka 300m Osiedle Stacja Ostrołęka
96 Pszonak Krzysztof Ostrołęka 3km
97 Kalinowski Jarosław Ostrołęka 3km
98 Pędzich Kacper Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
99 Szkudlarek Emilia Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
100 Jędrzejczyk Sławomir ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka


Wyświetleń: 9382

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ