Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Sierzputowski Artur | Ostrołęka | 3km | - | |||||
2 Liceum Ogólnokształcące | |||||||||
2 | Niedźwiecki Michał | Ostrołęka | 3km NW | 2 Liceum Ogólnokształcące | |||||
2 ORel | |||||||||
3 | POTYRAJ MARIUSZ | PRZASNYSZ | 3km | 2 ORel | |||||
3 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce | |||||||||
4 | Szymczyk Krzysztof | Ostrołęka | 3km NW | 3 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce | |||||
AGRO-METAL OSTROŁĘKA | |||||||||
5 | Wilkowski Mirosław | Ostrołeka | 3km | AGRO-METAL OSTROŁĘKA | |||||
AGRO-METAL Ostrołęka | |||||||||
6 | Dąbrowski Przemysław | Rzekuń | 3km | AGRO-METAL Ostrołęka | |||||
APN Ostrołęka | |||||||||
7 | Gogulski Jan | Ostrołęka | 1km | APN Ostrołęka | |||||
8 | Korzeniecki Szymon | Ostrołeka | 1km | APN Ostrołęka | |||||
9 | Ambrzykowski Mikołaj | Ostrołęka | 1km | APN Ostrołęka | |||||
APN Ostrołęka | |||||||||
10 | Petrykowski Paweł | Ostrołęka | 300m | APN Ostrołęka | |||||
11 | Rusiłowicz Przemysław | Ostrołęka | 1km | APN Ostrołęka | |||||
12 | Mądrzak Adam | Kruki | 1km | APN Ostrołęka | |||||
AZS SGH | |||||||||
13 | Patoka Olga | Olszewo-Borki | 3km | AZS SGH | |||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
14 | Polkowski Dawid | węgrów | 300m | Aktywni Węgrów | |||||
Amator_Sportu | |||||||||
15 | Warszawik Tomasz | Ostrolęka | 3km | Amator_Sportu | |||||
16 | Wiśniewski Michał | Laskowiec | 3km | Amator_Sportu | |||||
Amator_Sportu | |||||||||
17 | Wójtowicz Robert | Ostrołęka | 3km | Amator_Sportu | |||||
18 | Łukasiak Aleksandra | Ostrołęka | 3km | Amator_Sportu | |||||
BBL Ostroleka | |||||||||
19 | Rykowski Kacper | Drężewo | 1km | BBL Ostroleka | |||||
20 | Rykowski Grzegorz | Ostrołęka | 3km | BBL Ostroleka | |||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
21 | Waszkiewicz Edyta | Ołdaki | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
22 | Chojnowska Natalia | Tobolice | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
23 | Kamińska Patrycja | Zabiele Piliki | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
24 | Morawski Piotr | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
25 | Kamińska Natalia | Zabiele Piliki | 1km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
26 | Lenkiewicz Weronika | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
27 | Szczubełek-Rykowska Ewelina | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
28 | Szczubełek Waldemar | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
29 | Rykowski Stefan | Ostrołęka | 300m | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
30 | Pędzich Kacper | Ostrołęka | 300m | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
31 | Szkudlarek Emilia | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
32 | Sokołowska Justyna | Ostrołęka | 3km NW | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
33 | Konopka Monika | Nowosiedliny | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
34 | Bukowski Aleksander | Ostrołęka | 300m | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box | |||||||||
35 | Kurpiewski Adam | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
36 | Kurpiewska Ewa | Ostrołęka | 3km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS Clan O-ka | |||||||||
37 | Brodacki Michał | Ostrołęka | 3km NW | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS Clan O-ka | |||||
BŁOTNIAKI | |||||||||
38 | Brodzik Mariusz | Ostrołęka | 3km | BŁOTNIAKI | |||||
Decathlon Ostrołęka | |||||||||
39 | Nowak Natalia | Ostrołęla | 3km | Decathlon Ostrołęka | |||||
Dąbrowski. TEAM | |||||||||
40 | Gutowski Krystian | Ostrołęka | 3km | Dąbrowski. TEAM | |||||
Dąbrowski TEAM | |||||||||
41 | Gawek Michał | Ostrołęka | 3km | Dąbrowski TEAM | |||||
Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni | |||||||||
42 | Krupiński Marek | Ostrołęka | 3km | Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni | |||||
Fc Barcelona | |||||||||
43 | Barca Julian | Ostrołęka | 300m | Fc Barcelona | |||||
44 | Barca Leon | Ostrołęka | 300m | Fc Barcelona | |||||
45 | Barca Henryk | Ostrołęka | 3km | Fc Barcelona | |||||
46 | Barca Sylwia | Ostrołęka | 3km | Fc Barcelona | |||||
Gladiator Ostrołęka | |||||||||
47 | Dobkowski Kornel | Drężewo | 3km | Gladiator Ostrołęka | |||||
I LO/ BBL Ostrołęka | |||||||||
48 | Sokołowski Kacper | Ostrołęka | 3km NW | I LO/ BBL Ostrołęka | |||||
JRCM | |||||||||
49 | Klimczak Robert | Ostrołęka/Jednorożec | 3km | JRCM | |||||
Jantar Ostrołęka | |||||||||
50 | Lebuda Kinga | Ostrołęka | 3km | Jantar Ostrołęka | |||||
KK24h | |||||||||
51 | Karczewski Marek | Czarnowiec | 3km NW | KK24h | |||||
52 | Leszczyński Krzysztof | Ostrołęka | 3km | KK24h | |||||
KS ARCO ŁAWY | |||||||||
53 | Żebrowski Marek | Rzekuń | 3km | KS ARCO ŁAWY | |||||
Mazowiecki Urząd Wojewódzki | |||||||||
54 | Grabowski Marcin | Ostrołęka | 3km | Mazowiecki Urząd Wojewódzki | |||||
Monar Arkadia Team | |||||||||
55 | Matuszak Dariusz | Ostrołęka | 3km | Monar Arkadia Team | |||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
56 | Kamionowska Katarzyna | Ostrołęka | 3km NW | Morsy Ostrołęka | |||||
57 | Ciuchta Mariusz | Szwendrowy Most | 3km | Morsy Ostrołęka | |||||
58 | Ciuchta Wiktor | Szwendrowy Most | 3km | Morsy Ostrołęka | |||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
59 | Kamionowski Mariusz-Jacek | Ostrołęka | 3km | Morsy Ostrołęka | |||||
60 | Ciuchta Olga | Szwendrowy Most | 1km | Morsy Ostrołęka | |||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
61 | Zabłocki Karol | Warszawa | 3km NW | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
Następny Krok | |||||||||
62 | Skowroński Michał | Ostrołęka | 3km | Następny Krok | |||||
63 | Figura Olga | Ostrołęka | 3km | Następny Krok | |||||
64 | SKOWROŃSKI SŁAWEK | TOBOLICE | 3km | Następny Krok | |||||
65 | Florek Daria | Ostrołęka | 3km | Następny Krok | |||||
OSM Piątnica Team | |||||||||
66 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | 3km | OSM Piątnica Team | |||||
67 | Podbielski Paweł | Ostrołęka | 3km | OSM Piątnica Team | |||||
OSM Piątnica Team | |||||||||
68 | Ogonowski Sebastian | Ostrołęka | 3km | OSM Piątnica Team | |||||
OSTRÓW BIEGA | |||||||||
69 | ROMEJKO DARIUSZ | komorowo | 3km | OSTRÓW BIEGA | |||||
70 | Barzał Artur | Ostrów Mazowiecka | 3km | OSTRÓW BIEGA | |||||
71 | Barzał Dawid | Ostrów Mazowiecka | 3km | OSTRÓW BIEGA | |||||
Osiedle Stacja Ostrołęka | |||||||||
72 | Grabowska Krystyna | Ostrołęka | 3km NW | Osiedle Stacja Ostrołęka | |||||
73 | Grabowski Błażej | Ostrołęka | 300m | Osiedle Stacja Ostrołęka | |||||
Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce | |||||||||
74 | Sobczak Gabriela | Czarnowiec | 300m | Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce | |||||
75 | Garbulewski Błażej | Ostrołęka | 300m | Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce | |||||
RKS RUTKOWSCY | |||||||||
76 | Rutkowski Tomasz | Ostrołęka | 3km | RKS RUTKOWSCY | |||||
Rada Miasta Ostrołęki | |||||||||
77 | Grabowski Jerzy | Ostrołęka | 3km | Rada Miasta Ostrołęki | |||||
Reebok RUN CREW Ostrołęka | |||||||||
78 | Karczmarczyk Jakub | Ostrołęka | 3km | Reebok RUN CREW Ostrołęka | |||||
Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||||||
79 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
80 | Kossakowska Bogumiła | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
81 | Brodzik Bartłomiej | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
82 | Brodzik Mariusz | Ostrołęka | 300m | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
83 | Jędrzejczyk Franciszek | Ostrołęka | 300m | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
84 | Saj Joanna | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
85 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
86 | Kucisz Martyna | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
87 | Jędrzejczyk Sławomir | ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
88 | Czartoryjska Justyna | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka | |||||
Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||||||
89 | Kraska Tomasz | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
90 | Ogonowski Filip | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
91 | Pełtak Marzena | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||||||
92 | Domurad Magdalena | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
93 | Mierzejewski Tomasz | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
94 | Zaczkowski Adam | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
95 | Ambrzykowski Krzysztof | Ostrołeka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
96 | Wiercińska Olga | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
97 | Bieżuński Rafał | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
98 | Cholewińska Barbara | Ostrołęka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
99 | Ambrzykowska Joanna | Ostroleka | 3km | Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box | |||||
SP2 OSTROŁĘKA | |||||||||
100 | Gawek Marianna | Ostrołęka | 1km | SP2 OSTROŁĘKA | |||||
SP5 OSTROŁĘKA | |||||||||
101 | Gawek Marcel | Ostrołęka | 1km | SP5 OSTROŁĘKA | |||||
102 | Rusiłowicz Kornelia | Ostrołęka | 1km | SP5 OSTROŁĘKA | |||||
103 | Charewicz Oliwia | Ostrołęka | 1km | SP5 OSTROŁĘKA | |||||
SP 6/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
104 | Sokołowska Amelia | Ostrołęka | 1km | SP 6/Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||
SP Drwęcz | |||||||||
105 | Dąbrowski Gabriel | Susk Nowy | 1km | SP Drwęcz | |||||
106 | Pawłowski Mateusz | Susk Nowy | 1km | SP Drwęcz | |||||
107 | Sadłowski Marek | Susk Nowy | 1km | SP Drwęcz | |||||
108 | Białobrzeski Dariusz | Susk Nowy | 1km | SP Drwęcz | |||||
109 | Białobrzeski Paweł | Susk Nowy | 300m | SP Drwęcz | |||||
SP LAskowiec | |||||||||
110 | Kaczmarczyk Oliwia | LAskowiec | 1km | SP LAskowiec | |||||
111 | Fidura Rafał | LAskowiec | 1km | SP LAskowiec | |||||
SP Rzekuń | |||||||||
112 | Samul Julia | Ławy | 1km | SP Rzekuń | |||||
SP nr 3 | |||||||||
113 | Pęza Mikołaj | Ostrołęka | 1km | SP nr 3 | |||||
114 | Pęza Kacper | Ostrołęka | 1km | SP nr 3 | |||||
SP nr 3 Ostrołęka | |||||||||
115 | Biały Aleksander | Rzekuń | 1km | SP nr 3 Ostrołęka | |||||
116 | Michałowska Anna | Ostrołęka | 1km | SP nr 3 Ostrołęka | |||||
117 | Michałowski Mateusz | Ostrołęka | 1km | SP nr 3 Ostrołęka | |||||
SP nr 5 | |||||||||
118 | Rutkowska Lena | Ostrołęka | 1km | SP nr 5 | |||||
SP w Choroszczy | |||||||||
119 | Łukaszewicz Jakub | Choroszcz | 1km | SP w Choroszczy | |||||
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||||||
120 | Modzelewski Krzysztof | Ostrołęka | 3km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||
121 | Kleczkowski Leszek | Ostrołeka | 3km | STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA | |||||
Sp nr 10 Ostrołęka | |||||||||
122 | Bukowska Julia | Ostrołęka | 3km | Sp nr 10 Ostrołęka | |||||
Stacyjkowo | |||||||||
123 | Nadrowski Bartłomiej | Ostrołęka | 3km | Stacyjkowo | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 2 | |||||||||
124 | Zaorska Malwina | Ławy | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 2 | |||||
Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||||||
125 | Grabowski Olaf | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
126 | Bartczak Zofia | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
127 | Jabłońska Małgorzata | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
128 | Szporak Nikola | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
129 | Pazik Oliwia | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
130 | Załuska Jakub | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
131 | Sobczak Julia | Czarnowiec | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
132 | Dawid Jakub | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |||||
Szkoła Podstawowa nr. 10 | |||||||||
133 | Bryk Karol | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa nr. 10 | |||||
134 | Bryk Wiktor | Ostrołęka | 300m | Szkoła Podstawowa nr. 10 | |||||
135 | Marczak Maksymilian | Ostrołęka | 300m | Szkoła Podstawowa nr. 10 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce OTS KORONA | |||||||||
136 | Mamiński Bartosz | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce OTS KORONA | |||||
Szkoła Podstawowa nr 10 | |||||||||
137 | Kowalik Anna | Ostrołęka | 1km | Szkoła Podstawowa nr 10 | |||||
TEAM Czarnow(b)iec | |||||||||
138 | Karczewska Małgorzata | Czarnowiec | 3km | TEAM Czarnow(b)iec | |||||
139 | Antośkiewicz Monika | Czarnowiec | 3km | TEAM Czarnow(b)iec | |||||
UKS ,,Clan'' | |||||||||
140 | Korsak Grzegorz Korsak | Ostrołęka | 3km | UKS ,,Clan'' | |||||
UKS 7 | |||||||||
141 | Matuszak Katarzyna | Ostrołęka | 1km | UKS 7 | |||||
UKS Diament | |||||||||
142 | Jędrzejewski Rafał | Dzbenin | 1km | UKS Diament | |||||
UKS Siódemka Ostrołęka | |||||||||
143 | Rogoziński Karol | Dzbenin | 3km | UKS Siódemka Ostrołęka | |||||
144 | Budziłek Martyna Paulina | Kadzidło | 3km | UKS Siódemka Ostrołęka | |||||
145 | Marcińczyk Izabela | Laskowiec | 3km | UKS Siódemka Ostrołęka | |||||
146 | Pażych Klaudia | Stepna-Michałki | 3km | UKS Siódemka Ostrołęka | |||||
Urząd Miasta Ostrołęki | |||||||||
147 | Tworkowski Mariusz | Ostrołęka | 3km | Urząd Miasta Ostrołęki | |||||
148 | Kuć Hanna | Ostrołęka | 3km | Urząd Miasta Ostrołęki | |||||
ZPHU DREWMAX | |||||||||
149 | Stachacz Mirosław | Ostrołęka | 3km | ZPHU DREWMAX | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
150 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | 3km | ||||||
151 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | 3km | ||||||
152 | Kraśniewski Karol Kraśniewski | Łątczyn | 3km | ||||||
153 | Kamińska Ewa | Zabiele Piliki | 3km NW | ||||||
154 | Warszawik Anna | Ostrołęka | 3km | ||||||
155 | Kamionowski Norbert | Ostrołęka | 3km | ||||||
156 | Ambroziak Anna | Nowa Wieś Wschodnia | 3km | ||||||
157 | Dmochowski Wiktor | Ostrołęka | 3km | ||||||
158 | Piersa Malgorzata | Ostrołęka | 3km | ||||||
159 | Chojnowski Arkadiusz | Rzekuń | 3km | ||||||
160 | Antczak Sandra | Rzekuń | 3km | ||||||
161 | Tworkowska Gosia | Ostrołęka | 3km | ||||||
162 | Kalinowski Jarosław | Ostrołęka | 3km | ||||||
163 | Kalinowski Daniel | Siarki | 3km | ||||||
164 | Wróblewska Iwona | Wyszkow | 3km NW | ||||||
165 | Bystrek Joanna | Gnaty | 3km | ||||||
166 | Bożomański Tomasz | Ostrołęka | 3km | ||||||
167 | Bożomańska Alicja | Ostrołęka | 1km | ||||||
168 | Bożomańska Lenka | Ostrołęka | 300m | ||||||
169 | PALEWSKA AGNIESZKA | PUŁTUSK | 3km | ||||||
170 | Dębska Joanna | Płońsk | 3km | ||||||
171 | Brodzik Justyna | Ostrołęka | 3km | ||||||
172 | Piątek Aleksandra | Goworowo | 3km | ||||||
173 | WULTAŃSKA DOMINIKA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 3km | ||||||
174 | Kowalczyk Kacper | Ostrołęcka | 300m | ||||||
175 | Gajewski Mariusz Gajewski | Pułtusk | 3km | ||||||
176 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | 3km | ||||||
177 | Dzierlatka Piotr | Ostrołęka | 3km | ||||||
178 | Szmigiel Sylwia | Wanacja | 3km | ||||||
179 | Załuska Leszek | Ostrołęka | 3km | ||||||
180 | Kulikowska Olga | Olszewo-Borki | 3km | ||||||
181 | Kuć Marek | Ostrołęka | 300m | ||||||
182 | Kotlarz Karol | Ostrołęka | 3km | ||||||
183 | Gałan Kamil | Ostrołęka | 3km | ||||||
184 | MIERZEJEWSKI ANDRZEJ | ŁAWY | 3km | ||||||
185 | Kurbiel-Syrocka Aleksandra | Ostroleka | 3km | ||||||
186 | Syrocki Michał Syrocki | Warszawa | 3km | ||||||
187 | Kalinowska Agnieszka | Ostrołęka | 3km | ||||||
188 | Bakuła Piotr | Siemnocha | 3km | ||||||
189 | Samul Anna | Ławy | 300m | ||||||
190 | Cenzer Julia | Ławy | 1km | ||||||
191 | Rydzewski Marcin | Łomża | 3km | ||||||
192 | Pędzich Olga | Rzekuń | 3km | ||||||
193 | Wajszczyk Wiesław | Podborze | 3km | ||||||
194 | Rydzewska Agnieszka | Łomża | 3km | ||||||
195 | Gumkowski Piotr | Czarnowiec | 3km | ||||||
196 | Choromański Łukasz | Ostrołęka | 3km | ||||||
197 | Drabot Kamil | Ostrołęka | 3km | ||||||
198 | BAKUŁA JERZY BAKUŁA | LASKOWIEC | 3km | ||||||
199 | Makowiecki Kamil | Olszewka | 3km | ||||||
200 | Radomski Piotr | Małkinia Górna | 3km | ||||||
201 | Bialik Hubert | Ostrołęka | 3km | ||||||
202 | Murach Małgorzata | Lelis | 3km | ||||||
203 | Murach Antoni | Lelis | 300m | ||||||
204 | Murach Julian | Lelis | 300m | ||||||
205 | Pajka Jakub | Ostrołęka | 3km | ||||||
206 | Pajka Maciej | Ostrołęka | 300m | ||||||
207 | Pajka Izabela | Ostrołęka | 1km | ||||||
208 | Bednarczyk Roksana | Ostrołęka | 3km | ||||||
209 | Jastrzębski Igor | Ostrołęka | 300m | ||||||
210 | Frydrychowicz Michał | Warszawa | 3km | ||||||
211 | Frydrychowicz Agata | Warszawa | 1km | ||||||
212 | Frydrychowicz Mikołaj | Warszawa | 3km | ||||||
213 | Frydrychowicz Szymon | Warszawa | 300m | ||||||
214 | Wailewski Dawid | Niwkowo | 3km | ||||||
215 | Dawid Danuta | Ostrołęka | 3km | ||||||
216 | Wiśniewski Karol | Miastkowo | 3km | ||||||
217 | Gontarczyk Paweł | Ostrołęka | 3km | ||||||
218 | Gontarczyk Alicja | Ostrołęka | 300m | ||||||
219 | Wiśniewska Anna | Miastkowo | 3km | ||||||
220 | Wiśniewski Filip | Miastkowo | 1km | ||||||
221 | Polakowski Piotr | Jarnuty | 3km | ||||||
222 | Korzeniecki Marcin | Ostrołeka | 3km | ||||||
223 | Pędzich Marianna | Szafarczyska | 3km NW | ||||||
224 | Kaczyńska Milena | Janki Młode | 3km | ||||||
225 | Demby Andrzej | Ostrołęka | 3km | ||||||
226 | Grzyb Jacek | Ostroleka | 3km | ||||||
227 | nowicka Agnieszka | warszawa | 3km | ||||||
228 | oleksiak szymon | warszawa | 1km | ||||||
229 | Kałużna Anna | Sosnowiec | 3km NW | ||||||
230 | Petrykowska Dorota | Ostroleka | 3km | ||||||
231 | Opechowski Patryk Opechowski | Ostrołęka | 3km | ||||||
232 | Budnicki Piotr | Ostrołęka | 3km | ||||||
233 | Krzyna Janek Krzyna | Rzekuń | 3km | ||||||
234 | Dobkowski Maciej | Ostrołęka | 3km | ||||||
235 | Konopka Mariola | Nowosiedliny | 3km | ||||||
236 | Żebrowski Marcin | Ostrołęka | 3km | ||||||
237 | Pszonak Krzysztof | Ostrołęka | 3km | ||||||
bbl Ostrołęka | |||||||||
238 | Bukowski Michał | Ostrołęka | 3km | bbl Ostrołęka | |||||
Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń | |||||||||
239 | Januć Klaudia | Łomża | 300m | Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń |
Wyświetleń: 13620