V Bieg Kolejarza
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Sierzputowski Artur Ostrołęka 3km -
2 Liceum Ogólnokształcące
2 Niedźwiecki Michał Ostrołęka 3km NW 2 Liceum Ogólnokształcące
2 ORel
3 POTYRAJ MARIUSZ PRZASNYSZ 3km 2 ORel
3 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
4 Szymczyk Krzysztof Ostrołęka 3km NW 3 Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce
AGRO-METAL OSTROŁĘKA
5 Wilkowski Mirosław Ostrołeka 3km AGRO-METAL OSTROŁĘKA
AGRO-METAL Ostrołęka
6 Dąbrowski Przemysław Rzekuń 3km AGRO-METAL Ostrołęka
APN Ostrołęka
7 Ambrzykowski Mikołaj Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
8 Gogulski Jan Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
9 Korzeniecki Szymon Ostrołeka 1km APN Ostrołęka
APN Ostrołęka
10 Mądrzak Adam Kruki 1km APN Ostrołęka
11 Petrykowski Paweł Ostrołęka 300m APN Ostrołęka
12 Rusiłowicz Przemysław Ostrołęka 1km APN Ostrołęka
AZS SGH
13 Patoka Olga Olszewo-Borki 3km AZS SGH
Aktywni Węgrów
14 Polkowski Dawid węgrów 300m Aktywni Węgrów
Amator_Sportu
15 Warszawik Tomasz Ostrolęka 3km Amator_Sportu
16 Wiśniewski Michał Laskowiec 3km Amator_Sportu
Amator_Sportu
17 Wójtowicz Robert Ostrołęka 3km Amator_Sportu
18 Łukasiak Aleksandra Ostrołęka 3km Amator_Sportu
BBL Ostroleka
19 Rykowski Grzegorz Ostrołęka 3km BBL Ostroleka
20 Rykowski Kacper Drężewo 1km BBL Ostroleka
Biegam Bo Lubię Ostrołęka
21 Bukowski Aleksander Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
22 Chojnowska Natalia Tobolice 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
23 Kamińska Natalia Zabiele Piliki 1km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
24 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
25 Konopka Monika Nowosiedliny 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
26 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
27 Morawski Piotr Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
28 Pędzich Kacper Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
29 Rykowski Stefan Ostrołęka 300m Biegam Bo Lubię Ostrołęka
30 Sokołowska Justyna Ostrołęka 3km NW Biegam Bo Lubię Ostrołęka
31 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
32 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
33 Szkudlarek Emilia Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
34 Waszkiewicz Edyta Ołdaki 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box
35 Kurpiewska Ewa Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box
36 Kurpiewski Adam Ostrołęka 3km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/RRC Ostrołęka/Furia Training Box
Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS Clan O-ka
37 Brodacki Michał Ostrołęka 3km NW Biegam Bo Lubię Ostrołęka/ UKS Clan O-ka
BŁOTNIAKI
38 Brodzik Mariusz Ostrołęka 3km BŁOTNIAKI
Decathlon Ostrołęka
39 Nowak Natalia Ostrołęla 3km Decathlon Ostrołęka
Dąbrowski. TEAM
40 Gutowski Krystian Ostrołęka 3km Dąbrowski. TEAM
Dąbrowski TEAM
41 Gawek Michał Ostrołęka 3km Dąbrowski TEAM
Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
42 Krupiński Marek Ostrołęka 3km Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni
Fc Barcelona
43 Barca Henryk Ostrołęka 3km Fc Barcelona
44 Barca Julian Ostrołęka 300m Fc Barcelona
45 Barca Leon Ostrołęka 300m Fc Barcelona
46 Barca Sylwia Ostrołęka 3km Fc Barcelona
Gladiator Ostrołęka
47 Dobkowski Kornel Drężewo 3km Gladiator Ostrołęka
I LO/ BBL Ostrołęka
48 Sokołowski Kacper Ostrołęka 3km NW I LO/ BBL Ostrołęka
JRCM
49 Klimczak Robert Ostrołęka/Jednorożec 3km JRCM
Jantar Ostrołęka
50 Lebuda Kinga Ostrołęka 3km Jantar Ostrołęka
KK24h
51 Karczewski Marek Czarnowiec 3km NW KK24h
52 Leszczyński Krzysztof Ostrołęka 3km KK24h
KS ARCO ŁAWY
53 Żebrowski Marek Rzekuń 3km KS ARCO ŁAWY
Mazowiecki Urząd Wojewódzki
54 Grabowski Marcin Ostrołęka 3km Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Monar Arkadia Team
55 Matuszak Dariusz Ostrołęka 3km Monar Arkadia Team
Morsy Ostrołęka
56 Ciuchta Mariusz Szwendrowy Most 3km Morsy Ostrołęka
57 Ciuchta Wiktor Szwendrowy Most 3km Morsy Ostrołęka
58 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka 3km NW Morsy Ostrołęka
Morsy Ostrołęka
59 Ciuchta Olga Szwendrowy Most 1km Morsy Ostrołęka
60 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 3km Morsy Ostrołęka
NW CZŁAPSKI TEAM
61 Zabłocki Karol Warszawa 3km NW NW CZŁAPSKI TEAM
Następny Krok
62 Figura Olga Ostrołęka 3km Następny Krok
63 Florek Daria Ostrołęka 3km Następny Krok
64 Skowroński Michał Ostrołęka 3km Następny Krok
65 SKOWROŃSKI SŁAWEK TOBOLICE 3km Następny Krok
OSM Piątnica Team
66 Biernat Tomasz Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team
67 Podbielski Paweł Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team
OSM Piątnica Team
68 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 3km OSM Piątnica Team
OSTRÓW BIEGA
69 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka 3km OSTRÓW BIEGA
70 Barzał Dawid Ostrów Mazowiecka 3km OSTRÓW BIEGA
71 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 3km OSTRÓW BIEGA
Osiedle Stacja Ostrołęka
72 Grabowska Krystyna Ostrołęka 3km NW Osiedle Stacja Ostrołęka
73 Grabowski Błażej Ostrołęka 300m Osiedle Stacja Ostrołęka
Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
74 Garbulewski Błażej Ostrołęka 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
75 Sobczak Gabriela Czarnowiec 300m Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce
RKS RUTKOWSCY
76 Rutkowski Tomasz Ostrołęka 3km RKS RUTKOWSCY
Rada Miasta Ostrołęki
77 Grabowski Jerzy Ostrołęka 3km Rada Miasta Ostrołęki
Reebok RUN CREW Ostrołęka
78 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 3km Reebok RUN CREW Ostrołęka
Reebok Run Crew Ostrołęka
79 Brodzik Bartłomiej Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
80 Brodzik Mariusz Ostrołęka 300m Reebok Run Crew Ostrołęka
81 Czartoryjska Justyna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
82 Jędrzejczyk Franciszek Ostrołęka 300m Reebok Run Crew Ostrołęka
83 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
84 Jędrzejczyk Sławomir ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
85 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
86 Kucisz Martyna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
87 Kucisz Piotr Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
88 Saj Joanna Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka
Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
89 Kraska Tomasz Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
90 Ogonowski Filip Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
91 Pełtak Marzena Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
92 Ambrzykowska Joanna Ostroleka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
93 Ambrzykowski Krzysztof Ostrołeka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
94 Bieżuński Rafał Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
95 Cholewińska Barbara Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
96 Domurad Magdalena Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
97 Mierzejewski Tomasz Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
98 Wiercińska Olga Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
99 Zaczkowski Adam Ostrołęka 3km Reebok Run Crew Ostrołęka/Furia Training Box
SP2 OSTROŁĘKA
100 Gawek Marianna Ostrołęka 1km SP2 OSTROŁĘKA
SP5 OSTROŁĘKA
101 Charewicz Oliwia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
102 Gawek Marcel Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
103 Rusiłowicz Kornelia Ostrołęka 1km SP5 OSTROŁĘKA
SP 6/Biegam Bo Lubię Ostrołęka
104 Sokołowska Amelia Ostrołęka 1km SP 6/Biegam Bo Lubię Ostrołęka
SP Drwęcz
105 Białobrzeski Dariusz Susk Nowy 1km SP Drwęcz
106 Białobrzeski Paweł Susk Nowy 300m SP Drwęcz
107 Dąbrowski Gabriel Susk Nowy 1km SP Drwęcz
108 Pawłowski Mateusz Susk Nowy 1km SP Drwęcz
109 Sadłowski Marek Susk Nowy 1km SP Drwęcz
SP LAskowiec
110 Fidura Rafał LAskowiec 1km SP LAskowiec
111 Kaczmarczyk Oliwia LAskowiec 1km SP LAskowiec
SP Rzekuń
112 Samul Julia Ławy 1km SP Rzekuń
SP nr 3
113 Pęza Kacper Ostrołęka 1km SP nr 3
114 Pęza Mikołaj Ostrołęka 1km SP nr 3
SP nr 3 Ostrołęka
115 Biały Aleksander Rzekuń 1km SP nr 3 Ostrołęka
116 Michałowska Anna Ostrołęka 1km SP nr 3 Ostrołęka
117 Michałowski Mateusz Ostrołęka 1km SP nr 3 Ostrołęka
SP nr 5
118 Rutkowska Lena Ostrołęka 1km SP nr 5
SP w Choroszczy
119 Łukaszewicz Jakub Choroszcz 1km SP w Choroszczy
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
120 Kleczkowski Leszek Ostrołeka 3km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
121 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 3km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA
Sp nr 10 Ostrołęka
122 Bukowska Julia Ostrołęka 3km Sp nr 10 Ostrołęka
Stacyjkowo
123 Nadrowski Bartłomiej Ostrołęka 3km Stacyjkowo
Szkoła Podstawowa Nr 2
124 Zaorska Malwina Ławy 1km Szkoła Podstawowa Nr 2
Szkoła Podstawowa Nr 3
125 Bartczak Zofia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
126 Dawid Jakub Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
127 Grabowski Olaf Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
128 Jabłońska Małgorzata Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
129 Pazik Oliwia Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
130 Sobczak Julia Czarnowiec 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
131 Szporak Nikola Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
132 Załuska Jakub Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa Nr 3
Szkoła Podstawowa nr. 10
133 Bryk Karol Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr. 10
134 Bryk Wiktor Ostrołęka 300m Szkoła Podstawowa nr. 10
135 Marczak Maksymilian Ostrołęka 300m Szkoła Podstawowa nr. 10
Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce OTS KORONA
136 Mamiński Bartosz Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr 3 w Ostrołęce OTS KORONA
Szkoła Podstawowa nr 10
137 Kowalik Anna Ostrołęka 1km Szkoła Podstawowa nr 10
TEAM Czarnow(b)iec
138 Antośkiewicz Monika Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
139 Karczewska Małgorzata Czarnowiec 3km TEAM Czarnow(b)iec
UKS ,,Clan''
140 Korsak Grzegorz Korsak Ostrołęka 3km UKS ,,Clan''
UKS 7
141 Matuszak Katarzyna Ostrołęka 1km UKS 7
UKS Diament
142 Jędrzejewski Rafał Dzbenin 1km UKS Diament
UKS Siódemka Ostrołęka
143 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 3km UKS Siódemka Ostrołęka
144 Marcińczyk Izabela Laskowiec 3km UKS Siódemka Ostrołęka
145 Pażych Klaudia Stepna-Michałki 3km UKS Siódemka Ostrołęka
146 Rogoziński Karol Dzbenin 3km UKS Siódemka Ostrołęka
Urząd Miasta Ostrołęki
147 Kuć Hanna Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki
148 Tworkowski Mariusz Ostrołęka 3km Urząd Miasta Ostrołęki
ZPHU DREWMAX
149 Stachacz Mirosław Ostrołęka 3km ZPHU DREWMAX
_BRAK NAZWY_
150 Ambroziak Anna Nowa Wieś Wschodnia 3km
151 Antczak Sandra Rzekuń 3km
152 BAKUŁA JERZY BAKUŁA LASKOWIEC 3km
153 Bakuła Piotr Siemnocha 3km
154 Bednarczyk Roksana Ostrołęka 3km
155 Bialik Hubert Ostrołęka 3km
156 Bożomańska Alicja Ostrołęka 1km
157 Bożomańska Lenka Ostrołęka 300m
158 Bożomański Tomasz Ostrołęka 3km
159 Brodzik Justyna Ostrołęka 3km
160 Budnicki Piotr Ostrołęka 3km
161 Bystrek Joanna Gnaty 3km
162 Cenzer Julia Ławy 1km
163 Chojnowski Arkadiusz Rzekuń 3km
164 Choromański Łukasz Ostrołęka 3km
165 Dawid Danuta Ostrołęka 3km
166 Dębska Joanna Płońsk 3km
167 Demby Andrzej Ostrołęka 3km
168 Dmochowski Wiktor Ostrołęka 3km
169 Dobkowski Maciej Ostrołęka 3km
170 Drabot Kamil Ostrołęka 3km
171 Dzierlatka Piotr Ostrołęka 3km
172 Frydrychowicz Agata Warszawa 1km
173 Frydrychowicz Michał Warszawa 3km
174 Frydrychowicz Mikołaj Warszawa 3km
175 Frydrychowicz Szymon Warszawa 300m
176 Gajewski Mariusz Gajewski Pułtusk 3km
177 Gałan Kamil Ostrołęka 3km
178 Gontarczyk Alicja Ostrołęka 300m
179 Gontarczyk Paweł Ostrołęka 3km
180 Grzyb Jacek Ostroleka 3km
181 Gumkowski Piotr Czarnowiec 3km
182 Jastrzębski Igor Ostrołęka 300m
183 Kaczyńska Milena Janki Młode 3km
184 Kalinowska Agnieszka Ostrołęka 3km
185 Kalinowski Daniel Siarki 3km
186 Kalinowski Jarosław Ostrołęka 3km
187 Kamińska Ewa Zabiele Piliki 3km NW
188 Kamionowski Norbert Ostrołęka 3km
189 Kałużna Anna Sosnowiec 3km NW
190 Konopka Mariola Nowosiedliny 3km
191 Korzeniecki Marcin Ostrołeka 3km
192 Kotlarz Karol Ostrołęka 3km
193 Kowalczyk Kacper Ostrołęcka 300m
194 Kraśniewski Karol Kraśniewski Łątczyn 3km
195 Krzyna Janek Krzyna Rzekuń 3km
196 Kuć Marek Ostrołęka 300m
197 Kulikowska Olga Olszewo-Borki 3km
198 Kurbiel-Syrocka Aleksandra Ostroleka 3km
199 Makowiecki Kamil Olszewka 3km
200 MIERZEJEWSKI ANDRZEJ ŁAWY 3km
201 Murach Antoni Lelis 300m
202 Murach Julian Lelis 300m
203 Murach Małgorzata Lelis 3km
204 nowicka Agnieszka warszawa 3km
205 oleksiak szymon warszawa 1km
206 Opechowski Patryk Opechowski Ostrołęka 3km
207 Pajka Izabela Ostrołęka 1km
208 Pajka Jakub Ostrołęka 3km
209 Pajka Maciej Ostrołęka 300m
210 PALEWSKA AGNIESZKA PUŁTUSK 3km
211 Pędzich Marianna Szafarczyska 3km NW
212 Pędzich Olga Rzekuń 3km
213 Petrykowska Dorota Ostroleka 3km
214 Piątek Aleksandra Goworowo 3km
215 Piersa Malgorzata Ostrołęka 3km
216 Polakowski Piotr Jarnuty 3km
217 Polewaczyk Tomasz Łyse 3km
218 Pszonak Krzysztof Ostrołęka 3km
219 Radomski Piotr Małkinia Górna 3km
220 Rydzewska Agnieszka Łomża 3km
221 Rydzewski Marcin Łomża 3km
222 Samul Anna Ławy 300m
223 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 3km
224 Skrzynski Adam Nacpolsk 3km
225 Syrocki Michał Syrocki Warszawa 3km
226 Szmigiel Sylwia Wanacja 3km
227 Tworkowska Gosia Ostrołęka 3km
228 Wailewski Dawid Niwkowo 3km
229 Wajszczyk Wiesław Podborze 3km
230 Warszawik Anna Ostrołęka 3km
231 Wiśniewska Anna Miastkowo 3km
232 Wiśniewski Filip Miastkowo 1km
233 Wiśniewski Karol Miastkowo 3km
234 Wróblewska Iwona Wyszkow 3km NW
235 WULTAŃSKA DOMINIKA NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3km
236 Załuska Leszek Ostrołęka 3km
237 Żebrowski Marcin Ostrołęka 3km
bbl Ostrołęka
238 Bukowski Michał Ostrołęka 3km bbl Ostrołęka
Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń
239 Januć Klaudia Łomża 300m Łomżyński Klub płetwonurków Podwodny Jeleń


Wyświetleń: 9637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ