Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaczmarczyk Slawomir Serock 10km KACZMARCZYK TEAM
2 Królak Agnieszka Węgorzewo 5km Team Kopeć
3 Różański Krystian Ełk 10km Team Kopeć
4 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 5km Biskupiec Biega
5 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 5km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo 11 MPA
6 górniak monika szczytno 10km
7 Jurczyk Joanna Gronowo 10km Egger Runs
8 Kiszła Wojciech Wydminy 5km 6 Brygada Powietrznodesantowa
9 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
10 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
11 Zieliński Tomasz Olsztyn 5km MTZ BHP
12 URBANIAK AGNIESZKA SZCZYTNO 10km
13 Urbaniak Tomasz Szczytno 10km
14 Załęcki Michał Załęcki Warszawa 10km LOTOS Running Team
15 Jachimowicz Dorota Jeziorany 5km OSiR Lidzbark Warmiński
16 Dembowski Mariusz Lidzbark 10km H+H Polska
17 Borzym Łukasz Kędzierzyn-Koźle 10km
18 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
19 Zielińska Magdalena Olsztyn 5km Team Kopeć
20 Oborski Ryszard Mrągowo 10km
21 Bojarowski Piotr Dąbrówno 10km Team Kopeć
22 Imielska Izabela Iłża 5km Oddział Zabezpieczenia GSt
23 NIKOŁAJÓW Adam WARSZAWA 5km Oddział Zabezpieczenia
24 Kulas Mirosław Krutyń 10km OSP KRUTYŃ
25 Kulas Piotr Krutyń 5km OSP KRUTYŃ
26 Jędrzejczyk Łukasz Mrągowo 10km Klub Biegacza Mrągowo
27 Wyskwar Anna Giżycko 5km
28 Sojko Iwona Giżycko 5km Gizycko
29 Zdunek Mariusz Warszawa 10km ROXY
30 Szok Karol Szok Ryn 10km
31 Frank Michał LEGIONOWO 10km
32 Bielenica Beata Wydminy 5km BBL WYDMINY
33 Romankiewicz Maciej Pisz 5km
34 Walczak Lukas Gdynia 5km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo ElektroniczneZapisy.pl Team
35 Stelmach Piotr Klaudyn 5km opłacono
36 Sulewski Krzysztof Barczewo 10km Finisz Morąg
37 Kozak Monika Giżycko 5km BBL Wydminy opłacono
38 Jadeszko Michał Szczytno 10km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo WARMIŃSKO - MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
39 Garski Kryspin Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
40 Garska Joanna Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
41 Roicka Magdalena Roicka Olsztyn 5km Egger opłacono
42 Kupibida Paweł Olsztyn 5km 4.W-M BOT
43 Jagiełło Paweł Giżycko 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
44 królak przemek Węgorzewo 5km Team Kopeć 15 BZ opłacono
45 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 10km opłacono
46 Hyjek Karol Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
47 Wojna Jarosław Kętrzyn 10km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo Drużyna ML
48 Pozdrawiam Mariusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia
49 Jurewicz Dariusz Gołdap 5km 15 Gołdapski Pułk Przecwlotniczy
50 Szulkowski Przemysław Szczytno 10km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo
51 Kujawa Paweł Biskupiec 5km Biskupiec Biega opłacono
52 Fedejko Mirosław Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
53 Kowalewska Iwona Gołdap 10km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej
54 Polewaczyk Tomasz Łyse 5km
55 Iwaszko Urszula Wydminy 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
56 Szymański Adam Warszawa 5km opłacono
57 Archacki Patryk Archacki Piecki 5km opłacono
58 Haraf Michał Bartoszyce 10km opłacono
59 Leśniewski Jan Elbląg 10km - 70lat i więcej EL Aktywni
60 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10km Buchalter Elbląg opłacono
61 Szuba Zofia Kałęczyn 10km opłacono
62 Furgała Piotr Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
63 Zieja Kasia Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
64 Pik Paulina Bartoszyce 10km
65 Kaczmarczyk Justyna Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
66 Hryszko Paweł Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
67 REMISZEWSKI Maciej BARANOWO 5km - 16-17lat
68 Soliwoda Jacek Kętrzyn 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
69 remiszewski zbigniew BARANOWO 10km KACZMARCZYK TEAM
70 Ostromecka Anna Bartoszyce 10km URWIS BIEGA opłacono
71 Łajkowski Marek Bartoszyce 10km opłacono
72 Krupiński Bogumił Olsztyn 5km opłacono
73 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński 5km KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono
74 Milanowski Grzegorz Augustów 10km Biegam bo chcę
75 Filipiak Jan Piecki 10km opłacono
76 FILIPIAK Grzegorz Targowo 10km Osp Targowo opłacono
77 FILIPIAK MAGDALENA Targowo 10km Osp Targowo opłacono
78 Grobelny Marcin Rogóż 10km opłacono
79 Parciak Wiktor Mrągowo 5km opłacono
80 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
81 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
82 Paszko Kamil Florczaki 10km Finisz Morąg opłacono
83 Ducher Longin MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
84 Bonk Bartosz Olsztyn 10km Pszczółkowski Team opłacono
85 Diaczek Halina Giżycko 10km opłacono
86 Cegielski Marcin Szczytno 10km Aikido/Morsy Szczytno # Reset opłacono
87 PIECZARKA Dariusz Olsztyn 10km KUROPATWA TEAM opłacono
88 Markowicz Zenon Barczewo 10km opłacono
89 Krawczyk Jan Korsze 5km Wybiegamy To! opłacono
90 Uminski Wojciech Szczytno 5km - żołnierze i pracownicy ron WOSzK Mrągowo 8 Szczycieński Batalion Radiotechniczny
91 Kędziora Łukasz Mragowo 10km opłacono
92 bajc Marzena lidzbark warmiski 10km Klub biegacza Lidzbark Warmiński
93 Kochańska Aneta Kochańska szczytno 5km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono
94 Kiśluk Jarek Mikołajki 10km Team Kopeć opłacono
95 Serafin Łukasz Dźwierzuty 5km OSP Dźwierzuty
96 Bogusz Justyna Mrągowo 5km Kuropatwa Team/ KB Mrągowo opłacono
97 Jachna Dariusz Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
98 Bartczak Marcin Bisztynek 10km Drużyna ML opłacono
99 Jakacki Sylwester Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
100 Moroz Elżbieta Kętrzyn 10km opłacono


Wyświetleń: 5814

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ