5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Królak Agnieszka Węgorzewo 5km Team Kopeć
2 Didjurgeit Wiktor Biskupiec 5km Biskupiec Biega
3 Kiszła Wojciech Wydminy 5km 6 Brygada Powietrznodesantowa
4 JARONIEC DARIUSZ GIŻYCKO 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
5 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
6 Zieliński Tomasz Olsztyn 5km MTZ BHP
7 Jachimowicz Dorota Jeziorany 5km OSiR Lidzbark Warmiński
8 Olkowski Rafał Lidzbark Warmiński 5km 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI
9 Zielińska Magdalena Olsztyn 5km Team Kopeć
10 Imielska Izabela Iłża 5km Oddział Zabezpieczenia GSt
11 NIKOŁAJÓW Adam WARSZAWA 5km Oddział Zabezpieczenia
12 Kulas Piotr Krutyń 5km OSP KRUTYŃ
13 Wyskwar Anna Giżycko 5km
14 Sojko Iwona Giżycko 5km Gizycko
15 Bielenica Beata Wydminy 5km BBL WYDMINY
16 Romankiewicz Maciej Pisz 5km
17 Stelmach Piotr Klaudyn 5km opłacono
18 Kozak Monika Giżycko 5km BBL Wydminy opłacono
19 Garski Kryspin Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
20 Garska Joanna Bytów 5km Świat Płytek u Kryspina
21 Roicka Magdalena Roicka Olsztyn 5km Egger opłacono
22 Kupibida Paweł Olsztyn 5km 4.W-M BOT
23 Jagiełło Paweł Giżycko 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
24 królak przemek Węgorzewo 5km Team Kopeć 15 BZ opłacono
25 Jurewicz Dariusz Gołdap 5km 15 Gołdapski Pułk Przecwlotniczy
26 Kujawa Paweł Biskupiec 5km Biskupiec Biega opłacono
27 Polewaczyk Tomasz Łyse 5km
28 Iwaszko Urszula Wydminy 5km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
29 Szymański Adam Warszawa 5km opłacono
30 Archacki Patryk Archacki Piecki 5km opłacono
31 Furgała Piotr Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono
32 Kaczmarczyk Justyna Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
33 Hryszko Paweł Białystok 5km MKS "Juvenia" Białystok opłacono
34 Soliwoda Jacek Kętrzyn 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
35 Krupiński Bogumił Olsztyn 5km opłacono
36 Rożnowska Anna Lidzbark Warmiński 5km KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI opłacono
37 Parciak Wiktor Mrągowo 5km opłacono
38 Krawczyk Jan Korsze 5km Wybiegamy To! opłacono
39 Kochańska Aneta Kochańska szczytno 5km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono
40 Serafin Łukasz Dźwierzuty 5km OSP Dźwierzuty
41 Bogusz Justyna Mrągowo 5km Kuropatwa Team/ KB Mrągowo opłacono
42 Jachna Dariusz Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
43 Jakacki Sylwester Bartoszyce 5km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
44 Godzieba Marek Barczewo 5km opłacono
45 Olender Anna Mragowo 5km 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY opłacono
46 Bobiński Jerzy Kamionek 5km MORSY SZCZYTNO #RESET opłacono
47 Łatienkow Karolina Olsztyn 5km opłacono
48 Kasiński Oskar Lidzbark Warmiński 5km Klub biegacza Lidzbark Warmiński
49 Łosiak Michał Łosiak Biskupiec 5km opłacono
50 Banachowska Paulina Biała Piska 5km 15 Brygada Zmechanizowana opłacono
51 Hrynko Jacek Białystok 5km PRO366 opłacono
52 Dzikowski Mariusz Gronowo 5km opłacono
53 Brodzik Mariusz Ostrołęka 5km
54 Sobocińska Ewelina Orzysz 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
55 Sikorski Krystian Bartoszyce 5km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono
56 Sikorska Nina Bartoszyce 5km Bartoszycka grupa biegowa Endorfiny opłacono
57 Chodukiewicz Jan Kwidzyn 5km opłacono
58 ZAMORSKI TOMASZ LIDZBARK WARMIŃSKI 5km
59 Poleacek Eugen Biskupiec 5km Electrogrup PL opłacono
60 Jarosińska Liwia Jarosińska Maradki 5km Klub Biegacza Mrągowo/Egger opłacono
61 Hirsz Kamil Hirsz Lodz 5km Celironman
62 Skalska-Amendy Izabela mrągowo 5km opłacono
63 Chmiel Remigiusz Gołdap 5km Łowcy Przygód Gołdap opłacono
64 Kowalczyk Anna Kętrzyn 5km Drużyna ML opłacono
65 Wiśniewski Damian Mrągowo 5km opłacono
66 Janczewska Aneta Orzysz 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
67 Bukwaś Tomasz Gołdap 5km LA OSiR Gołdap
68 karniłowicz dawid Gołdap 5km LA OSiR Gołdap
69 sadowski zygmunt mrągowo 5km Klub Biegacza Mrągowo opłacono
70 Kurpiewska Dorota Pisz 5km Klub Morsów w Piszu opłacono
71 Tkacz Jacek Olsztyn 5km Team Kopeć opłacono
72 Rzosiński Paweł Bartoszyce 5km Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd opłacono
73 ŚLUBECKI TOMASZ KĘTRZYN 5km opłacono
74 Walczak Krzysztof Gdynia 5km ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 9634

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ