Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
2 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 5km | Świat Płytek u Kryspina | |
3 | Garska Joanna | Bytów | Polska | 5km | Świat Płytek u Kryspina | |
4 | Roicka Magdalena Roicka | Olsztyn | Polska | 5km | Egger | opłacono |
5 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Polska | 5km | 4.W-M BOT | |
6 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
7 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 5km | Team Kopeć 15 BZ | opłacono |
8 | Jurewicz Dariusz | Gołdap | Polska | 5km | 15 Gołdapski Pułk Przecwlotniczy | |
9 | Kujawa Paweł | Biskupiec | Polska | 5km | Biskupiec Biega | opłacono |
10 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 5km | ||
11 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | 5km | BBL Wydminy | opłacono |
12 | Szymański Adam | Warszawa | Polska | 5km | opłacono | |
13 | Archacki Patryk Archacki | Piecki | Polska | 5km | opłacono | |
14 | Furgała Piotr | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono |
15 | Kaczmarczyk Justyna | Białystok | Polska | 5km | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
16 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | 5km | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
17 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
18 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | 5km | opłacono | |
19 | Rożnowska Anna | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono |
20 | Zielińska Magdalena | Olsztyn | Polska | 5km | Team Kopeć | |
21 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 5km | Team Kopeć | |
22 | Didjurgeit Wiktor | Biskupiec | Polska | 5km | Biskupiec Biega | |
23 | Kiszła Wojciech | Wydminy | Polska | 5km | 6 Brygada Powietrznodesantowa | |
24 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
25 | Głąb Krzysztof | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI | |
26 | Zieliński Tomasz | Olsztyn | Polska | 5km | MTZ BHP | |
27 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Polska | 5km | OSiR Lidzbark Warmiński | |
28 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI | |
29 | Parciak Wiktor | Mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
30 | Imielska Izabela | Iłża | Polska | 5km | Oddział Zabezpieczenia GSt | |
31 | NIKOŁAJÓW Adam | WARSZAWA | Polska | 5km | Oddział Zabezpieczenia | |
32 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | 5km | OSP KRUTYŃ | |
33 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | 5km | ||
34 | Sojko Iwona | Giżycko | Polska | 5km | Gizycko | |
35 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | 5km | BBL WYDMINY | |
36 | Romankiewicz Maciej | Pisz | Polska | 5km | ||
37 | Stelmach Piotr | Klaudyn | Polska | 5km | opłacono | |
38 | Wiśniewski Damian | Mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
39 | Sikorska Nina | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka grupa biegowa Endorfiny | opłacono |
40 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | 5km | opłacono | |
41 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | 5km | ||
42 | Poleacek Eugen | Biskupiec | Polska | 5km | Electrogrup PL | opłacono |
43 | Jarosińska Liwia Jarosińska | Maradki | Polska | 5km | Klub Biegacza Mrągowo/Egger | opłacono |
44 | Hirsz Kamil Hirsz | Lodz | Polska | 5km | Celironman | |
45 | Skalska-Amendy Izabela | mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
46 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 5km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
47 | Kowalczyk Anna | Kętrzyn | Polska | 5km | Drużyna ML | opłacono |
48 | Sikorski Krystian | Bartoszyce | Polska | 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
49 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
50 | Bukwaś Tomasz | Gołdap | Polska | 5km | LA OSiR Gołdap | |
51 | karniłowicz dawid | Gołdap | Polska | 5km | LA OSiR Gołdap | |
52 | sadowski zygmunt | mrągowo | Polska | 5km | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono |
53 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 5km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
54 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Polska | 5km | Team Kopeć | opłacono |
55 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | 5km | Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | opłacono |
56 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Polska | 5km | opłacono | |
57 | Bobiński Jerzy | Kamionek | Polska | 5km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
58 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 5km | Wybiegamy To! | opłacono |
59 | Kochańska Aneta Kochańska | szczytno | Polska | 5km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
60 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Polska | 5km | OSP Dźwierzuty | |
61 | Bogusz Justyna | Mrągowo | Polska | 5km | Kuropatwa Team/ KB Mrągowo | opłacono |
62 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Polska | 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
63 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
64 | Godzieba Marek | Barczewo | Polska | 5km | opłacono | |
65 | Olender Anna | Mragowo | Polska | 5km | 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY | opłacono |
66 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
67 | Łatienkow Karolina | Olsztyn | Polska | 5km | opłacono | |
68 | Kasiński Oskar | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | Klub biegacza Lidzbark Warmiński | |
69 | Łosiak Michał Łosiak | Biskupiec | Polska | 5km | opłacono | |
70 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 5km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono |
71 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 5km | PRO366 | opłacono |
72 | Dzikowski Mariusz | Gronowo | Polska | 5km | opłacono | |
73 | Brodzik Mariusz | Ostrołęka | Polska | 5km | ||
74 | Sobocińska Ewelina | Orzysz | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
Wyświetleń: 21480