Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Polska | 5km | Team Kopeć | |
2 | Didjurgeit Wiktor | Biskupiec | Polska | 5km | Biskupiec Biega | |
3 | Kiszła Wojciech | Wydminy | Polska | 5km | 6 Brygada Powietrznodesantowa | |
4 | JARONIEC DARIUSZ | GIŻYCKO | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
5 | Głąb Krzysztof | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI | |
6 | Zieliński Tomasz | Olsztyn | Polska | 5km | MTZ BHP | |
7 | Jachimowicz Dorota | Jeziorany | Polska | 5km | OSiR Lidzbark Warmiński | |
8 | Olkowski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | 9 warmiński pułk rozpoznawczy , OSiR LIDZBARK WARMIŃSKI | |
9 | Zielińska Magdalena | Olsztyn | Polska | 5km | Team Kopeć | |
10 | Imielska Izabela | Iłża | Polska | 5km | Oddział Zabezpieczenia GSt | |
11 | NIKOŁAJÓW Adam | WARSZAWA | Polska | 5km | Oddział Zabezpieczenia | |
12 | Kulas Piotr | Krutyń | Polska | 5km | OSP KRUTYŃ | |
13 | Wyskwar Anna | Giżycko | Polska | 5km | ||
14 | Sojko Iwona | Giżycko | Polska | 5km | Gizycko | |
15 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | 5km | BBL WYDMINY | |
16 | Romankiewicz Maciej | Pisz | Polska | 5km | ||
17 | Stelmach Piotr | Klaudyn | Polska | 5km | opłacono | |
18 | Kozak Monika | Giżycko | Polska | 5km | BBL Wydminy | opłacono |
19 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | 5km | Świat Płytek u Kryspina | |
20 | Garska Joanna | Bytów | Polska | 5km | Świat Płytek u Kryspina | |
21 | Roicka Magdalena Roicka | Olsztyn | Polska | 5km | Egger | opłacono |
22 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Polska | 5km | 4.W-M BOT | |
23 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
24 | królak przemek | Węgorzewo | Polska | 5km | Team Kopeć 15 BZ | opłacono |
25 | Jurewicz Dariusz | Gołdap | Polska | 5km | 15 Gołdapski Pułk Przecwlotniczy | |
26 | Kujawa Paweł | Biskupiec | Polska | 5km | Biskupiec Biega | opłacono |
27 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | 5km | ||
28 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 5km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
29 | Szymański Adam | Warszawa | Polska | 5km | opłacono | |
30 | Archacki Patryk Archacki | Piecki | Polska | 5km | opłacono | |
31 | Furgała Piotr | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY | opłacono |
32 | Kaczmarczyk Justyna | Białystok | Polska | 5km | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
33 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | 5km | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono |
34 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
35 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | 5km | opłacono | |
36 | Rożnowska Anna | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono |
37 | Parciak Wiktor | Mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
38 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 5km | Wybiegamy To! | opłacono |
39 | Kochańska Aneta Kochańska | szczytno | Polska | 5km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
40 | Serafin Łukasz | Dźwierzuty | Polska | 5km | OSP Dźwierzuty | |
41 | Bogusz Justyna | Mrągowo | Polska | 5km | Kuropatwa Team/ KB Mrągowo | opłacono |
42 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Polska | 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
43 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
44 | Godzieba Marek | Barczewo | Polska | 5km | opłacono | |
45 | Olender Anna | Mragowo | Polska | 5km | 10 WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY | opłacono |
46 | Bobiński Jerzy | Kamionek | Polska | 5km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono |
47 | Łatienkow Karolina | Olsztyn | Polska | 5km | opłacono | |
48 | Kasiński Oskar | Lidzbark Warmiński | Polska | 5km | Klub biegacza Lidzbark Warmiński | |
49 | Łosiak Michał Łosiak | Biskupiec | Polska | 5km | opłacono | |
50 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 5km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono |
51 | Hrynko Jacek | Białystok | Polska | 5km | PRO366 | opłacono |
52 | Dzikowski Mariusz | Gronowo | Polska | 5km | opłacono | |
53 | Brodzik Mariusz | Ostrołęka | Polska | 5km | ||
54 | Sobocińska Ewelina | Orzysz | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
55 | Sikorski Krystian | Bartoszyce | Polska | 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
56 | Sikorska Nina | Bartoszyce | Polska | 5km | Bartoszycka grupa biegowa Endorfiny | opłacono |
57 | Chodukiewicz Jan | Kwidzyn | Polska | 5km | opłacono | |
58 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | 5km | ||
59 | Poleacek Eugen | Biskupiec | Polska | 5km | Electrogrup PL | opłacono |
60 | Jarosińska Liwia Jarosińska | Maradki | Polska | 5km | Klub Biegacza Mrągowo/Egger | opłacono |
61 | Hirsz Kamil Hirsz | Lodz | Polska | 5km | Celironman | |
62 | Skalska-Amendy Izabela | mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
63 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 5km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
64 | Kowalczyk Anna | Kętrzyn | Polska | 5km | Drużyna ML | opłacono |
65 | Wiśniewski Damian | Mrągowo | Polska | 5km | opłacono | |
66 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
67 | Bukwaś Tomasz | Gołdap | Polska | 5km | LA OSiR Gołdap | |
68 | karniłowicz dawid | Gołdap | Polska | 5km | LA OSiR Gołdap | |
69 | sadowski zygmunt | mrągowo | Polska | 5km | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono |
70 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 5km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
71 | Tkacz Jacek | Olsztyn | Polska | 5km | Team Kopeć | opłacono |
72 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | 5km | Jednostka Strzelecka 1028 Gietrzwałd | opłacono |
73 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Polska | 5km | opłacono | |
74 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 21430