10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 10km opłacono
2 Hyjek Karol Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
3 Fedejko Mirosław Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
4 Haraf Michał Bartoszyce 10km opłacono
5 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10km Buchalter Elbląg opłacono
6 Szuba Zofia Kałęczyn 10km opłacono
7 Zieja Kasia Olsztyn 10km SKAZANI NA SUKCES opłacono
8 Ostromecka Anna Bartoszyce 10km URWIS BIEGA opłacono
9 Łajkowski Marek Bartoszyce 10km opłacono
10 Filipiak Jan Piecki 10km opłacono
11 FILIPIAK Grzegorz Targowo 10km Osp Targowo opłacono
12 FILIPIAK MAGDALENA Targowo 10km Osp Targowo opłacono
13 Grobelny Marcin Rogóż 10km opłacono
14 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
15 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
16 Paszko Kamil Florczaki 10km Finisz Morąg opłacono
17 Ducher Longin MORĄG 10km Finisz Morąg opłacono
18 Bonk Bartosz Olsztyn 10km Pszczółkowski Team opłacono
19 Diaczek Halina Giżycko 10km opłacono
20 Cegielski Marcin Szczytno 10km Aikido/Morsy Szczytno # Reset opłacono
21 PIECZARKA Dariusz Olsztyn 10km KUROPATWA TEAM opłacono
22 Markowicz Zenon Barczewo 10km opłacono
23 Kędziora Łukasz Mragowo 10km opłacono
24 Kiśluk Jarek Mikołajki 10km Team Kopeć opłacono
25 Bartczak Marcin Bisztynek 10km Drużyna ML opłacono
26 Moroz Elżbieta Kętrzyn 10km opłacono
27 Moroz Andrzej Kętrzyn 10km opłacono
28 Kaczmarczyk Inga Radom 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
29 Kaczmarczyk Adam Radom 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
30 Kaczmarczyk Andrzej Warpuny 10km KACZMARCZYK TEAM opłacono
31 Balcewicz Kamil Mrągowo 10km opłacono
32 Majer Jakub Warszawa 10km opłacono
33 Majer Bogusława Warszawa 10km Vege Runners opłacono
34 Wdowiak Wojciech Olsztyn 10km Wdowiak&Friends opłacono
35 Jerulank Wiesław Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
36 Kmieciński Szymon Kmieciński Bartąg 10km opłacono
37 Dylak Grzegorz Mrągowo 10km opłacono
38 Kalinowski Jarosław Ostrołęka 10km opłacono
39 Draszczyk Marcin Toruń 10km Rebel Runners opłacono
40 Gabinecka Monika Leoncin 10km opłacono
41 Gabinecki Jarosław Leoncin 10km opłacono
42 PUSIO Adam Gdańsk 10km opłacono
43 Liśkiewicz Beata Kętrzyn 10km GF ACER opłacono
44 Traszkuć Anna Mrągowo 10km opłacono
45 Mucha Jan Wipsowo 10km opłacono
46 Smoliński Rafał Przasnysz 10km KS Przaśnik Przasnysz / PSP Przasnysz opłacono
47 Bałazy Marcin Szczytno 10km Goście z Galaktyki Arkana opłacono
48 Bielski Tomasz Gołdap 10km Straż Graniczna Gołdap opłacono
49 Lis Sebastian Mrągowo 10km opłacono
50 Fiedorczyk Janusz Ełk 10km opłacono
51 Kordek Jarosław SZCZYTNO 10km MORSY SZCZYTNO#RESET opłacono
52 Bojanowski Tomasz Rańsk 10km Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie opłacono
53 Gronski Roman Giżycko 10km Masters Giżycko opłacono
54 Kozlowski Edward Łyse 10km Morsy łyse opłacono
55 Drężek Krzysztof Grajewo 10km Maratonka Grajewo opłacono
56 Kozłowski Zbigniew Kamieniec 10km Ofiary Kamieńca opłacono


Wyświetleń: 7460

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ