Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczewski Michał | Aleksandrów Łódzki | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Adamczewski Szymon | Aleksandrów Łódzki | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Tarnowska Alina | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Wasilewski Bartłomiej | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Wasilewska Ewa | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Lewandowski Mirosław | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Chromik Tomasz | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Gaik Małgorzata | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | Grejman Barbara | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Grejman Agnieszka | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Błoniarczyk Krzysztof | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
12 | Błoniarczyk Julia | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
13 | Kłapouch Urszula | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
14 | Kłapouch Franciszek | CHOJNA | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Wronka Agata | Chojna | Udział w rajdzie | |||
16 | Okuniewski Paweł | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Hachuła Benedykta | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Hałuszczak Alicja | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
19 | Wronka Piotr | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Hałuszczak Piotr | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Hałuszczak Paweł | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Gąsior Monika | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
23 | Kłapouch Jacek | CHOJNA | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Okuniewski Tymon | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Kłapouch Ewa | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Adamek Cecylia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Ratańczuk Zuzia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Ratańczuk Kacper | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Pawelec Wiesław | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Gątarek Anna | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
31 | Gątarek Amelia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
32 | Gątarek Marcin | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
33 | Gątarek Filip | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
34 | Adamek Michał | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Adamek Dominika | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Adamek Łukasz | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Mroczek Filip | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Wawrzyniak Joanna | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Piłat Ryszard | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Wawrzyniak Jarosław | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | Wawrzyniak Aleksander | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Mikołajewska Karolina | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Mikołajewski Piotr | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Mikołajewska Marta | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Wawrzyniak Klaudia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Ratańczuk Eliza | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Ratańczuk Grzegorz | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Rzeszowska-Bindas Paulina | Godków Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
49 | Janicka Hanna | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Kozieł Karolina | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Sawicki Radosław | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Handkowska Kornelia | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Handkowski Marcin | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Handkowska Agata Handkowska | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Szajnowska Małgorzata | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
56 | Skrycki Igor | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
57 | Skrycki Tymon | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Skrycki Dariusz | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Dejer Tadeusz | Moryn | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Domaradzki Jerzy | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Prus Joanna | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Prus Bartosz | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Prus Olga | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Prus Pawel | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Walczak Antoni | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Kuryłowicz Leokadia | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | TROCHIMIUK ANDRZEJ TROCHIMIUK | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
68 | TROCHIMIUK JUSTYNA | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
69 | Domaradzka Iwona | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Nawrolska Barbara | Nowe Objezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Piątkowska Danuta | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Bosak Jadwiga | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
73 | Lorenc Krystyna | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Kołodziej Beata | Rurka | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Kołodziej Jan | Rurka | Udział w rajdzie | |||
76 | Niedźwiecki Piotr | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
77 | Niedzwiecka Zuzanna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
78 | Szkup Michał | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Niewiada Justyna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
80 | Niedzwiecka Joanna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
81 | Adamczyk Kamila Adamczyk | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Szkup Maksymilian | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Mikołajczyk Alicja | Trzcińsko-Zdrój | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
84 | Sawicki Norbert | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Burdziuk Elżbieta | Widuchowa | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Sas Małgorzata | Witnica | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Kowalczyk Justyna | WITNICA | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 3873