Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gątarek Filip | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
2 | Gątarek Amelia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
3 | Gątarek Anna | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
4 | Gątarek Marcin | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | Ostre koło | |
5 | Niedzwiecka Joanna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
6 | Niedzwiecka Zuzanna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
7 | Niedźwiecki Piotr | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
8 | Niewiada Justyna | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | gryfus | |
9 | Mikołajczyk Alicja | Trzcińsko-Zdrój | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
10 | TROCHIMIUK JUSTYNA | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
11 | TROCHIMIUK ANDRZEJ TROCHIMIUK | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
12 | Rzeszowska-Bindas Paulina | Godków Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
13 | Błoniarczyk Krzysztof | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | AGB NYGUS | |
14 | Adamek Michał | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Wasilewski Bartłomiej | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Janicka Hanna | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Sawicki Radosław | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Pawelec Wiesław | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
19 | Ratańczuk Kacper | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Ratańczuk Zuzia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Domaradzki Jerzy | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Domaradzka Iwona | MORYŃ | Polska | Udział w rajdzie | ||
23 | Lorenc Krystyna | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Bosak Jadwiga | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Adamczyk Kamila Adamczyk | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Handkowska Kornelia | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Handkowski Marcin | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Adamczewski Michał | Aleksandrów Łódzki | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Adamczewski Szymon | Aleksandrów Łódzki | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Mikołajewski Piotr | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Adamek Dominika | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Adamek Łukasz | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
33 | Adamek Cecylia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Szajnowska Małgorzata | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Mikołajewska Marta | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Błoniarczyk Julia | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Kołodziej Beata | Rurka | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Kołodziej Jan | Rurka | Udział w rajdzie | |||
39 | Mroczek Filip | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Piłat Ryszard | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | Wawrzyniak Jarosław | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Wawrzyniak Aleksander | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Handkowska Agata Handkowska | Mieszkowice | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Mikołajewska Karolina | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Gąsior Monika | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Dejer Tadeusz | Moryn | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Walczak Antoni | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Prus Pawel | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
49 | Prus Olga | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Prus Bartosz | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
51 | Prus Joanna | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Wronka Agata | Chojna | Udział w rajdzie | |||
53 | Wronka Piotr | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Okuniewski Tymon | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Okuniewski Paweł | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
56 | Tarnowska Alina | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
57 | Hałuszczak Paweł | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Hałuszczak Piotr | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Hałuszczak Alicja | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Hachuła Benedykta | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Kowalczyk Justyna | WITNICA | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Kłapouch Jacek | CHOJNA | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Kłapouch Ewa | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Sas Małgorzata | Witnica | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Wawrzyniak Klaudia | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Wawrzyniak Joanna | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | Skrycki Tymon | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | Kozieł Karolina | Gryfino | Polska | Udział w rajdzie | ||
69 | Lewandowski Mirosław | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | Chromik Tomasz | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Nawrolska Barbara | Nowe Objezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
72 | Szkup Maksymilian | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
73 | Szkup Michał | Szczecin | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Gaik Małgorzata | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Kuryłowicz Leokadia | Moryń | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Piątkowska Danuta | Przyjezierze | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | Skrycki Igor | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Wasilewska Ewa | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Skrycki Dariusz | Mirowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
80 | Grejman Barbara | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
81 | Burdziuk Elżbieta | Widuchowa | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Grejman Agnieszka | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Ratańczuk Grzegorz | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
84 | Ratańczuk Eliza | Gądno | Polska | Udział w rajdzie | ||
85 | Sawicki Norbert | Warszawa | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Kłapouch Urszula | Chojna | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Kłapouch Franciszek | CHOJNA | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 3861