Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sienkiewicz Władsław Gdynia Duży Stolem TP 50 km Sam w lesie opłacono
2 Michalak Krzysztof Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
3 Ćwirko Sławomir Słupsk Duży Stolem TP 50 km opłacono
4 Grodecki Łukasz Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Cobra Team opłacono
5 Paluchowski Tomasz Głuchołazy Duży Stolem TP 50 km
6 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
7 Gradek Monika Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
8 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem TP 50 km Dzika Świnia
9 Czajka Mariusz Gdynia Duży Stolem TP 50 km KInO REKIN opłacono on-line
10 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem TP 50 km opłacono on-line
11 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
12 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Im gorzej tym lepiej + Pyza opłacono on-line
13 Kaczmarek Stanisław Sękowo Duży Stolem TP 50 km Szach Sękowo opłacono on-line
14 Parzybut Jan Pniewy Duży Stolem TP 50 km Postep team opłacono on-line
15 Żegliński Grzegorz Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
16 Żak Paweł Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
17 Telepski Michał Pruszcz Gdański Duży Stolem TP 50 km Maczuga Dzbana opłacono on-line
18 Kopacz Piotr Gdynia Duży Stolem TP 50 km opłacono
19 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem TP 50 km Karrrramba opłacono
20 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
21 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
22 Ziatyk Maciek Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
23 Młynek Alicja Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
24 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspamiałe Zuchy opłacono
25 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono
26 Piwoński Robert Słupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
27 Miron Katarzyna Slupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
28 Niepomnik Maciej Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
29 Niepomnik Alicja Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
30 Harasim Emila Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
31 Harasim Bożena Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
32 Podsiadło Monika Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
33 Podsiadło Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
34 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
35 Łuczkiewicz Lilianna Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
36 Kiełkowska Sylwia Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
37 Krzaczkowska Izabela Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
38 Krzaczkowski Paweł Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
39 Parzybut Artur Pniewy Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
40 Lesniewski Daniel Słupsk Mały Stolem TP12 km Drużyna L opłacono
41 Kołtonowski Michał Damno Mały Stolem TP12 km
42 Kołtonowski Mateusz Damno Mały Stolem TP12 km
43 Gorzstila Justyna Redzikowo Mały Stolem TP12 km
44 Kołtonowska Honorata Damno Mały Stolem TP12 km
45 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem TP12 km
46 NOWACKI Kamil Bolesławice Mały Stolem TP12 km
47 Szefler Dawid Słupsk Mały Stolem TP12 km Bracia
48 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
49 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
50 Sibiński Krystian Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
51 Schlutt Agnieszka Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
52 Schlutt Gabriel Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
53 Panek Barbara Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
54 Panek Ireneusz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
55 Cała Dawid Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
56 Cała Lena Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
57 Ziatyk Kazik Siemianice Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Koalass opłacono
58 Niepomnik Antonia Tadzino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Zeberki opłacono
59 Podsiadło Antoni Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
60 Łuczkiewicz Filip Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
61 Łuczkiewicz Dominik Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
62 Włoch Paweł Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
63 Siniarski Błażej Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
64 Bohdanowicz Magdalena Żelkowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY
65 Bieńko Laura słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
66 Zielińska Maja Klęcino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY opłacono
67 Krzaczkowski Michał Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
68 Krzaczkowska Hanna Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
69 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Kanapowe Misie opłacono on-line
70 Jarmuł Piotr Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Maruda i syn opłacono on-line
71 Leśniewska Anna Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Drużyna L opłacono
72 Siniarski Łukasz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
73 Rogowska Maja Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
74 Szefler Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Bracia
75 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem TP25 km QUO VADIS? opłacono
76 Tuliszka Jarosław Gdynia Średni Stolem TP25 km Dresy na Stresy opłacono
77 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem TP25 km księgowa na gigancie opłacono
78 Ciućka Mateusz Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
79 Ciućka Tomek Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
80 Skorupski Robert Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk
81 Białas Arkadiusz Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk opłacono on-line
82 Wojtalik Adrian Słupsk Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
83 Wrona Marek Pruszcz Gdański Średni Stolem TP25 km Leśny Dziad opłacono
84 Zieliński Andrzej Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono
85 Nejman Robert Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
86 Nejman Monika Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
87 ZNACZKO PAWEŁ MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
88 ZNACZKO Wojtek MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
89 Jarmuł Jolanta Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
90 Jarmuł Emilia Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
91 Jarmuł Bartek Słupsk Średni Stolem TP25 km Maruda i syn opłacono on-line
92 Szymański Tomek Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
93 Kazimierczyk Paweł Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
94 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
95 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
96 Miler Daria Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
97 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
98 Dziamara Jaroslaw Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono
99 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa rowerowa TR MTS HAMER opłacono
100 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj opłacono


Wyświetleń: 3786

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ