Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borucki Ryszard Zoruchowo Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
2 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa rowerowa TR - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono on-line
3 Dziamara Jaroslaw Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono
4 Karkut Dariusz MIASTKO Trasa rowerowa TR MTS HAMER opłacono
5 Friede Daniel Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj opłacono
6 Nowakowska Aleksandra Przechlewo Trasa rowerowa TR Frytka Dawaj
7 Kot Adam Gdańsk Trasa rowerowa TR opłacono on-line
8 Dargacz Waldemar Niestępowo Trasa rowerowa TR opłacono
9 Lewosz Krzysztof GDYNIA Trasa rowerowa TR Sztywny Klekot opłacono on-line
10 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa rowerowa TR opłacono on-line
11 Friede Paweł Przechlewo Trasa rowerowa TR opłacono on-line
12 Żebrowska Katarzyna Trzcianka Trasa rowerowa TR opłacono on-line
13 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
14 Miler Daria Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
15 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem TP25 km - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
16 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem TP25 km QUO VADIS? opłacono
17 Tuliszka Jarosław Gdynia Średni Stolem TP25 km Dresy na Stresy opłacono
18 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem TP25 km księgowa na gigancie opłacono
19 Ciućka Mateusz Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
20 Ciućka Tomek Koszalin Średni Stolem TP25 km Szwędacze Koszalin opłacono
21 Skorupski Robert Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk
22 Białas Arkadiusz Słupsk Średni Stolem TP25 km STOPA Słupsk opłacono on-line
23 Wojtalik Adrian Słupsk Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
24 Wrona Marek Pruszcz Gdański Średni Stolem TP25 km Leśny Dziad opłacono
25 Zieliński Andrzej Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono
26 Nejman Robert Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
27 Nejman Monika Dretyń Średni Stolem TP25 km Robale opłacono on-line
28 ZNACZKO PAWEŁ MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
29 ZNACZKO Wojtek MOROWO Średni Stolem TP25 km PINGWINY DŻEJ DŻEJA opłacono on-line
30 Jarmuł Jolanta Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
31 Jarmuł Emilia Słupsk Średni Stolem TP25 km Kanapowe Misie opłacono on-line
32 Jarmuł Bartek Słupsk Średni Stolem TP25 km Maruda i syn opłacono on-line
33 Szymański Tomek Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
34 Kazimierczyk Paweł Słupsk Średni Stolem TP25 km TORF opłacono on-line
35 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem TP25 km opłacono on-line
36 Cała Dawid Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
37 Cała Lena Bytów Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Cała Team opłacono
38 Ziatyk Kazik Siemianice Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Koalass opłacono
39 Niepomnik Antonia Tadzino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Zeberki opłacono
40 Podsiadło Antoni Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
41 Łuczkiewicz Filip Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
42 Łuczkiewicz Dominik Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
43 Włoch Paweł Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
44 Siniarski Błażej Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
45 Bohdanowicz Magdalena Żelkowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY
46 Bieńko Laura słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
47 Zielińska Maja Klęcino Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 AMICUSY opłacono
48 Krzaczkowski Michał Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
49 Krzaczkowska Hanna Stężyca Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 LynxTeAm Stężyca opłacono
50 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Kanapowe Misie opłacono on-line
51 Jarmuł Piotr Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Maruda i syn opłacono on-line
52 Leśniewska Anna Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Drużyna L opłacono
53 Siniarski Łukasz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
54 Rogowska Maja Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 opłacono
55 Szefler Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km - osoby do lat 15 Bracia
56 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
57 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
58 Sibiński Krystian Główczyce Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce AMICUSY
59 Schlutt Agnieszka Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
60 Schlutt Gabriel Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
61 Panek Barbara Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
62 Panek Ireneusz Żoruchowo Mały Stolem TP12 km - mieszkańcy Gminy Główczyce opłacono
63 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
64 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem TP12 km Cała Team opłacono
65 Ziatyk Maciek Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
66 Młynek Alicja Siemianice Mały Stolem TP12 km Koalass opłacono
67 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspamiałe Zuchy opłacono
68 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono
69 Piwoński Robert Słupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
70 Miron Katarzyna Slupsk Mały Stolem TP12 km Night Runners Słupsk opłacono
71 Niepomnik Maciej Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
72 Niepomnik Alicja Tadzino Mały Stolem TP12 km Zeberki opłacono
73 Harasim Emila Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
74 Harasim Bożena Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
75 Podsiadło Monika Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
76 Podsiadło Marek Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
77 Łuczkiewicz Tomasz Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
78 Łuczkiewicz Lilianna Słupsk Mały Stolem TP12 km opłacono
79 Kiełkowska Sylwia Słupsk Mały Stolem TP12 km Wspaniałe Zuchy opłacono on-line
80 Krzaczkowska Izabela Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
81 Krzaczkowski Paweł Stężyca Mały Stolem TP12 km LynxTeAm Stężyca opłacono
82 Parzybut Artur Pniewy Mały Stolem TP12 km opłacono on-line
83 Lesniewski Daniel Słupsk Mały Stolem TP12 km Drużyna L opłacono
84 Kołtonowski Michał Damno Mały Stolem TP12 km
85 Kołtonowski Mateusz Damno Mały Stolem TP12 km
86 Gorzstila Justyna Redzikowo Mały Stolem TP12 km
87 Kołtonowska Honorata Damno Mały Stolem TP12 km
88 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Mały Stolem TP12 km
89 NOWACKI Kamil Bolesławice Mały Stolem TP12 km
90 Szefler Dawid Słupsk Mały Stolem TP12 km Bracia
91 Sienkiewicz Władsław Gdynia Duży Stolem TP 50 km Sam w lesie opłacono
92 Michalak Krzysztof Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
93 Ćwirko Sławomir Słupsk Duży Stolem TP 50 km opłacono
94 Grodecki Łukasz Gdańsk Duży Stolem TP 50 km Cobra Team opłacono
95 Paluchowski Tomasz Głuchołazy Duży Stolem TP 50 km
96 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem TP 50 km Całanaprzód
97 Gradek Monika Człuchów Duży Stolem TP 50 km opłacono
98 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem TP 50 km Dzika Świnia
99 Czajka Mariusz Gdynia Duży Stolem TP 50 km KInO REKIN opłacono on-line
100 Gostomczyk Karol Studzienice Duży Stolem TP 50 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ