Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamik oliwier | bieruń | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Hamster Team | opłacono on-line |
2 | Chrzaszcz Matylda | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
3 | Chrzaszcz Dominika | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
4 | Chrzaszcz Aleksandra | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
5 | Wnuk Mikołaj | Bukowno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
6 | Domin Antoś | Bytom | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
7 | Domin Tomuś | Bytom | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
8 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Hamster Team | opłacono on-line |
9 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
10 | Wnuk Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
11 | Wnuk Wiktoria | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
12 | Wnuk Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
13 | Wnuk Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
14 | Bednarczyk Jakub | Dulowa | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
15 | Woźniak Marcin | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
16 | Filipek Igor | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | MCKiS Jaworzno | opłacono on-line |
17 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
18 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
19 | Kuciel Wiktor | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
20 | PIECZARA LIWIA | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
21 | Woźniak Robert | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
22 | Osowski Tymoteusz | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
23 | Król Hubert | Kleszczów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
24 | Staniszewska Franciszek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
25 | Staniszewska Hanna | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
26 | Staniszewska Zofia | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
27 | Trześniewska Agata | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
28 | Trześniewski Tymon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
29 | Tyras Leon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
30 | Trojnacka Ola | KRAKÓW | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
31 | Broda Magda | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków | opłacono on-line |
32 | Lisiński Mateusz | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
33 | Mackiewicz Miłosz | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
34 | Mackiewicz Patryk | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
35 | Ćwiklik Franciszek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
36 | P Szymon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
37 | Golec Helena | KRAKÓW | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
38 | Gajerska Jagoda | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
39 | Zadęcki Igor | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
40 | Zadęcki Tadeusz | kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
41 | Michalski Maciek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
42 | Kurek Bruno | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
43 | Kurek Olga | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
44 | Pałka Aleksander | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
45 | Zając Natalia | Lgota | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
46 | Klimek Katarzyna | Lisia Góra | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
47 | Sobesto Hubert | Łyczanka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
48 | Sobesto Bartus | ŁYCZANKA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
49 | Joński Wiktor | Miękinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
50 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
51 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
52 | Łukomski Piotr | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
53 | Łukomska Aleksandra | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
54 | Gomóła Maria | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
55 | Gomóła Zuzanna | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
56 | Rydłowski Wojciech | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 9 Mysłowice | opłacono on-line |
57 | Rydłowska Magdalena | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
58 | Tryjefaczka Antoni | Niepołomice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
59 | DUDEK WIKTOR | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
60 | PAŁKA OLIWIER | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
61 | DUDEK NADIA | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
62 | Rejnowicz Zosia | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
63 | Rejnowicz Piotruś | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
64 | Wąs Zuzanna | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
65 | Rejnowicz Michał | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
66 | Cieśla Antoni | olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
67 | Cieśla Laura | olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
68 | Stencel Szymon | Piekary Ślaskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
69 | Mitruś Natasza | Piekary Śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
70 | Mitruś Maja | Piekary Śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
71 | Aleksy Tomasz | piekary śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
72 | Chechelski-Trzeciak Bruno | Płoki | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
73 | Żabówka Paweł | Psary | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
74 | Kwieciński Jan | Rączna | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
75 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
76 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
77 | Sosin Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
78 | Wróbel Antonina | Tenczynek | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
79 | Nowak Natasza | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
80 | Nowak Pawel | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
81 | Bogdali Sylwia | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
82 | Żurek Mikołaj | Witeradów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
83 | Żurek Piotr | Witeradów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
84 | Kucia Maja | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
85 | Kucia Artur | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
86 | Kucia Piotr | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
87 | Michalik Sebastian | Zabierzow | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
88 | Michalik Sara | Zabierzow | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
89 | Zachara Leon | Zabierzów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
90 | Walor Bartłomiej | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
91 | Nowak Kamil | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
92 | Nowak Marlena | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
93 | Walor Amelia | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5359