Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walor Amelia | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
2 | Trześniewski Tymon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
3 | Trześniewska Agata | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
4 | Staniszewska Franciszek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
5 | Staniszewska Hanna | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
6 | Staniszewska Zofia | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
7 | Mitruś Natasza | Piekary Śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
8 | Mitruś Maja | Piekary Śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
9 | Wnuk Mikołaj | Bukowno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
10 | PAŁKA OLIWIER | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
11 | Król Hubert | Kleszczów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
12 | Bogdali Sylwia | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
13 | Trojnacka Ola | KRAKÓW | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
14 | Walor Bartłomiej | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
15 | Kucia Maja | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
16 | Kucia Artur | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
17 | Kucia Piotr | Wola Filipowska | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
18 | Michalik Sara | Zabierzow | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
19 | Michalik Sebastian | Zabierzow | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
20 | Nowak Kamil | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
21 | Nowak Marlena | Zalas | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
22 | Chechelski-Trzeciak Bruno | Płoki | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
23 | Klimek Katarzyna | Lisia Góra | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
24 | Domin Antoś | Bytom | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
25 | P Szymon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
26 | Ćwiklik Franciszek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
27 | Mackiewicz Patryk | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
28 | Mackiewicz Miłosz | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
29 | Rejnowicz Michał | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
30 | Tryjefaczka Antoni | Niepołomice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
31 | Joński Wiktor | Miękinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
32 | Zając Natalia | Lgota | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
33 | Wróbel Antonina | Tenczynek | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
34 | Kurek Bruno | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
35 | Kurek Olga | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
36 | Tyras Leon | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
37 | Domin Tomuś | Bytom | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
38 | Bednarczyk Jakub | Dulowa | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
39 | Żurek Mikołaj | Witeradów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
40 | Żurek Piotr | Witeradów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
41 | Kwieciński Jan | Rączna | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
42 | Rydłowska Magdalena | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
43 | Woźniak Marcin | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
44 | Woźniak Robert | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
45 | Rejnowicz Piotruś | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
46 | Rejnowicz Zosia | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
47 | Sobesto Bartus | ŁYCZANKA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
48 | Cieśla Laura | olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
49 | Cieśla Antoni | olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
50 | Gomóła Maria | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
51 | Gomóła Zuzanna | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
52 | PIECZARA LIWIA | JAWORZNO | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
53 | Nowak Pawel | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
54 | Nowak Natasza | Trzebinia | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
55 | Sobesto Hubert | Łyczanka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
56 | Zadęcki Tadeusz | kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
57 | Aleksy Tomasz | piekary śląskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
58 | Kuciel Wiktor | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
59 | Michalski Maciek | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
60 | Żabówka Paweł | Psary | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
61 | Osowski Tymoteusz | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
62 | Sosin Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
63 | Stencel Szymon | Piekary Ślaskie | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
64 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
65 | Wąs Zuzanna | Olkusz | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
66 | Pałka Aleksander | Krzeszowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
67 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
68 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Gornicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
69 | Lisiński Mateusz | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
70 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
71 | DUDEK WIKTOR | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
72 | DUDEK NADIA | NOWA GÓRA | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
73 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
74 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
75 | Golec Helena | KRAKÓW | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
76 | Łukomska Aleksandra | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
77 | Łukomski Piotr | Modlnica | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
78 | Zachara Leon | Zabierzów | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono on-line | |
79 | Gajerska Jagoda | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | opłacono | |
80 | Zadęcki Igor | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | ||
81 | Chrzaszcz Dominika | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
82 | Chrzaszcz Matylda | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
83 | Chrzaszcz Aleksandra | Brzozówka | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | DeTe - Desto Team | opłacono on-line |
84 | Hamik oliwier | bieruń | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Hamster Team | opłacono on-line |
85 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Hamster Team | opłacono on-line |
86 | Filipek Igor | Jaworzno | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | MCKiS Jaworzno | opłacono on-line |
87 | Wnuk Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
88 | Wnuk Wiktoria | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
89 | Wnuk Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
90 | Wnuk Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Pogoria Morsuje | |
91 | Broda Magda | Kraków | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 80 Kraków | opłacono on-line |
92 | Rydłowski Wojciech | Mysłowice | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 9 Mysłowice | opłacono on-line |
93 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Czerwony berecik (biegi dla dzieci) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5357