Igrzyska Polonijne - Nordic Walking - 5 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K KRAJ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 181 DZIEDZIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 36-45 1 BIAŁORUŚ 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
2 458 LEPIOCHIN ARNOLD M 2 M 21-35 1 LITWA 5km 0:29:59 10.01 [km/h] 0:06:00 [min/km]
3 625 BRODA MICHAL M 3 M 21-35 2 5km 0:30:26 9.86 [km/h] 0:06:05 [min/km]
4 180 KADACZ ALEKSY M 4 M 36-45 2 BIAŁORUŚ 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
5 743 MARTYNEK WŁADYSŁAW M 5 M 56-65 1 CZECHY 5km 0:30:35 9.81 [km/h] 0:06:07 [min/km]
6 569 STANDO JÓZEF M 6 M 56-65 2 AUSTRIA 5km 0:30:36 9.80 [km/h] 0:06:07 [min/km]
7 157 KARABACZ SERGIUSZ M 7 M 36-45 3 BIAŁORUŚ 5km 0:30:44 9.76 [km/h] 0:06:09 [min/km]
8 78 ŻYCINIEC OLEG M 8 M 17-20 1 BIAŁORUŚ 5km 0:30:55 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
9 97 GUTNIK ALESIA K 1 K 21-35 1 BIAŁORUŚ 5km 0:31:11 9.62 [km/h] 0:06:14 [min/km]
10 35 DUBINA DANU M 9 M 17-20 2 MOŁDAWIA 5km 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
11 830 DYWOR MAREK M 10 M 36-45 4 CZECHY 5km 0:31:39 9.48 [km/h] 0:06:20 [min/km]
12 554 ZNIŚCINSKIJ MIROSLAV M 11 M 17-20 3 LITVA 5km 0:31:42 9.46 [km/h] 0:06:20 [min/km]
13 489 DUDA VLADISLAV M 12 M 17-20 4 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
14 136 JAKIMOWICZ NATALIA M 13 M 21-35 3 BIAŁORUŚ 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
15 48 SALGADO VILLASMIL LUIS HAKEEM M 14 M 21-35 4 HISZPANIA 5km 0:31:54 9.40 [km/h] 0:06:23 [min/km]
16 398 SIROCH TATIANA K 2 K 21-35 2 BIAŁORUŚ 5km 0:31:56 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
17 797 SZURA JANUSZ M 15 M 46-55 1 HISZPANIA 5km 0:32:13 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
18 145 ZIMIN ILIA M 16 M 21-35 5 BIAŁORUŚ 5km 0:32:21 9.27 [km/h] 0:06:28 [min/km]
19 75 MARTYNIUK ANDRZEJ M 17 M 21-35 6 BIAŁORUŚ 5km 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
20 756 BASTKOWSKI TOMASZ M 18 M 46-55 2 IRLANDIA 5km 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:29 [min/km]
21 51 VAITSIAKHOUSKAYA NATALIA K 3 K 36-45 1 BIAŁORUŚ 5km 0:32:30 9.23 [km/h] 0:06:30 [min/km]
22 566 ĆMIEL LEON M 19 M 46-55 3 CZECHY 5km 0:32:36 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
23 331 LEBIEDZIEWA IRENA K 4 K 36-45 2 BIAŁORUŚ 5km 0:32:42 9.17 [km/h] 0:06:32 [min/km]
24 79 WOŁCZOK ROMAN M 20 M 46-55 4 BIAŁORUŚ 5km 0:32:49 9.14 [km/h] 0:06:34 [min/km]
25 823 NARLOCH ADAM M 21 M 46-55 5 IRLANDIA 5km 0:32:59 9.10 [km/h] 0:06:36 [min/km]
26 403 GŁUCHOWSKA ADRIANA K 5 K 17-20 1 BELARUS 5km 0:33:04 9.07 [km/h] 0:06:37 [min/km]
27 190 COVTIUH ANA K 6 K 17-20 2 5km 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
28 861 KOWALCZYK JANUSZ M 22 M 66-70 1 WĘGRY 5km 0:33:06 9.06 [km/h] 0:06:37 [min/km]
29 841 FÓJCIK TADEUSZ M 23 M 21-35 7 CZECHY 5km 0:33:17 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
30 1018 MIHOUT FRANEK M 24 M 56-65 3 FRANCJA 5km 0:33:17 9.01 [km/h] 0:06:39 [min/km]
31 405 URBELEWICZ ANDRZEJ M 25 M 46-55 6 LITWA 5km 0:33:31 8.95 [km/h] 0:06:42 [min/km]
32 105 SIROCH HELENA K 7 K 46-55 1 BIAŁORUŚ 5km 0:33:40 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
33 538 DUBROWSKI VLADIMIR M 26 M 56-65 4 LITWA 5km 0:33:46 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
34 311 CAMPO WALENDZIK ALEKSANDER M 27 M 17-20 5 HISZPANIA 5km 0:33:52 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
35 973 SZEWCZYK ROMAN M 28 M 56-65 5 CZECHY 5km 0:33:56 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
36 712 DUDNIK VITALY M 29 M 46-55 7 ROSJA 5km 0:33:57 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
37 616 WOJCIECHOWSKA MARIANNA K 8 K 56-65 1 LUKSEMBURG 5km 0:33:59 8.83 [km/h] 0:06:48 [min/km]
38 500 KALVODA MAŁGORZATA K 9 K 46-55 2 AUSTRIA 5km 0:34:09 8.78 [km/h] 0:06:50 [min/km]
39 154 GOSPODARCZYK PAUL M 30 M 56-65 6 AUSTRALIA 5km 0:34:17 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
40 958 PAŘÍK STANISLAV M 31 M 46-55 8 CZECHY 5km 0:34:17 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
41 348 MIKHAILOV VALERII M 32 M 56-65 7 ROSJA 5km 0:34:41 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
42 876 ZOGATOVÁ DOROTA K 10 K 21-35 3 CZECHY 5km 0:34:56 8.59 [km/h] 0:06:59 [min/km]
43 781 STASZOWSKA AGATA K 11 K 17-20 3 CZECHY 5km 0:35:04 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
44 76 MAKAVESAU ANDREJ M 33 M 36-45 5 BELARUS 5km 0:35:11 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
45 556 SONGIN TADEUSZ M 34 M 66-70 2 LITWA 5km 0:35:13 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
46 1015 SIKORA PIOTR M 35 M 56-65 8 LUXEMBURG 5km 0:35:13 8.52 [km/h] 0:07:03 [min/km]
47 477 GAJEWSKA JOANNA K 12 K 36-45 3 5km 0:35:15 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
48 513 BUDZYK ANNA K 13 K 36-45 4 SZWAJCARIA 5km 0:35:21 8.49 [km/h] 0:07:04 [min/km]
49 115 MACIASZEK ANDRZEJ M 36 M 56-65 9 AUSTRIA 5km 0:35:27 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km]
50 343 NIEBRZYDOWSKI BOŻENA K 14 K 46-55 3 STANY ZJEDNOCZONE 5km 0:35:45 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
51 584 ROPPEL BOGUMIŁA K 15 K 36-45 5 FRANCJA 5km 0:36:15 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
52 983 SZWEDOWSKI ZBIGNIEW M 37 M 66-70 3 KANADA 5km 0:36:16 8.27 [km/h] 0:07:15 [min/km]
53 648 OPIELKA ELISABETH K 16 K 56-65 2 NIEMCY 5km 0:36:20 8.26 [km/h] 0:07:16 [min/km]
54 871 WINIARSKI PIOTR M 38 M 56-65 10 NIEMCY 5km 0:36:57 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
55 498 MICAŁ KRZYSZTOF GRZEGORZ M 39 M 46-55 9 AUSTRIA 5km 0:37:04 8.09 [km/h] 0:07:25 [min/km]
56 890 KOUT TOMAS M 40 M 36-45 6 CZECHY 5km 0:37:07 8.08 [km/h] 0:07:25 [min/km]
57 868 PANKOWSKI KRZYSZTOF M 41 M 36-45 7 WIELKA BRYTANIA 5km 0:37:12 8.06 [km/h] 0:07:26 [min/km]
58 715 SABELA ROMAN M 42 M 56-65 11 CZECHY 5km 0:37:13 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
59 870 WINIARSKI ALINA K 17 K 46-55 4 NIEMCY 5km 0:37:14 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
60 111 LIS EWA K 18 K 56-65 3 AUSTRIA 5km 0:37:15 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
61 92 OKLADNIKOWA KRYSTYNA K 19 K 56-65 4 BIAŁORUŚ 5km 0:37:16 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
62 658 KOŻUCHOWSKI EDWARD M 43 M 21-35 8 LITWA 5km 0:37:19 8.04 [km/h] 0:07:28 [min/km]
63 873 BERG BOLESLAW M 44 M 66-70 4 SZWECJA 5km 0:37:26 8.01 [km/h] 0:07:29 [min/km]
64 766 CHYLICKI PYRYT ADAM M 45 M 17-20 6 HISZPANIA 5km 0:37:29 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
65 867 VEGA PAZMINO SUSANA BEATRIZ K 20 K 36-45 6 WIELKA BRYTANIA 5km 0:37:36 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
66 874 BERG EWA K 21 K 56-65 5 SZWECJA 5km 0:37:36 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
67 270 STEFANSKI ISABELLE K 22 K 46-55 5 NIEMCY 5km 0:37:45 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
68 696 DANIELAK MARCEL M 46 M 17-20 7 HISZPANIA 5km 0:37:55 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
69 36 DOINA ADAM K 23 K 17-20 4 5km 0:37:58 7.90 [km/h] 0:07:36 [min/km]
70 177 DADYKINA SOFIA K 24 K 21-35 4 BIAŁORUŚ 5km 0:38:05 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
71 795 SIDOR CLAUDIA K 25 K 17-20 5 HISZPANIA 5km 0:38:09 7.86 [km/h] 0:07:38 [min/km]
72 80 ŻYCINIEC WIKTORIA K 26 K 36-45 7 BIAŁORUŚ 5km 0:38:12 7.85 [km/h] 0:07:38 [min/km]
73 853 GORYLOVA KAROLINA K 27 K 36-45 8 CZECHY 5km 0:38:15 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
74 482 KOLASNIEWSKI DANIEL M 47 M 56-65 12 FRANCJA 5km 0:38:16 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
75 404 URBELEWICZ LILIJA K 28 K 56-65 6 LITWA 5km 0:38:17 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
76 818 KOCZAN WALERIJ M 48 M 46-55 10 LITWA 5km 0:38:19 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
77 334 PAWLUKIEWICZ HALINA K 29 K 56-65 7 BIAŁORUŚ 5km 0:38:20 7.83 [km/h] 0:07:40 [min/km]
78 828 DYWOR BEATA K 30 K 36-45 9 CZECHY 5km 0:38:22 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
79 94 CISZEWSKA-PRZECZEK SWIETŁANA K 31 K 36-45 10 KANADA 5km 0:38:30 7.79 [km/h] 0:07:42 [min/km]
80 480 SADECKI LUCAS M 49 M 17-20 8 HISZPANIA 5km 0:38:38 7.77 [km/h] 0:07:44 [min/km]
81 110 FICNER GRAŻYNA K 32 K 56-65 8 NIEMCY 5km 0:38:41 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
82 820 FILIPKOVÁ IRENA K 33 K 46-55 6 CZECHY 5km 0:38:50 7.73 [km/h] 0:07:46 [min/km]
83 714 SABELOVÁ VANDA K 34 K 56-65 9 CZECHY 5km 0:38:54 7.71 [km/h] 0:07:47 [min/km]
84 483 PILNY WIKTOR M 50 M 66-70 5 WĘGRY 5km 0:39:30 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
85 957 PAŘÍKOVÁ MARIE K 35 K 46-55 7 CZECHY 5km 0:39:36 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
86 505 NEDELSKAIA LIUBOV K 36 K 21-35 5 ROSJA 5km 0:39:43 7.55 [km/h] 0:07:57 [min/km]
87 90 URBANOWICZ MARIA K 37 K 66-70 1 BIAŁORUŚ 5km 0:40:00 7.50 [km/h] 0:08:00 [min/km]
88 826 SZWEDOWSKI ALICJA K 38 K 56-65 10 KANADA 5km 0:40:06 7.48 [km/h] 0:08:01 [min/km]
89 473 HEINZ DOROTA K 39 K 36-45 11 NIEMCY 5km 0:40:08 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km]
90 349 KOPETCKAIA NATALIA K 40 K 56-65 11 ROSJA 5km 0:40:21 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
91 608 KEMPA SYLVIE K 41 K 36-45 12 FRANCJA 5km 0:40:22 7.43 [km/h] 0:08:04 [min/km]
92 535 BUSZ EWA K 42 K 56-65 12 AUSTRIA 5km 0:40:32 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km]
93 647 OPIELKA PAUL M 51 M 56-65 13 NIEMCY 5km 0:40:36 7.39 [km/h] 0:08:07 [min/km]
94 660 SUDUJKO JOLANTA K 43 K 21-35 6 LITWA 5km 0:42:27 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
95 258 LOINGER GRAZYNA K 44 K 66-70 2 AUSTRIA 5km 0:42:35 7.05 [km/h] 0:08:31 [min/km]
96 844 FÓJCIK WAWRZYNIEC M 52 M 56-65 14 CZECHY 5km 0:43:01 6.97 [km/h] 0:08:36 [min/km]
97 748 FRANEK ANNA K 45 K 56-65 13 CZECHY 5km 0:43:16 6.93 [km/h] 0:08:39 [min/km]
98 133 KORBUS EWA K 46 K 66-70 3 SZWECJA 5km 0:43:25 6.91 [km/h] 0:08:41 [min/km]
99 134 WOLSKA RENATA K 47 K 56-65 14 SZWECJA 5km 0:44:52 6.69 [km/h] 0:08:58 [min/km]
100 817 JANIK ANETA K 48 K 17-20 6 HISZPANIA 5km 0:45:41 6.57 [km/h] 0:09:08 [min/km]
101 243 AGUILAR-ANTOS JULIA K 49 K 17-20 7 HISZPANIA 5km 0:45:43 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km]
102 354 MARKIEWICZ REGINA K 50 K 56-65 15 LITWA 5km 0:46:16 6.48 [km/h] 0:09:15 [min/km]
103 368 RYBAK LIANA K 51 K 46-55 8 LITWA 5km 0:46:44 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
104 367 RYBAK ELIZA K 52 K 17-20 8 LITWA 5km 0:46:46 6.41 [km/h] 0:09:21 [min/km]
105 597 BEDLEWSKI CHRISTIAN-JOSEPH M 53 M 56-65 15 FRANCJA 5km 0:48:06 6.24 [km/h] 0:09:37 [min/km]
106 599 POTIE FABRICE-RENE-JEAN M 54 M 46-55 11 FRANCJA 5km 0:48:08 6.23 [km/h] 0:09:38 [min/km]
107 12 SIMONE CZERSKI K 53 K 66-70 4 FRANCJA 5km 0:53:02 5.66 [km/h] 0:10:36 [min/km]
108 598 BARYLA ÉPOUSE BEDLEWSKI CATHERINE-MARIE K 54 K 56-65 16 FRANCJA 5km 0:54:55 5.46 [km/h] 0:10:59 [min/km]
109 600 HERMANT ÉPOUSE POTIE CATHERINE-BERNADETTE K 55 K 46-55 9 FRANCJA 5km 0:55:26 5.41 [km/h] 0:11:05 [min/km]
110 359 WIĘCKIEWICZ ANDRZEJ M 55 M 56-65 16 LITWA 5km 1:07:22 4.45 [km/h] 0:13:28 [min/km]

Igrzyska Polonijne - Nordic Walking - 2.5 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K KRAJ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 604 CZUDEK WŁADYSŁAW M 1 M 71+ 1 CZECHY 2,5km 0:15:52 9.45 [km/h] 0:06:21 [min/km]
2 751 STANKIAWICIUS NIKOLAJ M 2 M 13-16 1 LITVA 2,5km 0:16:26 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
3 461 BUCHOWSKI DANIEL M 3 M 13-16 2 LITWA 2,5km 0:16:31 9.08 [km/h] 0:06:36 [min/km]
4 778 GORNIAK HUBERT M 4 M 13-16 3 HISZPANIA 2,5km 0:16:40 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
5 711 DUDNIK ZHANNA K 1 K 13-16 1 ROSJA 2,5km 0:16:53 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
6 460 JAKUBAUSKAITE KAMILE K 2 K 13-16 2 LITWA 2,5km 0:16:58 8.84 [km/h] 0:06:47 [min/km]
7 532 STEFANSKI MATEUSZ M 5 M 13-16 4 NIEMCY 2,5km 0:17:10 8.74 [km/h] 0:06:52 [min/km]
8 393 SANDRAKUŁA EUGENIUSZ M 6 M 0-12 1 BIAŁORUŚ 2,5km 0:17:16 8.69 [km/h] 0:06:54 [min/km]
9 439 CHMIELEWSKI KAROL M 7 M 13-16 5 LITWA 2,5km 0:17:19 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
10 218 KROENER MAXIMILIAN M 8 M 13-16 6 NIEMCY 2,5km 0:17:25 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
11 295 GUSTAITE SAULE MARIJA K 3 K 13-16 3 LITWA 2,5km 0:17:29 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
12 440 AUGULYTE WIKTORIA K 4 K 13-16 4 LITWA 2,5km 0:17:29 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
13 813 KRAKOWIAK PAWEŁ M 9 M 13-16 7 IRLANDIA 2,5km 0:17:38 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
14 897 LYSEK MARIOLA K 5 K 13-16 5 CZECHY 2,5km 0:17:52 8.40 [km/h] 0:07:09 [min/km]
15 1008 STUCHLIK SANDRA K 6 K 13-16 6 CZECHY 2,5km 0:17:53 8.39 [km/h] 0:07:09 [min/km]
16 462 RYNKIEWICZ DAMIAN M 10 M 13-16 8 LITWA 2,5km 0:18:00 8.33 [km/h] 0:07:12 [min/km]
17 810 FILIPKOVA ANNA K 7 K 13-16 7 CZECHY 2,5km 0:18:15 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
18 464 BERNATOWICZ MILENA K 8 K 0-12 1 LITWA 2,5km 0:18:25 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
19 857 GORYLOVA PATRICIE K 9 K 13-16 8 CZECHY 2,5km 0:18:26 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
20 341 NIEBRZYDOWSKA DARIA K 10 K 13-16 9 STANY ZJEDNOCZONE 2,5km 0:18:28 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
21 89 URBANOWICZ ANNA K 11 K 71+ 1 BIAŁORUŚ 2,5km 0:18:31 8.10 [km/h] 0:07:24 [min/km]
22 49 PIETRAS KLAUDIA NICOLE K 12 K 13-16 10 HISZPANIA 2,5km 0:18:37 8.06 [km/h] 0:07:27 [min/km]
23 61 SLIWA PAULINA K 13 K 13-16 11 HISZPANIA 2,5km 0:18:38 8.05 [km/h] 0:07:27 [min/km]
24 269 STEFANSKI NATALIA K 14 K 0-12 2 NIEMCY 2,5km 0:18:45 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
25 463 SIENKIEWICZ MIŁA K 15 K 0-12 3 LITWA 2,5km 0:18:46 7.99 [km/h] 0:07:30 [min/km]
26 1002 STUCHLIK ARTUR M 11 M 0-12 2 CZECHY 2,5km 0:19:33 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km]
27 515 BUDZYK JAN M 12 M 0-12 3 SZWAJCARIA 2,5km 0:19:35 7.66 [km/h] 0:07:50 [min/km]
28 785 KOCZAN ANETA K 16 K 0-12 4 LITWA 2,5km 0:19:37 7.65 [km/h] 0:07:51 [min/km]
29 267 STOLTMANN ZDZISLAW M 13 M 71+ 2 LUKSEMBURG 2,5km 0:20:04 7.48 [km/h] 0:08:02 [min/km]
30 765 WALUKIEWICZ JULIJA K 17 K 13-16 12 LITWA 2,5km 0:20:24 7.35 [km/h] 0:08:10 [min/km]
31 846 DORDA ROMAN JAN M 14 M 71+ 3 CZECHY 2,5km 0:20:52 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
32 476 GAJEWSKA JOANNA K 18 K 0-12 5 SZWAJCARIA 2,5km 0:21:29 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
33 355 JURAS SUSANA K 19 K 13-16 13 HISZPANIA 2,5km 0:22:01 6.81 [km/h] 0:08:48 [min/km]
34 723 KEMPYS EWA K 20 K 71+ 2 AUSTRIA 2,5km 0:22:03 6.80 [km/h] 0:08:49 [min/km]
35 350 ŽEMOITINAITĖ SYLWIA K 21 K 13-16 14 LITWA 2,5km 0:22:16 6.74 [km/h] 0:08:54 [min/km]
36 749 KOSEK BARBARA K 22 K 71+ 3 AUSTRIA 2,5km 0:26:03 5.76 [km/h] 0:10:25 [min/km]
37 603 KONARKOWSKI MONIQUE K 23 K 71+ 4 FRANCJA 2,5km 0:26:33 5.65 [km/h] 0:10:37 [min/km]
38 264 BORG IRENA K 24 K 71+ 5 SZWECJA 2,5km 0:36:35 4.10 [km/h] 0:14:38 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ