Igrzyska Polonijne - Kolarstwo MTB - 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Państwo DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 559 SIKORA MARIAN M 1 M 21-35 1 CZECHY 5km 0:17:06 17.54 [km/h] 0:03:25 [min/km]
2 830 DYWOR MAREK M 2 M 36-45 1 CZECHY 5km 0:21:05 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
3 722 KOHUT FRANCISZEK M 3 M 0-16 1 CZECHY 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
4 565 ĆMIEL LUKASZ M 4 M 17-20 1 CZECHY 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
5 759 WAŁACH STANISŁAW M 5 M 36-45 2 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
6 566 ĆMIEL LEON M 6 M 46-55 1 CZECHY 5km 0:21:37 13.88 [km/h] 0:04:19 [min/km]
7 1012 PASZ SEBASTIAN M 7 M 17-20 2 CZECHY 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
8 459 ALEKSANDROW RADOSŁAW M 8 M 21-35 2 LITWA 5km 0:22:25 13.38 [km/h] 0:04:29 [min/km]
9 680 SCHUCK KRZYSZTOF M 9 M 46-55 2 NIEMCY 5km 0:22:27 13.36 [km/h] 0:04:29 [min/km]
10 574 UTÍKAL MICHAL M 10 M 36-45 3 CZECHY 5km 0:22:40 13.24 [km/h] 0:04:32 [min/km]
11 875 ZOGATA ANDRZEJ M 11 M 21-35 3 CZECHY 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
12 458 LEPIOCHIN ARNOLD M 12 M 21-35 4 LITWA 5km 0:22:56 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
13 841 FÓJCIK TADEUSZ M 13 M 21-35 5 CZECHY 5km 0:23:13 12.92 [km/h] 0:04:39 [min/km]
14 1100 KLECZKOWSKI MARIAN M 14 M 0-16 2 5km 0:23:33 12.74 [km/h] 0:04:43 [min/km]
15 876 ZOGATOVÁ DOROTA K 1 K 21-35 1 CZECHY 5km 0:23:42 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
16 394 SIROCH ANTON M 15 M 17-20 3 BIAŁORUŚ 5km 0:23:54 12.55 [km/h] 0:04:47 [min/km]
17 631 MYSLIWIEC PAWEL M 16 M 46-55 3 STANY ZJEDNOCZONE 5km 0:24:04 12.47 [km/h] 0:04:49 [min/km]
18 405 URBELEWICZ ANDRZEJ M 17 M 46-55 4 LITWA 5km 0:24:36 12.20 [km/h] 0:04:55 [min/km]
19 800 POŻOGA PAUL M 18 M 21-35 6 5km 0:24:47 12.10 [km/h] 0:04:57 [min/km]
20 582 BŁAŻEWICZ BERNARD M 19 M 0-16 3 LITWA 5km 0:24:55 12.04 [km/h] 0:04:59 [min/km]
21 127 DUTKIEWICZ ROBERT M 20 M 46-55 5 KANADA 5km 0:25:01 11.99 [km/h] 0:05:00 [min/km]
22 958 PAŘÍK STANISLAV M 21 M 46-55 6 CZECHY 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
23 844 FÓJCIK WAWRZYNIEC M 22 M 56+ 1 CZECHY 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
24 75 MARTYNIUK ANDRZEJ M 23 M 21-35 7 BIAŁORUŚ 5km 0:25:12 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
25 346 SZULGA ALEKSANDR M 24 M 17-20 4 BIAŁORUŚ 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
26 721 KOHUTOVÁ KAROLÍNA K 2 K 17-20 1 CZECHY 5km 0:25:26 11.80 [km/h] 0:05:05 [min/km]
27 339 RUCKI RUDOLF M 25 M 56+ 2 CZECHY 5km 0:25:28 11.78 [km/h] 0:05:06 [min/km]
28 97 GUTNIK ALESIA K 3 K 21-35 2 BIAŁORUŚ 5km 0:25:29 11.77 [km/h] 0:05:06 [min/km]
29 399 SIROCH ALEKSANDR M 26 M 21-35 8 BIAŁORUŚ 5km 0:25:31 11.76 [km/h] 0:05:06 [min/km]
30 581 BŁAŻEWICZ DOMINIK M 27 M 0-16 4 LITWA 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
31 819 FILIPEK ZENON M 28 M 46-55 7 CZECHY 5km 0:25:46 11.64 [km/h] 0:05:09 [min/km]
32 460 JAKUBAUSKAITE KAMILE K 4 K 0-16 1 LITWA 5km 0:25:56 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
33 686 SABELA OTMAR M 29 M 21-35 9 CZECHY 5km 0:26:02 11.52 [km/h] 0:05:12 [min/km]
34 554 ŻYCINIEC OLEG M 30 M 17-20 5 BIAŁORUŚ 5km 0:26:08 11.48 [km/h] 0:05:14 [min/km]
35 462 RYNKIEWICZ DAMIAN M 31 M 0-16 5 LITWA 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
36 827 DYWOR ANDRZEJ M 32 M 0-16 6 CZECHY 5km 0:26:50 11.18 [km/h] 0:05:22 [min/km]
37 610 ATANASOV IVAYLO M 33 M 0-16 7 BUŁGARIA 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
38 604 CZUDEK WŁADYSŁAW M 34 M 56+ 3 CZECHY 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
39 440 AUGULYTE WIKTORIA K 5 K 0-16 2 LITWA 5km 0:27:46 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
40 685 FLONCHROWA HELENA K 6 K 21-35 3 5km 0:27:50 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
41 766 CHYLICKI ADAM M 35 M 17-20 6 HISZPANIA 5km 0:28:26 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
42 439 CHMIELEWSKI KAROL M 36 M 0-16 8 LITWA 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
43 981 BAK DAMIAN M 37 M 36-45 4 STANY ZJEDNOCZONE 5km 0:28:37 10.48 [km/h] 0:05:43 [min/km]
44 461 BUCHOWSKI DANIEL M 38 M 0-16 9 LITWA 5km 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:56 [min/km]
45 105 SIROCH HELENA K 7 K 46-55 1 BIAŁORUŚ 5km 0:29:47 10.07 [km/h] 0:05:57 [min/km]
46 398 SIROCH TATIANA K 8 K 21-35 4 BIAŁORUŚ 5km 0:30:50 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
47 431 KOWALSKI NICOLAS M 39 M 36-45 5 FRANCJA 5km 0:31:18 9.58 [km/h] 0:06:16 [min/km]
48 696 DANIELAK MARCEL M 40 M 17-20 7 HISZPANIA 5km 0:32:18 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
49 828 DYWOR BEATA K 9 K 36-45 1 CZECHY 5km 0:32:36 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
50 333 DUBIACHA STANISŁAW M 41 M 56+ 4 BIAŁORUŚ 5km 0:32:53 9.12 [km/h] 0:06:35 [min/km]
51 601 POTIE CEDRIC-ALBERT-JEAN M 42 M 21-35 10 FRANCJA 5km 0:33:14 9.03 [km/h] 0:06:39 [min/km]
52 805 DUMA KRYSTIAN M 43 M 17-20 8 5km 0:33:45 8.89 [km/h] 0:06:45 [min/km]
53 957 PAŘÍKOVÁ MARIE K 10 K 46-55 2 CZECHY 5km 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
54 154 GOSPODARCZYK PAUL M 44 M 56+ 5 AUSTRALIA 5km 0:35:55 8.35 [km/h] 0:07:11 [min/km]
55 612 BORUSEWICZ MIECZYSŁAW M 45 M 56+ 6 5km 0:36:07 8.31 [km/h] 0:07:13 [min/km]
56 404 URBELEWICZ LILIJA K 11 K 56+ 1 5km 0:38:04 7.88 [km/h] 0:07:37 [min/km]
57 602 POTIE JEREMY RENE GASTON M 46 M 21-35 11 FRANCJA 5km 0:39:19 7.63 [km/h] 0:07:52 [min/km]
58 464 BERNATOWICZ MILENA K 12 K 0-16 3 LITWA 5km 0:40:47 7.36 [km/h] 0:08:09 [min/km]
59 584 ROPPEL BOGUMIŁA K 13 K 36-45 2 FRANCJA 5km 0:41:35 7.21 [km/h] 0:08:19 [min/km]
60 80 ŻYCINIEC WKTORIA K 14 K 36-45 3 5km 0:41:47 7.18 [km/h] 0:08:21 [min/km]
61 463 SIENKIEWICZ MIŁA K 15 K 0-16 4 LITWA 5km 0:42:16 7.10 [km/h] 0:08:27 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ