Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turczyńska Alina | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
2 | Żukowska Zofia | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
3 | Wasyluk-Żukowska Urszula | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
4 | Zawadzki Szymon | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
5 | Wildowicz Gabriela | Bielewicze | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
6 | Wildowicz Dorota | Bielewicze | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
7 | Borysiewicz Anna | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza w Michałowie | |
8 | Prus Rajan | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
9 | Prus Alan | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
10 | Prus Artur | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
11 | Prus Judyta | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
12 | Łukaszewicz Ewelina | Kołodno | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
13 | Woronowicz Rozalia | Kołodno | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
14 | Woronowicz Kamil | Kołodno | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
15 | Woronowicz Jakub | Kołodno | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
16 | Woronowicz Ewa | Kołodno | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
17 | Woronowicz Wojciech | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
18 | Woronowicz Paweł | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
19 | Woronowicz Aleksandra | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
20 | Woronowicz Ewa | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
21 | Chwojko Bartosz | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
22 | Chwojko Gabriela | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
23 | Kałajtan Mikołaj | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
24 | Kondrusik-Kałajtan Katarzyna | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
25 | Ramotowska Ewelina | Choroszcz | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
26 | Ramotowska Anna | Choroszcz | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
27 | Ramotowska Kinga | Choroszcz | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | SCK Białystok | |
28 | Kardasz Olga | Narew | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | SKS NAREW | |
29 | Konończuk Barbara | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
30 | Martyniuk Natalia | Gródek | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | ||
31 | Martyniuk Michał | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
32 | Martyniuk Julia | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
33 | Martyniuk Agnieszka | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
34 | Sokół Maciej | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
35 | Milewska Martyna | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
36 | Sterkowiec Antoni | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
37 | Kruszewska Dorota | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
38 | Karpińska-Sterkowiec Urszula | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
39 | Tellos Bartosz | Hajnówka | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | HAJNÓWKA BIEGA | |
40 | Tellos Oskar | Hajnówka | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | HAJNÓWKA BIEGA | |
41 | Osipczuk Dawid | Olmonty | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
42 | Osipczuk Barbara | Olmonty | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
43 | Osipczuk Jan | Olmonty | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
44 | Sikora Maciej | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
45 | Sikora Nina | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
46 | Sikora Paweł | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
47 | Sikora Natalia | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
48 | Obuchowicz Aneta | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
49 | Borejszo Marcel | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
50 | Czyżewski Dawid | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
51 | Ćwik Wiktoria | Bialystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
52 | Ćwik Anna | Bialystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
53 | Perner Patrycja | Bialystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
54 | Edut Iga | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
55 | Edut Adam | Białystok | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Huzar Taekwondo | |
56 | Łukaszuk Maja | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
57 | Łukaszuk Wiktoria | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
58 | Łukaszuk1978 Marta | Gródek | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
59 | Gryc Marta | Gródek | Belgia | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
60 | Gryc Łukasz | Gródek | Barbados | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
61 | Gryc Małgorzata | Gródek | Barbados | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
62 | Gryc Jerzy | Gródek | Belize | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
63 | Siemieniako Ewa | Białystok | Belgia | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
64 | Mikołajczuk Anna | Białystok | Belize | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
65 | Gościk Alina | Gródek | Bangladesz | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | Szkolne Koło Młodszego Wolontariatu | |
66 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | ||
67 | MRÓZ Aleksandra | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Rodzinny i Integracyjny - 1,5 km | BSB |
Wyświetleń: 11843